Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Mamy dwóch posłów w Sejmie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pojawiły się dziwne insynuacje dzisiaj.
Więc tak:
1. Widziałem ten blog. Nie zainteresował mnie specjalnie.
2. Jakiś "Kamilus" tam się wypowiadający to zdecydowanie nie ja. Tania podróbka lub parszywy kłamca podszywający się.
3. Nie jestem w żaden sposób związany z tym blogiem. Nawet nie chce mi się go czytać. Każdy wie, że brzydzę się gotowcami i programuję od podstaw.
4. Jedyne co autor/autorzy bloga przejęli ode mnie to niechęć do Ku*asów i takową pisownię tegoż nazwiska. Ewentualnie dzielimy też stosowny szacunek do środowisk PO.

Jedynym serwisem tczewskim, na którym obecnie (już od około 2 lat) się udzielam jest forum.tcz.pl. Jeżeli w jakiś komentarzach gdzie indziej zobaczycie kogoś podpisującego się jako "Kamilus" albo "kamilus" to nie jestem/nie będę to ja.
(2014-11-29, 20:51)EZT napisał(a): [ -> ]Komentujmy zatem Smile
http://tczewiactwo.blog.pl

Zdaje się, że blog umarł. Zero komentarzy i zero nowych wpisów. Ktoś wie, co się dzieje?
(2015-02-01, 23:28)lolokomotywa napisał(a): [ -> ]
(2014-11-29, 20:51)EZT napisał(a): [ -> ]Komentujmy zatem Smile
http://tczewiactwo.blog.pl

Zdaje się, że blog umarł. Zero komentarzy i zero nowych wpisów. Ktoś wie, co się dzieje?

W przyrodzie nic nie ginie:

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/paw...waku/3z30d
Dzieki Bogu - kamień z serca!

Teraz mamy pewność że poseł Jan Kulas (koalicja rządząca) zapewni u ministra finansów środki na remont mostu tczewskiego oraz pozyska środki u ministra zdrowia na wyposażenie nowego oddziału tczewskiego szpitala.

W końcu Tczew ma odpowiedniego człowieka w odpowiednim miejscu!

Jeszcze raz gratulacje Panie Janie!
ku*as znowu w sejmie? smuteczek Sad
(2015-02-02, 11:39)taki-jeden napisał(a): [ -> ]Dzieki Bogu - kamień z serca!

Teraz mamy pewność że poseł Jan Kulas (koalicja rządząca) zapewni u ministra finansów środki na remont mostu tczewskiego oraz pozyska środki u ministra zdrowia na wyposażenie nowego oddziału tczewskiego szpitala.

Naprawdę ? taki-jeden w to wierzy ? Smile
czy tylko zapomniał o cudzysłowie ? Smile
(2015-02-02, 22:09)EZT napisał(a): [ -> ]

Jak długo Jan bez samochodu był w SEJMIE tak długo nic dla miasta i regionu nie zrobił. A sorry wydał kilka publikacji za państwową kaskę. A ile kupił książek z poselskiej kasy, tego to się nie da policzyć. W jego mniemaniu to najważniejsze wszędzie się pokazać i zabrać  głos .
(2015-02-03, 14:00)gociewiak napisał(a): [ -> ]
(2015-02-02, 22:09)EZT napisał(a): [ -> ]

Jak długo Jan bez samochodu był w SEJMIE tak długo nic dla miasta i regionu nie zrobił. A sorry wydał kilka publikacji za państwową kaskę. A ile kupił książek z poselskiej kasy, tego to się nie da policzyć. W jego mniemaniu to najważniejsze wszędzie się pokazać i zabrać  głos .

"Zaślubiony" był dzisiaj Smile
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/posel.x...508&type=A
Ach te okolicznościowe przemówienia po godzinie drugiej nad ranem do pustej sejmowej sali...
Przestańcie ludzie na łajzę głosować, bo grozi nam, że kiedyś taki nieudacznik zostanie marszałkiem seniorem...
(2015-02-07, 03:36)kamilus napisał(a): [ -> ]Przestańcie ludzie na łajzę głosować, bo grozi nam, że kiedyś taki nieudacznik zostanie marszałkiem seniorem...
W jednym z pierwszych głosowań "zasadniczych" też jakby się pogubił.
Przecież można było chociażby pójść do bufetu sejmowego (chyba, że o tej porze był już nieczynny).
Za to stuprocentowa frekwencja i stuprocentowy udział w głosowaniach. Pan Poseł wyraźnie idzie na wynik (rekord ?)
4.02. ślubował a już 6.02. zagłosował za odrzuceniem projektu o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku..
By żyło się lepiej.
Stron: 1 2