Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Rolki - grupa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Smile

Jako, że w pewnym sensie też się jako tako ogłoszę to chciałbym zaprosić wszystkich jeżdżących na rolkach do dołączenia do naszej Tczewskiej grupy. Grupę tworzymy realnie jak i wirtualnie[na facebooku]

W pewien sposób chcemy połączyć wszystkich co śmigają po mieście na rolkach, aby w jakiś sposób się zgrać, wymieniać doświadczeniami, sprzętem.

W grupie można poznać osoby jeżdżące freeride, freestyle, fittnesowo, szybko[długie dystanse], więc jest to różnorodne towarzystwo. 
Także doradzimy w doborze sprzętu i jak jest potrzeba to także parę osób pomoże np. z wymianą łożysk itp.


@RolkiTczew
Ale jak to wszystko wygląda? Macie jakieś spotkania i później razem jeździcie? Czy może jesteście grupą, ale tak naprawdę każdy sobie? Napisz coś więcej.
Często jeździmy razem i spotykamy się w jednym miejscu[głównie bulwar].
Raczej w jednej ogólniej grupie rolkarzy mamy takie małe podgrupki, bo uprawiamy różne typy jazdy. Np. osoba co jeździ szybko na kołkach co najmniej 100mm nie pojeździ z niektórymi po mieście, bo po prostu się zabije. Akurat ta dyscyplina jest trochę zróżnicowana. Ale też często wyjeżdżamy sobie do Lisewa, albo pare kółek na bulwarze.
W przyszłym roku planujemy coś extra w Tczewie, śladem innych miast - już są w tym podejmowane kroki, ale o szczegółach później.

Owska996

działa to jeszcze?