Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Znany recydywista z Tczewa - Jan K. znowu osłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znany z poselskiej recydywy, wygłaszania interpelacji do pustej sali sejmowej i nie znaniu się na niczym - Jan Ku*as znowu ma szansę zostać osłem obecnej kadencji.
Dzisiaj zmarł bowiem jakiś tam poseł pisu. Białaczka wygrała. Wiadomo jednak, że byłby to nie pierwszy mariaż naszego Jana z PiSem (wprawdzie pierwszy udany) gdyż już kiedyś składał papiery do partii, bo nie idee, a łatwy hajs za nic nierobienie i gadanie kompletnych bzdur jest ważny. Mamy już w pisie posła bezdomnego, także i oseł bez kompetencji by się nadał (w sumie nie pierwszy i ostatni). Wystarczy prosty transfer, a jak wiemy szczury z tonącej łajby PO już skaczą, Jan zaś nie nadaje się do wizerunku "młodych" z .nowoczesnej, ani do antyklerykałów z Rakłem więc skok do PiS byłby uzasadniony.
Jedynym warunkiem jest pozbycie się ewentualnej konkurencji stojącej w klejce po mandat, ale cóż to dla naszego nałogowego osła? 
Tym sposobem po raz kolejny Tczew będzie rozpoznawany w Polsce. Znowu mogą pojawić się monologi o przygodach z JP2, GC, a może idąc z modą dojdzie do tego JP100%? Któż to wie?
Toć to bojownik o wolność niesamowity. Niejedną historię w sejmie może opowiedzieć.
popatrz na ilość userów którzy przeglądali ten wątek , kończysz się Smile
Wydaje mi się, to nie możliwe, wejdzie ten, który był na liście PiS podczas wyborów i był kolejny do wejścia do sejmu po śp. zmarłym pośle. Nie będzie nowych wyborów, więc żaden transfer nic nie zmieni
(2016-04-01, 17:02)kamilus napisał(a): [ -> ]Jedynym warunkiem jest pozbycie się ewentualnej konkurencji stojącej w klejce po mandat, ale cóż to dla naszego nałogowego osła? 

Wink
No i wiesz - april fools Tongue
ach starość Big Grin