Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Mechanicy -HELP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam elektromechanika ,mechanika ,blacharza ,,kogoś solidnego co obejrzy autko i powie co ile i gdzie jechać ,tak po polsku :Smilejestem teraz w tak nie komfortowej sytuacji ,że nie mam nikogo fachowego teraz przy sobie a problem z autem i nie wiem gdzie się udać bo wszyscy są tacy  fachowcy  ,że heja.  Będę wdzięczna za info.
O kurde.. To co Ty masz ze swoim autem że potrzebujesz na raz elektromechanika, mechanika i blacharza? Wyciągnęłaś samochód z jeziora?
I co to za auto, bo jak polonez to nie potrzebujesz elektromechanika tylko kowala Tongue Tongue Tongue
(2016-07-10, 10:41)KeBi napisał(a): [ -> ]O kurde.. To co Ty masz ze swoim autem że potrzebujesz na raz elektromechanika, mechanika i blacharza? Wyciągnęłaś samochód z jeziora?
I co to za auto, bo jak polonez to nie potrzebujesz elektromechanika tylko kowala Tongue Tongue Tongue



Elektromechanik potrzebny do  podłączenia lusterka elektrycznego ,blacharz do wyklepania drzwi bo wgniecione ( zostało najechane na barierkę prawą stroną i poszło lusterko ,opona plus felga ,i drzwi wgniecione,otwierają się ale trzeba wyklepać )
Dobry blacharz załatwi wszystko na gotowo.
Polecam lakiernika Waldemar Grudzieński z Czarlina. Współpracuje z najlepszym blacharzem w okolicy. Auto zrobią na gotowo łącznie z elektryką (współpracują również z elektrykami), cena niższa niż w ASO a jakość porządna.