Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: gry planszowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

viola898

jakie polecacie gry planszowe lub towarzyskie?
"Kolejka" wydana przez IPN
Chińczyk, nie ma co wymyślać, to najfajniejsza gra na świecie Wink

P.S z resztą zaraz przyjdzie jakiś spamer i "poleci" stronę z najlepszymi planszówkami.
Popieram Patisona

monia112

polecam klasyczne eurobiznes
Szeryf - bardzo fajna gra imprezowa - jest zabawnie, a można też przerobić na wersję rozbieraną
Dominion - świetna dla mózgowych
Munchkin - idealna na ostre chlanie (mózg można zostawić obok)
Martwa zima - świetna zabawa jak ktoś lubi klimaty postapo i zombie (kooperacyjna z możliwością zdrajcy)
Pandemia - dość ciężka rozgrywka i można dość szybko przegrać życie świata (gra jest kooperacyjna)

Odradzam wszelakie sklepy (no ok - ja z jednego korzystam, ale reklamować nie będę) - szukajcie na allegro lepiej.

kondzio65

Eurobiznes - gra dla każdego przedziału wiekowego. Grało się całymi dniami Big Grin

malina888

crcasonne + dodatki najlepsza gra nigdy mi się nie znudziWink
Z naszym towarzystwem super się bawimy przy Taboo. Gra towarzyska w formie aplikacji na smartphonea. Trochę jak kalambury ale opisuje się dane słowo, mówiąc. Cała zabawa  w tym, że nie wolno wypowiedzieć wyświetlonych słów (najczęściej kojarzących się silnie ze zgadywanym hasłemSmile
(2016-07-19, 17:37)kalarepa15 napisał(a): [ -> ]Z naszym towarzystwem super się bawimy przy Taboo. Gra towarzyska w formie aplikacji na smartphonea. Trochę jak kalambury ale opisuje się dane słowo, mówiąc. Cała zabawa  w tym, że nie wolno wypowiedzieć wyświetlonych słów (najczęściej kojarzących się silnie ze zgadywanym hasłemSmile

Grałem w wersję tradycyjną i potwierdzam, że gra ciekawa i wciągająca.
ja polecam super grę towarzyską Dooble!
Odradzam usługi firmy Ankar, która ciulowo spawa światłowody i wyręcza się podludźmi do spamowania po forach dyskusyjnych.

Lordi

Oczywiście:
- Talisman: Magia i miecz
- Scotland Yard
- Wsiąść do pociągu
- Catan

I ostatni nabytek [spam] nowa edycja!  Heart

Owska996

Uno, kalambury, milionerzy takie mi przychodzą na samym początku
Grać w gry planszowe, w gronie przyjaciół-bardzo fajne.