Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: prezent dla 8 latka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

deletter

Witam, mój siostrzeniec ma komunie niedługo.  I szukam pomysłów na {link usunięty]. Macie jakieś pomysły co można dać 8 latkowi? chętnie poczytam i się do edukuję Smile
Będzie łatwiej jeśli podasz jakiś przedział finansowy : )
Kłada mu kup. A co!? Niech zazdroszczą! Wujek Stefan wie, co dobre.

https://www.youtube.com/watch?v=C_ACNyNNmZ0
[Obrazek: 13227624_10154159686444663_6531609249120646347_o.jpg]

Xanadu

drony teraz na topie Wink
Xanadu Widziałam zdjęcia dzieci po nieumiejętnej zabawie dronami, masakra
Może warto pomyśleć nad rowerem Smile Btw. ja na komunie dostałam encyklopedie, wiec może to tez jest jakiś pomysł Big Grin

julka90

Nie wiem czy na komunię... ale bardzo fajnym pomysłem na prezent dla 8 latka są klocki lego Smile Ostatnio w sieci znalazłam duży wybór zestawów Lego Duplo: [SPAM] Smile Lego to nie tylko zabawa, ale także pomysł na rozwijanie zdolności manualnych
Gratuluję pomysłu zakupu Lego Duplo dla 8-latka...
ja bym kupiła jakąś książkę lub grę planszową i do tego dała pieniądze

Lordi

(2017-05-18, 22:12)kazik napisał(a): [ -> ]Gratuluję pomysłu zakupu Lego Duplo dla 8-latka...

Made my day XD 

A tak serio z prezentami dla dzieci w dzisiejszych czasach jest straszny problem... mnie też brat oddelegował, że mam coś znaleźć bo jego chrześnica będzie mieć urodziny i nawet nie wie co dzieci w wieku 8-9 lat lubią. Fakt, faktem ciężki wiek bo trudno się w coś wstrzelić. Póki co sugerowałam mu  Clementoni Interaktywny EduGlobus bo to jednak zabawka edukacyjna więc będzie przyjemne z pożytecznym ale kręcił nosem, bo ma być "tym fajnym wujkiem" a od przymuszania do nauki są rodzice  Big Grin On z kolei twierdzi, ze lepsze było by coś w stylu Kota Lulu od Hasbro (zresztą tych zwierzątek do wyboru do koloru). jak myślicie, bardziej coś edukacyjnego czy interaktywnego? Zwłaszcza, że trzeba coś kupić bo zostały niecałe 3 tygodnie  Undecided
Zapytaj rodziców będą wiedzieli z czego najbardziej się ucieszy
Dokładnie, lepiej zapytać rodziców z czego by się dziecko ucieszyło. Ja bym się bardzo cieszyła z roweru, z takich klasycznych prezentów, żeby dziecko nie siedziało w domu przed telewizorem albo przed komputerem
Witam. Gorąco polecam ubranka dziecięce ze sklepu [spam]
Wyłącznie sprawdzeni polscy dostawcy, najwyższej jakości antyalergiczne materiały, które doskonale sprawdzą się nawet przy najdelikatniejszej skórze skłonnej do alergii. Szerokie grono zadowolonych Mam potwierdza.
medalik Smile
Stron: 1 2