Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: "45-letni Zbigniew Urban ma dziewięcioro dzieci z różnymi kobietami"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nie rozumiem. Jak można wywlec prywatne sprawy radnego na forum? O co tutaj chodzi? Jestem w szoku. Zbulwersowany, aż założyłem tutaj konto. I ja, mieszkaniec JN głosowałem na Pana? Nie rozumiem... ktoś wyjaśni? Bo mi się aż wierzyć nie chce w co widzę...

Źródło: http://naternat.pl/125/ma-dziewiecioro-d...77:VXJiYW4= oraz http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=7...#pid152109

Cytuję w całości:


Cytat:Tczew. Policja i sądownictwo po raz kolejny udowadniają nieudolność systemu rodzinnego, tym razem nie potrafiąc skutecznie ustalić adresu mężczyzny, wobec którego osiem kobiet zgłosiło roszczenia alimentacyjne.

Sprawę postanowiła nagłośnić ostatnia poszkodowana, która o fakcie istnienia innych kobiet dowiedziała się omyłkowo, kiedy w sądzie poprosiła o wydanie kopii pozwu. Otrzymała dokument innej młodej matki, także domagającej się alimentów od tego samego mężczyzny. Dzięki elektronicznej ewidencji sądowej ustalono, że kobiet jest więcej.

45-letni Zbigniew Urban poznawał poszkodowane w różnych miastach, związki zwykle nie trwały długo. Szybko nudził się partnerkami i znikał. O ciąży dowiadywały się później, kiedy nie mieli już kontaktu.

Mężczyzna był jednak świadomy możliwości zapłodnienia. Kobiety przyznają, że to on zajmował się antykoncepcją, podejrzewają, że je okłamywał w sprawie prezerwatyw. Dwóm miał powiedzieć, że nie potrzebują zabezpieczeń, bo jest bezpłodny.

Najstarsze z dzieci ma 2 lata, najmłodsze mają 3 miesiące, to bliźnięta. Pierwsza z kobiet zgłosiła sprawę przeszło rok temu. Od tamtej pory sąd i policja nie są w stanie ustalić adresu zamieszkania pozwanego. Część z kobiet jest w trudnej sytuacji materialnej.

Dziennikarze z lokalnego dziennika donoszą, że najprawdopodobniej znaleźli mężczyznę. Dane zostały przekazane zarówno poszkodowanym jak i policji. Dodatkowo ustalono, że Zbigniew obecnie spotyka się z inną kobietą. Nie wiadomo czy jest świadoma przeszłości swojego partnera.

[Obrazek: 29qe0ja.jpg]
[Obrazek: welcome-to-the-internet-you-must-be-new-here.jpg]
Radny nie ma prywatnych spraw, jak zacznie sam zarabiać na swoje utrzymanie to będzie je miał, a dopóki żyje z moich podatków to ma być jak żona cezara poza podejrzeniem.
No ale sam portal natemat.pl Tomasza Lisa napisał, więc pomyślałem, że to prawda.

W takim razie sorry, ale Panu Urbanowi ktoś zrobił niezły pasztet.
Widać np. po mnie. Ja to łyknąłem, pewnie wielu innych także.
Kto był autorem tego "żartu"? Pierwszego linka widziałem napisała jakiś Kamilus? http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=7...#pid152109

Niezły gnój zatem bo Gogle zapamięta i nie jeden to łyknie nawet za rok.

Przepraszam Pana Urbana, mój głos na Pana nie został stracony ale uważam, że ta cała sytuacja nie jest śmieszna nawet 1 kwietnia.
Autopromocja. Cały on. Big Grin Byle być na "fali", choćby 1 kwietnia Big Grin  Trochę słabe...
Cudowne Big Grin Big Grin

Podoba mi się również nowy avatar Agi Smile
(2015-04-01, 11:58)karo napisał(a): [ -> ]Autopromocja. Cały on. Big Grin Byle być na "fali", choćby 1 kwietnia Big Grin  Trochę słabe...

A ja myślę, że wręcz przeciwnie. Mieszkam blisko niego, znam z widzenia ale znam. Nie zostawi tego tak...
Ciężki rodzaj dowcipu, ciekawy jestem konsekwencji...
(2015-04-01, 10:45)shadow0 napisał(a): [ -> ]Jak można wywlec prywatne sprawy radnego na forum?
Hahaha.
Dobre, dobre. W przypadku ZbigU Big Grin
Który wyciągał prywatne brudy prywatnych, a nie publicznych osób Big Grin

Cytat:Zbulwersowany, aż założyłem tutaj konto
Oj ZbigU. Kolejne?
I ta autopromocja dalej Big Grin

Cytat:W takim razie sorry, ale Panu Urbanowi ktoś zrobił niezły pasztet.
Psikusa jak i ZbigU walnął Pobłockiemu Wink

Cytat:Ja to łyknąłem, pewnie wielu innych także.
Jak to mawiał Kurski? Wink

Cytat:Pierwszego linka widziałem napisała jakiś Kamilus?
Nie napisała, a napisał, nie jakiś, a Pan kamilus (małe k)!

