Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Pomozcie .. Ginekologia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zawsze miałam obfite miesiączki, były one prawie zawsze co 28 dni, ale w tym miesiącu pojawiła się o tydzień pozniej. Pierwszy dzień był normalny, lecz w następnych krwawienie całkowicie zanikło. Dodatkowo przed miesiączką około 2 tyg. miałam cały czas uczucie pełnego pęcherza, lecz gdy pojawiła się miesiączka uczucie to zniknęło. .PRZED MIESIACZKĄ WSPÓŁŻYŁAM BEZ ZABEZPIECZENIA. Czy coś jest ze mną nie tak ?
Najpierw idź do okulisty. Dopiero potem do ginekologa.
W międzyczasie kup w aptece dobry test ciążowy, używając okularów przeczytaj instrukcję, zrób go dokładnie i również dokładnie sprawdź wynik.
Kornelio, ja na Twoim miejscu szukałbym porad na czacie wp.pl albo onet.pl. Na kanale trójmiasto można znaleźć wielu "ginekologów", z dużym doświadczeniem praktycznym.... Ewentualnie na gadu gadu albo fejsiku popytaj wśród koleżanek w Twoim wieku. Teraz taka moda na chwalenie się że się współżyło, koniecznie bez zabezpieczenia bo to jest trendi.