Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: zespół weselny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

bebe

Kogo możecie polecic? Lotos? Trio Brothers :?: czy może coś innego :?:
A może coś z młodszych zespołów. Trio grali u mnie trzy lata temu na weselu i powiem że się trochę rozczarowałam. Pan grający na saksofonie wypił za dużo i ledwo na nogach się trzymał. Musiałam zabrać im wódkę noi jedli jak gdyby nigdy na oczy nie widzieli jedzenia. A przyszli do pracy a nie na imprezę. Ale nie mozna mieć wszystkiego. Rok wcześniej byłam u mojej koleżanki i grali pierwsza klasa. W sierpniu byłam na weselu w Hacjendzie i grał Krzysztof Krawczyk - super Big Grin
monia napisał(a):W sierpniu byłam na weselu w Hacjendzie i grał Krzysztof Krawczyk - super

Jak rozumiem piszesz o zespole Krzysztofa Krawczyka, który mieszka w Pszczółkach. Jeżeli chodzi o ten zespół to rzeczywiście super grają i świetnie prowadzą wesele a dodatkowo nie są drodzy. Trzeba tylko wcześniej do nich dzwonić bo zdarza się, że mają zarezerowane terminy na dość odległą przyszłość. W każdym razie polecam każdemu ten zespół.

bebe

W sierpniu byłam na weselu w Hacjendzie i grał Krzysztof Krawczyk - super Big Grin[/quote]

Na Krawczyka to raczej mnie nie staćTongue Ale może ktoś zna zespół "tańszy" który oczaruje gości zarówno młodych jak i starszych?
Bebe chyba się nie zrozumiałyśmy chodziło o Krzysztrofa Krawczyka z Pszczółek tak jak pisał tczewianin. a z tego co wiem to nie jest drogi.

bebe

tczewianin napisał(a):
monia napisał(a):W sierpniu byłam na weselu w Hacjendzie i grał Krzysztof Krawczyk - super

Jak rozumiem piszesz o zespole Krzysztofa Krawczyka, który mieszka w Pszczółkach. Jeżeli chodzi o ten zespół to rzeczywiście super grają i świetnie prowadzą wesele a dodatkowo nie są drodzy. Trzeba tylko wcześniej do nich dzwonić bo zdarza się, że mają zarezerowane terminy na dość odległą przyszłość. W każdym razie polecam każdemu ten zespół.

A można coś więcej o tym zespole? Jak się nazywaja itp?
Wiesz co wiem tylko, że zespół nazywa się K.Krawczyk i są to trzej Panowie. Wiem, że sa ze Pszczółek. Big Grin
nie znam nazwy jego zespołu ale znam do niego nr tel. 880-167-915
Mój brat miał na weselu zespół Impuls Smile Gra w nim mąż i żona, bardzo fajnie prowadzą całą imprezę Smile

Muszę sie przyznać, że się bawiłem do samego końca Smile

bebe

Zainteresował mnie zespół Krzysztofa Krawczyka. Kiedys byłam na wieczorze walentynkowym gdzie grał zespół składający się z 3 meżczyzn. Bardzo mi się podobało, ale nie pamiętam nazwy, byc może był to zespół Krawczyka.

[ Dodano: Sob Lis 03, 2007 13:08 ]
Prosiłabym o opinie na temat zespołów:

- LOTOS
-TRIO BROTHERS
-IMPULS
-ZESPOŁ KRZYSZTOFA KRAWCZYKA

ProLite77

A ja Polecił bym zespól R.S.R Smile Graja Bardzo fajnie Smile I nie drogo nie pija alkoholu i graja w 3 osoby A i maja Super oswietlenie Smile Smile Pozdrawiam
zespół Krzysztofa Krawczyka z Pszczółek nazywa się Metrum

Maja

Ja polecam zespół â??Romansâ?, grywają np. w TCK dość często. Smile
POLECAM ZESPOL YOKER TERAZ TAM KOBIETA SPIEWA I NAPRAWDE SUPER NIE PIJA A TO CHYBA NAJWAZNIEJSZE ZEBY WESELE BYLO OK MUZYKE TEZ MOZNA SOBIE USTALIC Z NIMI JAKA CHCEMY
Witam czy ktoś zna zespół Kombo/Combo z Tczewa bo słyszałam że dobrze grają ale może znacie więcej opini o nich ) Dzięki z góry
Stron: 1 2 3 4 5 6