Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Dajmy dojść do głosu wszystkim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że termin zbierania podpisów za pasem chciałbym zachęcić ludzi do podpisywania list poparcia dla wszelakich kandydatów niszowych.
Partyjniacy nie potrzebują, bo mają swoje stałe listy i nie jest dla nich problemem zebrać 100 000 podpisów, ale już wszyscy niszowi potrzebują naszej, obywatelskiej pomocy.
A naszym wręcz obowiązkiem jest ich w tym wspomóc, aby mogli wyrazić swoje zdanie. Chociażby w debatach między sobą. By całe społeczeństwo mogło ujrzeć różne punkty widzenia.
Wcale nie jesteśmy w pierwszej turze skazani na wybór pomiędzy sraczką, a zatwardzeniem.
Dajmy tym ludziom dojść do głosu:
Paweł Kukiz - karta
Janusz Korwin-Mikke - karta
Anna Grodzki - karta
Jacek Wilk - karta
Marian Kowalski = karta

Wznieśmy się ponad podziały, wydrukujmy wszystkie i podpiszmy się na wszystkich. Ich czas antenowy i debaty mogą wyjść nam tylko na korzyść.
PO, SLD, PiS, PSL, TR to wszystko jedno i to samo - politykowanie dla samej polityki.
Świetny pomysł!

Popieram i dołączam się.
Brak pana Brauna ale się doda Big Grin
(2015-03-05, 11:11)zaratustra napisał(a): [ -> ]Brak pana Brauna ale się doda Big Grin

Napisz coś więcej i podaj linka.
Ja już zebrałem po ponad 30 podpisów. Czasami ciężko ludzi przekonać do skrajności, ale zawsze wyjaśniam, że lepiej aby palikot, grodzki, wilk i kukiz pojawili się w jednej debacie, aby wszystkie strony poznały punkt widzenia konkurentów, że obecna stagnacja polityczna doprowadzi nas do katastrofy i z tym chyba wszyscy prócz budżetówki się zgadzają (a trzeba przyznać, że i w budżetówce coraz więcej negatywnie do obecnego ustroju nastawionych).
Dowiedziałem się nawet, że jeden ze znajomych głosować będzie na Juliana K.
(2015-03-05, 20:24)kamilus napisał(a): [ -> ]
(2015-03-05, 11:11)zaratustra napisał(a): [ -> ]Brak pana Brauna ale się doda Big Grin

Napisz coś więcej i podaj linka.
Ja już zebrałem po ponad 30 podpisów. Czasami ciężko ludzi przekonać do skrajności, ale zawsze wyjaśniam, że lepiej aby palikot, grodzki, wilk i kukiz pojawili się w jednej debacie, aby wszystkie strony poznały punkt widzenia konkurentów, że obecna stagnacja polityczna doprowadzi nas do katastrofy i z tym chyba wszyscy prócz budżetówki się zgadzają (a trzeba przyznać, że i w budżetówce coraz więcej negatywnie do obecnego ustroju nastawionych).
Dowiedziałem się nawet, że jeden ze znajomych głosować będzie na Juliana K.

W sobotę pod kociewską znowu będzie można podziałać.
No ja w Tczewie nie bywam zbyt często, ale fajnie by było jakbyście pozbierali też dla Kukiza, Brauna, Kowalskiego i Grodzkiego. Niech się pojawią w TV. Niech będzie jak najwięcej publicystyki w tej kampanii.
(2015-03-05, 20:41)kamilus napisał(a): [ -> ]No ja w Tczewie nie bywam zbyt często, ale fajnie by było jakbyście pozbierali też dla Kukiza, Brauna, Kowalskiego i Grodzkiego. Niech się pojawią w TV. Niech będzie jak najwięcej publicystyki w tej kampanii.

Dla Grodzkiej nie zbieramy bo to lewica, ale dla wolnościowców zbieramy.
Trzeba właśnie przeciwwagi w debacie. Co to za debata jak będzie miała być prawica vs prawica? Właśnie powinna pojawić się prawica vs lewica. Tak, aby otworzyć ludziom oczy, pokazać alternatywę dla Juliana K. i plastikowego A.D.
Ugrać coś na przyszłe wybory parlamentarne.
Ja nie mam nic przeciw debacie, nawet był już wywiad z Grodzką i Wilkiem. Ale sumienie mi nie pozwala działać na rzecz kogoś z kim się nie zgadzam w żadnej praktycznie kwestii. Listę podpisać mogę każdemu, bo każdy zasługuje na szanse ale działać na rzecz czegoś z czym się nie zgadzam to już inna bajka.
No ja właśnie sugeruję inicjatywę ponad podziałami - przeciwko aktualnemu ustrojowi. A do tego potrzebni są również przeciwnicy. duda i bredzisław będą bojkotować, bo to by im narobiło problemów w wyborach parlamentarnych gdyby mniejsze ugrupowania miały się dostać.
O ile ruch palikmiota był takim wybrykiem PO, aby mieć w razie czego koalicjanta, o tyle akurat zieloni to mogą być reprezentanci lewicowców. Lepiej oni niż LSD (bo palikmiot zaraz wróci do PO/LSD).
I niech się wykazują działaniem. Mają swoje struktury, ja swoją skromna osobą i środkami wspieram to co uważam że prowadzi w dobra stronę. Chce ktoś zbierać dla Grodzkiej, proszę bardzo może się dołączyć Smile
Wiesz - ja nie zgadzam się w zasadzie z Wilkiem, Korwinem, Kowalskim, Grodzkim i nawet Kukizem Wink
Ale zbieram dla nich wszystkich. Tak, by udowodnić, że wolność jest gdzieś ponad podziałami, a nie na zasadzie dzielenia się narodu. Każdy powinien mieć swojego reprezentanta, a ku temu najpierw muszą zadziałać wolnościowcy, aby ustrój wrócił do normalności. Nieosiągalne jeśli nie połączy się sił z konkurentami.
Ale moja działalność nie kończy się na wolności Smile