Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Problem z autem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam ma problem za audi a6 4.2 v8 Na wolnrch obrotach chodzi nie równo 
, wymieniłem cewki ,przepływomierz i wyczyściłem katalizatory i dalej jest cos nie tak 
Czy to mozliwe ze głowica szwankuje ,po podłączeniu do kompa jest blad mieszanki . 
Juz nie mam pojecia co to ,ciśnienie na cylindrach jest podobne na wszystkich tylko na 5tym jest niewielka różnica
Ma ktos pojęcie co moze byc i czy ktos zna jakiego dobrego mechanika ktory to ogarnie ?
Proponuję omijać szerokim łukiem wszystkich tczewskich pseudo-mechaników naciągaczy. Poczytaj na forach i zleć konkretną wymianę. Ja bym obstawiał na przepustnicę, ewentualnie sonda lambda... Ewentualnie aby się upewnić, polecam serwis Skoda w Rokocinie (Starogard Gd)
(2016-10-15, 20:55)KeBi napisał(a): [ -> ]Proponuję omijać szerokim łukiem wszystkich tczewskich pseudo-mechaników naciągaczy. Poczytaj na forach i zleć konkretną wymianę. Ja bym obstawiał na przepustnicę, ewentualnie sonda lambda... Ewentualnie aby się upewnić, polecam serwis Skoda w Rokocinie (Starogard Gd)

ok dzięki za podpowiedz i pozdrawiam
(2016-10-15, 21:21)Grzembi napisał(a): [ -> ]
(2016-10-15, 20:55)KeBi napisał(a): [ -> ]Proponuję omijać szerokim łukiem wszystkich tczewskich pseudo-mechaników naciągaczy. Poczytaj na forach i zleć konkretną wymianę. Ja bym obstawiał na przepustnicę, ewentualnie sonda lambda... Ewentualnie aby się upewnić, polecam serwis Skoda w Rokocinie (Starogard Gd)
czytałem że to może też powodować zawór EGR
ok dzięki za podpowiedz i pozdrawiam 
(2016-10-15, 20:55)KeBi napisał(a): [ -> ] Ewentualnie aby się upewnić, polecam serwis Skoda w Rokocinie (Starogard Gd)

Tobie płacą za ich reklamowanie?
(2016-10-16, 06:37)geo napisał(a): [ -> ]
(2016-10-15, 20:55)KeBi napisał(a): [ -> ] Ewentualnie aby się upewnić, polecam serwis Skoda w Rokocinie (Starogard Gd)

Tobie płacą za ich reklamowanie?
Komu mi ?
Nie, pytanie było do KeBiego.
Odradzam HADM Gramatowski w Rokocinie. Ich pracownicy wykazują się wiedzą na niskim poziomie i jeszcze wmawiają, że klient jest w błędzie.
(2016-10-16, 11:02)geo napisał(a): [ -> ]Nie, pytanie było do KeBiego.
Odradzam HADM Gramatowski w Rokocinie. Ich pracownicy wykazują się wiedzą na niskim poziomie i jeszcze wmawiają, że klient jest w błędzie.

Ok dzieki za informacje 
Ciężko jest znaleść kogoś sensownego
(2016-10-15, 11:05)Grzembi napisał(a): [ -> ]Czy to mozliwe ze głowica szwankuje ,po podłączeniu do kompa jest blad mieszanki . 

Chyba sam sobie odpowiedziałeś?
Może to być prosta przyczyna np. "lewe powietrze" do problemów z ciśnieniem paliwa na wtryskach.
(2016-10-16, 14:35)wfe416n napisał(a): [ -> ]
(2016-10-15, 11:05)Grzembi napisał(a): [ -> ]Czy to mozliwe ze głowica szwankuje ,po podłączeniu do kompa jest blad mieszanki . 

Chyba sam sobie odpowiedziałeś?
Może to być prosta przyczyna np. "lewe powietrze" do problemów z ciśnieniem paliwa na wtryskach.
Mzliwe to nie jest duży problem ale drezni ,mechanik wymienił juz cewki sprawdził ciśnienie na cylindrach , katalizatory i przepływomierz i nic jest to samo 
Wiec stwierdził ze to głowice ale przeciesz ciśnienie jest ok to w takim razie nie to ja mysle ze moze egr jest zapchany albo któraś z sad lambda szwankuje 
Auto na wolnych obrotach sie trzęsie i obroty skaczą
Za moją Octavią jeśli chodzi o trudniejsze usterki to raz sobie nie poradzili (ale też nic nie skasowali) a raz poradzili sobie bezbłędnie (i zapłaciłem grosze).
Pomijam naprawy pierdołków, które kosztowały również grosze (jakiś plasticzek za kilkanaście złotych) czy POPRAWNE podłączenie radia bo tczewski pseudo-elektrych nawet tego nie potrafił zrobić.......
Mogę również polecić warsztat VANOS w Gdyni, ale to jest jeszcze dalej....

Albo do byłego kolegi z forum - aktualnie firma UniTech w Tczewie, ale chyba nie zajmują się elektroniką..... Podjechać, podpytać można.

jopek91

Polecam mojego brata - on się tym zajmuje Smile Jakby co to odezwij się do mnie to podam nr tel.
(2016-10-22, 12:48)jopek91 napisał(a): [ -> ]Polecam mojego brata - on się tym zajmuje Smile Jakby co to odezwij się do mnie to podam nr tel.

Ok czekam na numer tel
(2016-10-22, 13:01)Grzembi napisał(a): [ -> ]
(2016-10-22, 12:48)jopek91 napisał(a): [ -> ]Polecam mojego brata - on się tym zajmuje Smile Jakby co to odezwij się do mnie to podam nr tel.

Ok czekam na numer tel
Czekam na ten numer telefonu ?
Chyba się nie doczekasz.
Jopek91 ostatnio był na forum w dniu rejestracji, w sumie spędził tu nieco ponad 3 minuty i w tym czasie napisał 3 posty.
Stron: 1 2