Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Pomoc dla ofiar nawałnicy z Borów Tucholskich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Dawno mnie tu nie było, lecz teraz sięgam wraz z przyjaciółmi do każdych znajomych, kontaktów, portali wraz z mediami, by pomóc innym ludziom. 

Wraz z znajomymi dwa tygodnie temu pojechaliśmy pomagać poszkodowanym osobom po nawałnicy, morzę pracy ogrom nieszczęścia, i jeszcze więcej ludzkiej pomocy. Od tamtego czasu prowadzimy zbiórkę wszystkiego dla poszkodowanych. Byliśmy już dwukrotnie dużymi autami załadowanymi po brzegi z darami od żywności po cement.

Teraz skupiamy się na zbieraniu głownie materiałów budowlanych, żywności, chemii gospodarczej, narzędzi, plandek, wyprawek szkolnych.

Staramy się pomóc ludziom którzy utracili swoje domostwa i tym samym utracili grunt pod nogami. Pomóżcie nam odbudować ludzkie życia.

Liczymy na wsparcie osób prywatnych jak i firm. Jeśli ktoś ma znajomych prowadzących sklepy budowlane, hurtownie budowlane, sklepy z chemią itp proszę porozmawiajcie z nimi czy byliby w stanie pomóc bądź podeślijcie mi nr sam zadzwonie i porozmawiam.

Link do eventu naszej zbiorki.

https://www.facebook.com/events/19527024...y%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22dashboard%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22main_list%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D

Mój nr telefonu. 533-926-868

Pozdrawiam Bies Maciej.
A osobą poszkodowanym w innych sytuacjach też pomagacie?
Zbiórkę zorganizowaliśmy na rzecz ofiar tej konkretnej nawałnicy.
(2017-08-27, 20:09)Bad_boy_17 napisał(a): [ -> ]Zbiórkę zorganizowaliśmy na rzecz ofiar tej konkretnej nawałnicy.

Dlaczego tej konkretnie?
Bo jest to największa katastrofa naturalna którą przyszło nam zaobserwować, która pogrzebała wiele marzeń i chęci życia setek ludzi. Czy na prawdę mam teraz tłumaczyć dlaczego zbieram akurat dla tych osób ? Widzę że mało jest tu osób zainteresowanych. Trudno. Nasza grupka znajomych nie przestanie pomagać tym ludziom. Dziękuje za uwagę.