Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: jelita , pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak mogę pozbyć się męczących mnie wiecznie zaparć ? Jest to nieustająca męka. Kawa , suszone śliwki etc nic na mnie nie działa. Jakie znacie leki bądź babcine sposoby na takie problemy ?
Najpierw piszesz, że Twoje dziecko miewa często zaparcia. Teraz piszesz o sobie. Zdecyduj się...
Leków nie polecam. Tym bardziej suplementów diety i cudotwórców szamanów. Idź do lekarza.
Na zaparcia polecam carolina reaper.
Potwierdzam. Suplementy to syf. Pjord ma rację, chociaż myślę, że parę habanero też dałoby radę. Najlepeiej z pestkami - mają zbawienny wpływ na perystaltykę jelit.
Lewatywa.
lekarz Smile a doraźnie dużo błonnika i zdrowsze odżywianie Tongue

Jarumare

Warto rozejrzeć się za suplami wspomagającymi trawienie. Ponadto jakieś herbaty ziołowe, z tego co wiem to mięta pieprzowa pomaga w takich problemach, ale mogę się mylić.

kubacar

gotuj siemie lniane i wypijaj kleik na czczoSmile ewentualnie na oczyszczenie jelit sok z aloesu

naresal

Albo dużo błonnika Tongue

Jarumare

Spróbuj jeść jedzenie bogate w błonnik i jedz częściej zamiast jeść tradycyjnie 3 dania w ciągu dnia.

Lordi

Zblendować suszone śliwki, morele, figi i siemie lniane. Ewentualnie są fajny błonnik w postaci "chrupek" w Auchan. Też powinien pomóc.

urina

Dużo błonnika ale najlepiej naturalnego.Jedz surowe owoce i warzywa no i pij wode niegazowaną

pompelos

siemie lniane rano na czczo i kuskus do obiadu.