Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: naturalny blond
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

blondynka

jestem naturalną blondynką jak dbać o włosy
To jest pytanie, czy stwierdzenie?
(2015-04-22, 13:07)aga_piet napisał(a): [ -> ]To jest pytanie, czy stwierdzenie?

Zaraz pojawi się jakiś spamik reklamujący określony zakład fryzjerski Smile

Swoją drogą, razi mnie niechlujne pisanie postów przez współczesną młodzież.
blondynka napisał(a):jestem naturalną blondynką jak dbać o włosy

Myć.
Co tutaj dużo pisać...blondynka.
(2015-04-22, 15:07)szalony patison napisał(a): [ -> ]Zaraz pojawi się jakiś spamik reklamujący określony zakład fryzjerski Smile

Albo pani Krysia z suplementami wyskoczy.

(2015-04-22, 17:32)lukee napisał(a): [ -> ]Co tutaj dużo pisać...blondynka.

Blądynka Wink

Paula88

Fakt jesteś blondynką - Ale co to ma wspólnego z tym jak dbać o włosy co? Problem z dbaniem o swoje włosy ma bardzo wiele osób i nie tylko blondynki... Trochę głupi temat. No ale, że nie jestem wredna, to Ci odpowiem: Staraj się je myć codziennie, używać odżywek do włosów typu Wax itd, szampon staraj się dobierać do Twoich włosów - W sensie jak masz suche, to wybieraj do takiego typu włosów. Olej też podobno pomaga. Sama musisz dużo testować, bo najbardziej liczą się testy. Jest co prawda kilka ciekawych blogów na internecie - Poszukaj.
Nie mów mi, że są blogi o tym jak myć włosy. Ja tam czochram trochę rękami aż szampon się spieni, spłukuje na to ciach odżywa, czochram znowu odczekam - zawsze mi się nudzi to nie wytrzymuję tyle ile każą, spłukuje i tyle. Koniec bloga
(2015-09-21, 13:43)maaat napisał(a): [ -> ]Nie mów mi, że są blogi o tym jak myć włosy. Ja tam czochram trochę rękami aż szampon się spieni, spłukuje na to ciach odżywa, czochram znowu odczekam - zawsze mi się nudzi to nie wytrzymuję tyle ile każą, spłukuje i tyle. Koniec bloga

znowu złapałaś się na spamera Wink
Są "blogi". A na nich tona spamu konkretnych firm.
Nie da się pisać bloga o myciu włosów, odmawiam przyjęcia do wiadomości faktu, że takie rzeczy są na świecie! Rozumiem, że tam spam firm siedzi, ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek tam zagląda
Nie musi. Grunt, że google widzi i lokuje odpowiedzi na pytania, zainteresowana osoba wchodzi i dostaje odpowiedź - "użyj wyciągu z odbytu prezesa firmy X". I frajerzy kupują.
Zobacz jak ta technika idzie do przodu w Dniu Świra mieli tylko wyciąg z fiuta a teraz już z odbytu robią :-)

ola5601

najlepiej stosuj maski na wlosy, moge ci polecic maske z mango. po niej moje wlosy wygladaja jak z salonu fryzjerskiego, na koncowke dodaje zazwyczaj jedwab. moje wlosy po tym sa piekne, lsniace i jedwabiste. a zapomnialabym, lap przepis:[SPAM] Smile powodzenia!