Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ulubiony sklep
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Piszę by podzielić się z wami moim nowym odkryciem :Smile  [SPAM] !! Uwielbiam sklep Biedronka i codziennie robię zakupy by mieć świeże produkty a dzięki tej stronce jestem na bieżąco z promocjami Smile  zawsze jest to jakieś ułatwienie dla nas kobietek, a kto nie lubi promocji Smile
uwaga na alerabat - walą w wacka i mają grzybicę stóp, a do tego zatrudniają podludzkich śmieci do spamowania po forach dyskusyjnych

banano

Świeże zakupy to ja zrobię w sklepie stacjonarnym albo na targu a nie przez internet Big Grin
Ja osobiście biedronki nie znoszę. zawsze mega duże kolejki, wyzysk na ludziach, a produkty mięsne czy serowa pozostawiają wiele do życzenia. Aczkolwiek zgodzę się, ze ceny są naprawdę dobre i czasem ja się zmuszam by robić tam zakupy ^^

barrteekk

Olejowanie włosów to prosty zabieg, do którego będziemy potrzebować niewiele. Podstawą jest dobrze dobrany olej, pod kątem porowatości naszych włosów. Ponadto do przeprowadzenia zabiegu potrzebujemy grzebień, czepek ochronny, pędzelek do farbowania włosów, ręcznik oraz szampon, który w swoim składzie nie posiada parabenów. Wszelkie informacje jak przeprowadzić zabieg krok po kroku można znaleźć tutaj: [spam]

bonmonika

Zakupy to teraz najlepiej jest robić w sklepach internetowych
Powiem szczerze że lubię Biedronkę... uczę dzieci angielskiego i tam kupiłam np. pachnące mazaki, w innym sklepie tego nie ma.

tiacefu

Ja codziennie rano kupuję w biedronce świeże bułki, najlepsze są moim zdaniem te z pestkami dyni. Promocje w biedrze też bardzo często są ciekawe, często są tylko na tą kartę więc warto założyć i podawać przy zakupach, bo  jest darmowa, a można dzięki niej oszczędzić Smile
A internetowo, lubię odwiedzać sklep [spam]

Od moderatora: Absolwentko prawa, spam to ZUO, które tu nie jest tolerowane.

Natan1

Ja tam tez lubię biedę.

dottkka

Bo biedra jest bardzo popularna i chyba na każdym osiedlu w Polsce, i nie przeczę bo sama też tam robię zakupy
Ja preferuję bany dla spamerów.
Rolleyes
Otworzyli nowy sklep ,,HEY LADIES" z modną odzieżą damską C.H.Świt ( Manhattan) hala 3 box 10 ..... śliczne sukienki koktajlowe,wieczorowe i codzienne oraz nowość odzież ciążowa
Tczew ul. Żwirki 41

janka

Ja lubię księgarnie internetowe typu bonito, uwielbiam czytac i gromadzić literaturę.
Wiem, ze to spamerski wątek, ale co mi tam
Lubię Herbaciarnię w Galerii Kociewskiej. Najbardziej smakują mi herbaty: Malina, Zakazany Owoc, Słodkie Szepty i Malina Królewska ale to już czarna

Z zoologicznych najbardziej lubię ten na Gdańskiej
Stron: 1 2