Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Dieta i odchudzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Postanowiłam wziąć się za siebie. Kuszą mnie oferty na [spam] ale zastanawiam się jak taką dietę wspomóc ćwiczeniami? Czy wystarczy jedynie lekki wysiłek fizyczny 2-3 razy w tygodniu?
wygodnadieta.pl dostarcza przeterminowane badziewie. Dieta polega na tym, że ma się wieczną sraczkę. Korzystają z tego tylko nieudacznicy życiowi, którzy trudnią się spamowaniem na forach dyskusyjnych.
Także opinia o wygodnadieta.pl może być tylko negatywna.
Potwierdzam: wygodnadieta.pl powoduje zatwardzenie, ropiejący wrzody jelita grubego, do tego śmierdzi ci po jej zastosowaniu z ust i uszu. Stanowczo odradzam
Jak od diety może śmierdzieć z uszu?  Confused
Jak ktoś korzysta ze stron typu wygodnadieta.pl to musi mieć g*wno w głowie.
Jak ma się g*wno w głowie to śmierdzi z uszu.
Dieta to jedno, a warto tez jakieś cwiczenia...mi osobiście spodobał się skalpel Chodakowskiej, daje fajne efekty...Wink
Ja właśnie katuje się skalpelem i mel- b narazie coś tam zaczyna być widoczne. Jest szansa że do lata będzie ładny brzuszek Big Grin Chodzę połamana ale w końcu się chyba uda Big Grin
Witam, ja też zamierzam podjąć próbę walki z kilkoma kg które zostały mi po ciąży chętnie zapisałabym się na jakieś ćwiczenia albo basen ale samej to się chodzić nie chce. Jest ktoś chętny aby dołączyć do mnie? Pozdrawiam Agnieszka
Lepiej samemu ćwiczyć i jeść zdrowo, tak sądzę. Jeść warzywa, unikać fast-foodów, słodyczy i rzeczy smażonych.
Niby tak, ale czasem ciężko się ćwiczy kiedy obok biega taki dwu latek i ciągle przeszkadza w tych ćwiczeniach Smile
dieta to 80% sukcesu. Najwazniejsza jest jednak dyscyplina i zmiana nawyków zywienia co zawsze niestety jest najtrudniejsze. Pamietaj jednak ze wystarcza dwa tygodnie aby odzywczaic sie np od slodyczy. Z drugiej jednak strony, jezeli kochasz jedzenie (cos o tym wiem), postaw rowniez na cwiczenia. dzieki temu bedziesz mogla skusic sie na swoje ulubione przekaski i pozbedziesz sie zbednych kalorii dzieki cwiczeniom. powodzenia i wytrwalosci
(2016-06-02, 08:00)marcelin napisał(a): [ -> ]dieta to 80% sukcesu. Najwazniejsza jest jednak dyscyplina i zmiana nawyków zywienia co zawsze niestety jest najtrudniejsze. Pamietaj jednak ze wystarcza dwa tygodnie aby odzywczaic sie np od slodyczy. Z drugiej jednak strony, jezeli kochasz jedzenie (cos o tym wiem), postaw rowniez na cwiczenia. dzieki temu bedziesz mogla skusic sie na swoje ulubione przekaski i pozbedziesz sie zbednych kalorii dzieki cwiczeniom. powodzenia i wytrwalosci

Nie zgodzę się z tym , że dieta to 80 % sukcesu, równie dobrze można normalnie jeść, pozwolić sobie na kaloryczny obiad, ale podejmować aktywność fizyczną, która sprawia, że zrzucamy na wadze, wszystko siedzi w głowie, dla leniwych jest dieta dla aktywnych jest sport, no chyba, że ktoś jest bardzo otyły to w tedy najlepiej zastosować i dietę i sport, bo wiadomo, szybciej się utraci zbędne kilogramy, tylko też trzeba np przy bieganiu mieć dobrą dietę która dostarczy nam dużo składników odżywczych, które są nam potrzebne Smile
Spamerzy nie mają problemu, bo to podludzkie śmieci. Zarabiają grosze więc ich nie stać na sensowne jedzenie. Szkoda tylko, że prawdziwym ludziom muszą napsuć tyle krwi Sad
Ja jestem już po zrzuceniu 8 kg. Wizyta u dietetyczki plus ćwiczenia 3 razy w tygodniu fitness dały efekty w ciągu 3 miesięcy. Teraz latem trochę sobie pozwolę ale zimą znów się wezmę za siebie
Intensywny wysiłek przynajmniej 3 razy w tygodniu + dobra dieta i wyrzeczenie się słodyczy zapewnią wymarzone ciałko Smile
Stron: 1 2