Cytat:Niezły gnój zatem bo Gogle zapamięta i nie jeden to łyknie nawet za rok.
Nope. Google nie zapamięta Wink

Cytat:Przepraszam Pana Urbana, mój głos na Pana nie został stracony ale uważam, że ta cała sytuacja nie jest śmieszna nawet 1 kwietnia.
Ależ jest śmieszna. Jeśli jesteś altem Urbana to samo w sobie jest to ponownie zabawne, a jeśli ma takich wyborców... Big Grin

A sam ZbigU raczej żarcik załapał i miał dobry ubaw Wink

A swoją drogą Zbychu - kto komu w końcu wisi piwo? Bo zakład jest obecnie niejasny. Ty odszedłeś z PiSu, w PiSie był rozłam, ale PiS się nie posypał jak domek z kart Sad
Trzeba będzie odszukać jak brzmiał zakład i się rozliczyć ze skrzynki gdy będę w Tczewie Wink
Szanowny kamilusie przez małe k, ależ potrafisz Waść być uciążliwy
Kumpela zrobiła żart mężowi i powiedziała,że przyszło wezwanie do stawienia się na przeszkolenie rezerwistów:-) Pan mąż typ naukowca ostro się spietrał :-)
Łyknęłaś 9 dzieci Urbana? Wink
Takie tczewskie "50 twarzy Greya" Smile
(2015-04-01, 12:31)Manif napisał(a): [ -> ]Ciężki rodzaj dowcipu, ciekawy jestem konsekwencji...

nie napisałem do tej pory żadnego postu w tym wątku;
podzielam zdanie Manifa i uważam, że granice zostały przekroczone, to nie jest żart - nawet prima-aprlilisowy;

dysponuję zrzutami ekranu od momentu publikacji przez tcz.pl pierwszego komentarza pod artykułem - a więc po moderacji
powtarzam po moderacji pod artykułem, a nie na forum - kto zorientowany, ten wie.
potem jak już zrzuty były wysłałem tego maila:

Od:
Środa, 1 Kwietnia 2015 10:59 Zbigniew Urban <zbigniew.urban@wp.pl>
użyj adresu...

Do:
poblocki <poblocki@um.tczew.pl>, aburczyk <aburczyk@um.tczew.pl>, mejna <mejna@um.tczew.pl>, Jolanta Pobłocka <j.poblocka@tcz.pl>, Jolanta Pobłocka <redaktor@tcz.pl>, Łukasz Wiśniewski <l_wisniewski@tcz.pl>
Temat: miłej zabawy

o następującej treści:

45-letni Zbigniew Urban ma dziewięcioro dzieci? ~ _gość
IP: 89.234.xx7.xx4
Data: 01.04.2015, 10:10
Urban ma 9 dzieci i każde z inną? Co tu piszą? tnij.tcz.pl/?u=3aabeb  i tutaj tnij.tcz.pl/?u=2225c3  Nie ja to napisałem, ale to jest szok. O co chodzi? Sprawy prywatne Pana radnego są w Internecie?


i powiem, że będą konsekwencje.
Z drugiej strony jak marni muszą być moi adwersarze i ich mocodawcy, skoro puszczają na:

Copyright © 2001-2015 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew


tego rodzaju komentarze,

na tym kończę, cdn.
Jako osoba, która przyglądała się z boku temu co w dniu dzisiejszym zaszło. I jako osoba, która od samego początku uważała, że tego typu żart to zdecydowanie za mocne przegięcie muszę stwierdzić, że Zbigniew Urban się mocno myli. Wyjaśniam:

Problemem nie są informacje, komentarze, plotki powołujące się na dane źródła informacji. Problemem i elementem spornym / prawnym są właśnie te źródła, czasami niesprawdzone, kłamliwe, itd.

Twój problem to właśnie źródło, a właściwie to kto zrobił Ci taką krzywdę. Problemem nie są (widziałem je) komentarze, które powoływały się na źródło z forum czy na niby portal Lisa. Nie było w nich nic nadzwyczajnego, cytowano to o czym mówię. Niektóre (nie wiem czy jeden czy dwa) świadczyły nawet o tym, że komentujący "łyknął" te brednie i "dowcip", który ktoś Ci dzisiaj zrobił. Z tego co też widziałem to podobne komentarze były w innych serwisach.

I Ty chcesz tych komentujących karać? Za to, że ktoś ich zrobił dziś w balona? Za to, że łyknęli ten głupi żart i przez to zadawali pytania? To tak jak PO, które ściga teraz kelnerów, a nie nagranych - przepraszam Cię, ale mam takie odczucie. Twoim problemem jest ten kto Ci to zmontował u niby Lisa i tutaj a Ty chcesz ścigać to komentujących? Chwalisz się nam, że będziesz ich ganiać a nie powiedziałeś ani słowa co zrobisz temu kto Ci te brednie wymyślił i rozpowszechnił u "Lisa" i np. jako pierwszy tutaj.

Z tego co widziałem serwis zadziałał pozytywnie i stanął można powiedzieć w Twojej obronie usuwając komentarze, z których ktoś mógłby wywnioskować, że chodzi w nich o (prawdziwe) Twoje życie prywatne / osobiste. A chodzi w nich o jaja, które ktoś Ci zrobił tutaj i u "Lisa", a nie w serwisie Tcz.pl który z tą zabawą, rzekłbym głupich małolatów nie ma nic wspólnego. I jak mówi pasek na dole z tym forum także nie.

Apeluję, żeby lepiej autor tego głupiego żartu się przyznał i Pana Urbana przeprosił. Ten głupi żart może spowodować jeszcze wiele złego.
Stron: 1 2 3 4