Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Kosmetyki do włosów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

justynka1

Czy kosmetyki rosyjskie do włosów są warte zakupu?Macie jakieś doświadczenia w ich stosowaniu?
Nie wspieraj rosyjskiej inwazji na kraje ościenne. nie dla spamerów

marcia

ja bym sie bala je kupowac.

dorcia16

Jeszcze włosy wypadną Big Grin

maksik

(2016-11-12, 21:09)dorcia16 napisał(a): [ -> ]Jeszcze włosy wypadną Big Grin

Ja używam kosmetyków POLSKIEJ Polleny - Białego Jelenia i jestem zadowolona!
(2016-11-26, 15:43)maksik napisał(a): [ -> ]Ja używam (...) Białego Jelenia i jestem zadowolona!

Nie działa linkowanie z konkretną minutą to od 2:39 ;-)
https://youtu.be/bVzFxjVtEi4?t=2m39s

burak55

Slyszalam ze dobre są ale nie stosowalam

ola5601

rzadko kiedy kupuje Wink moim faworytem jest bialy jelen - szampon bez sls oraz domowe sposoby jak: [spam] , stosuje mase masek jajecznych na glowe oraz hydrolat z rozmaryna Smile

Lordi

Trochę pytanie z d...
Zależy do czego? Co mają robić? Jak działać? Ale od siebie mogę polecić rzeczy od Babuszka Agafia Smile

celestyna

Blond jest pięknym kolorem na włosach. Jest też najczęściej proponowany w salonach fryzjerskich, gdy kobieta decyduje się na totalną metamorfozę. Pielęgnacja włosów rozjaśnianych, zwłaszcza z bardzo ciemnych na jasny blond wymaga bardzo dużo cierpliwości. Osoby, które są blondynkami powinny bardziej dbać o ich odpowiednie odżywienie i nawilżenie. Pielęgnacja jasnych włosów rozpoczyna się już na etapie ich dokładnego oczyszczania, co wymaga doboru odpowiedniego szamponu do włosów blond. W naszym sklepie [spam] znajdziemy szampony do włosów siwych, blond i rozjaśnianych neutralizujący żółte odcienie. Szampony te neutralizują niechciane żółte odcienie, przywracający połysk i ułatwiający układanie włosów.

ujek20

Ja używałem najwyżej czarne ruskie mydło, to jest jakieś naturalne, z wyciągu z brzozy z dodatkami i było spoko. Ale nie wiem czy jest sens ryzykować, jeśli chodzi o coś poważniejszego Smile

Barbaz

Babuszka agafii jest godna polecenia

Serizawa

To zależy na jaki kosmetyk się trafi

strad

(2019-12-23, 15:04)Serizawa napisał(a): [ -> ]To zależy na jaki kosmetyk się trafi

oj tak  Heart Angel Heart Angel
miłego dnia
Stron: 1 2