Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Dusza i Ciało - niebo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Dariusz

Wiec tak , Pan Bóg to stanowisko , jak ma imię wiemy , co robi wiemy , wiemy o aniołach które stoją z Panem Bogiem i są takie co sprzeciwiają sie . Ale dlaczego sie sprzeciwiają ? Co działo sie przed stworzeniem Adama i Ewy ? Dusza będzie odpowiadała za to co robiło ciało na ziemi !!! Wiec to nasze dusze panują nad ciałem czy każdy sobie jak to jest kto jest kim ? Wydaje mi sie ze niebiosa to wielka firma która zajmuje sie wszyskim podzielona na działy które zajmują sie juz przed narodzeniem , lub śmiercią , czynami w zeszłym zyciu dlatego czasami sie rodzimy albo zdrowi albo kalekami itd... , myśle ze jest dział gdzie zajmują sie resetowaniem duszy itd... Wiec wierze w Pana Boga ale nie bez powodu mówimy o UFO i są wizerunki takich zeczy na obrazach św. Albo pytanie mam co robi wizerunek kosmity wukluty w skale z przed setkami lat .
alabala dla wielkiego, latającego potwora spaghetti
Proszę mnie połączyć z działem HR ...
Ale o co chodzi?
darek leków nie wziął
""wizerunek kosmity wukluty w skale z przed setkami lat . " - to mi się podobało. Reszty nie ogarniam...
Z Darka beka, ale o co chodziło z tym działem HR? Bo sam nie wiem, dlaczego się z tego śmieję.