Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Adwokat - Rozwód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

icoma

Hej, rozglądam się za godnym zaufania adwokatem, niekoniecznie musi być z tczewa, może ma ktoś doświadczenie? Poszukuję osoby które przeprowadzi rozwód, i rzetelnie zajmie się tą sprawą. Sprawa z orzekaniem o winie i tutaj chce aby to było profesjonalnie przeprowadzone.
Jesli rozwód z orzekaniem o winie to przy żelaznych argumentach nie potrzebny jest adwokat, nawet jeśli druga strona będzie miała swojego pełnomocnika. O rzetelnego adwokata dośc trudno, bo bierze kasę za każdą rozprawę a te mogą się ciągnąć nieraz latami.
Temat był już wałkowany i odświeżany Wink
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=2152
(2015-08-26, 07:08)icoma napisał(a): [ -> ]niekoniecznie musi być z tczewa,

Z dużej litery Tczew się pisze, jak spamujesz to z  szacunkiem do mojego miasta!
Zaraz wywali post ktoś "inny" o super adwokacie w Ustrzykach Górnych Big Grin
(2015-08-26, 12:55)geo napisał(a): [ -> ]

Z dużej litery Tczew się pisze, jak spamujesz to z  szacunkiem do mojego miasta!

Jeśli już to wielką literą. Z dużej litery to sobie możesz zeskoczyć, jeśli znajdziesz odpowiednio dużą i się na nią wdrapiesz.
:]
Obie formy są poprawne Smile Prof. Miodek wręcz preferuje formą "duża" Big Grin
Ale nie "z dużej", tylko dużą.
(2015-08-27, 20:46)kazik napisał(a): [ -> ]
(2015-08-26, 12:55)geo napisał(a): [ -> ]

Jeśli już to wielką literą. Z dużej litery to sobie możesz zeskoczyć, jeśli znajdziesz odpowiednio dużą i się na nią wdrapiesz.
:]

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/7...l?cookie=1

[Obrazek: f9da803206_twoj_argument.jpg]
Proszę pisać na temat.

Rozwodów im się zachciewa! Spłoniecie w piekle! Żaden adwokat wam nie pomoże!
(2015-08-26, 07:08)icoma napisał(a): [ -> ]Hej, rozglądam się za godnym zaufania adwokatem, niekoniecznie musi być z tczewa, może ma ktoś doświadczenie? Poszukuję osoby które przeprowadzi rozwód, i rzetelnie zajmie się tą sprawą. Sprawa z orzekaniem o winie i tutaj chce aby to było profesjonalnie przeprowadzone.

Witam
polecam tego Pana
Chabałowski
Były sędzia, rzetelny i konkretny
Ja korzystałem z usług Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Bardzo skuteczny adwokat, z dużą wiedzą. Polecam.
(2016-01-12, 15:25)sebastianp napisał(a): [ -> ]Ja korzystałem z usług Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Bardzo skuteczny adwokat, z dużą wiedzą. Polecam.

Bardzo profesjonalna osoba i przede wszystkim skuteczna w działaniu. Też z czystym sumieniem polecam Pana Andrzeja Cejrowskiego.
Kancelaria zatrudnia spamerów do reklamowania usług na forach internetowych. Skutecznym kancelariom spam nie jest potrzebny do reklamowania usług.