Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Jaka lodówka i pralka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

kers

Witam, poszukuję do świeżo wyremontowanego mieszkania lodówki i pralki. 

Pralka musi wejść pod blat, wysokość nie powinna przekroczyć 84,5cm po zdjęciu górnej pokrywy i głębokość nie większa niż 55 cm. Znalazłem parę modeli , które powinny się zmieścić. Macie jakies sugestie?
Wszystkie sprzęty kupiłam na Armii Krajowej w Neonecie, fajnie mi doradzili i jestem z nich zadowolona, można tez ponegocjowac ceny
Ja polecam lodówkę Samsung. Cicha, dobrze chłodzi, no frost, pojemna zamrażarka. Kilku znajomych ma podobne modele i nikt nie narzeka.

http://www.agito.pl/lodowka-wolnostojaca...oCoILw_wcB
Ja tez szukam jakiejś lodówki, ale jeśli chodzi o pralkę, to polecam Beko, mamy ją od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. To chyba ten model: http://www.electro.pl/pralki/pralka-beko...lsrc=aw.ds

pacek

Ja polecam Candy. Z kilku względów. Pierwzy to serwis. Częśći do Candy są łątwo dostępne i w okolicy mają swoj punkt serwisowy.Tak wiec jak pralka się popsuje po okresie gwarancji to można oddać i naprawić bez problemów.Drugi to niezawodność. Mam ich pralkę od prawie 10 lat. Nie psuje się. Moi rodzice kupiliś sobie również pralkę Candy 2 lata temu i są zadowoleni.
W katalogu powinni mieć niewielkie modele, które zmieścisz pod blatem.
(2016-06-26, 18:14)maaat napisał(a): [ -> ]Wszystkie sprzęty kupiłam na Armii Krajowej w Neonecie, fajnie mi doradzili i jestem z nich zadowolona, można tez ponegocjowac ceny

Rozumiem że masz na myśli NeoPUNKT. Tam faktycznie obsługa i ceny są OK.
Neonet to sieciówka, zero kompromisów i pracownicy z łapanki.

Neopunkt polecam (sam u nich kupiłem sprzęt do całej kuchni).

Neonet NIE polecam (jeden zakup, jedna reklamacja, tysiąc problemów przy składaniu reklamacji pomijając już samą jakość obsługi... finalnie reklamacja rozpatrzona pozytywnie ale niesmak pozostał....)
Neonetu już nie ma, a Neopunkt to też sieciówka. Problemy pewnie zaczną się przy ew. reklamacji Wink
SORKI! Pomyliłam nazwy! Chodziło mi o NEOPUNKT.

PS mam pralkę Aristona hotpoint i jestem zadowolona, lodówkę mam LG z opcją szybkiego zamrażania i się to w sumie sprawdza. Mam sprzęty 6 lat i nie było jeszcze żadnej awarii więc mogę polecić
Ja tylko mogę napisać, że nie polecam lodówek firmy Amica, bo są strasznie zawodne.
Mam pochłaniacz Amica. Też nie polecam. Blacha cienka jak żyletka i bardzo głośno szumiący wentylator.
Miałam pralko suszarkę Haier Bardzo nie polecam, w ciągu jedenastu miesięcy popsuła się sześć razy! Serwis to koszmar