Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: Mirosław P. wybory 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co sądzicie o ostatnich wydarzeniach w naszym mieście. Czy to tylko nagonka czy coś jest na rzeczy?
Zdecydowanie jest na rzeczy.
Jakich wydarzeniach? Co jest na rzeczy?
(2017-10-16, 16:46)Manif napisał(a): [ -> ]Jakich wydarzeniach? Co jest na rzeczy?

http://www.tczewska.pl/szukaj?word=Miros%C5%82aw+P.

a teraz jeszcze Mirosław Augustym usuwa gazety Wieści z Kociewia w UM
Doszły nowe wieści, zarzuty prokuratorskie dla prezydenta. Lokalne media o tym mówią, tylko w tcz.pl cisza... Przypadek? Nie sądzę...
Teraz jeszcze gdyby prześwietlić umowy z meteorem, strabagiem i firmą malującą oznakowanie poziome na ulicy Mostowej, to i parę osób pewnie by siedziało.
(2018-01-05, 03:20)MacGyver napisał(a): [ -> ]Doszły nowe wieści, zarzuty prokuratorskie dla prezydenta. Lokalne media o tym mówią, tylko w tcz.pl cisza... Przypadek? Nie sądzę...
Teraz jeszcze gdyby prześwietlić umowy z meteorem, strabagiem i firmą malującą oznakowanie poziome na ulicy Mostowej, to i parę osób pewnie by siedziało.

Ciąg dalszy "afery plakatowej". Śledczy uzupełniają zarzuty
  • Tcz.pl
  • Wtorek, 02.01.2018, 09:46
  • 21
  • 1637
Mirosław Pobłocki (fot. tcz.pl)
[Obrazek: bdbeb1abccccbeaf_885x498.jpg]

Kolejny raz wraca sprawa tzw. afery ulotkowo-plakatowej i przekazania materiału z miejskiego monitoringu na potrzeby procesowe. Wcześniej zapadła decyzja o umorzeniu śledztwa, potem całość została zaskarżona. Następnie przedstawiono zarzuty przekroczenia uprawnień prezydentowi Tczewa. Teraz uzupełniono zarzuty o kwestię ochrony danych osobowych.

https://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wi...ja-zarzuty

"Teraz jeszcze gdyby prześwietlić umowy z meteorem, strabagiem i firmą malującą oznakowanie poziome na ulicy Mostowej, to i parę osób pewnie by siedziało."

Uważaj na pomówienia teraz to już nie są beztroskie czasy kiedy jeździłeś na kiełbaski z InterBitem.
Według moich obecnych obliczeń wspomniany artykuł wisiał na głównej stronie przez 1 dzień 4 godziny i 6 minut.
To pewnie tylko moje wrażenie że inne artykuły widuję dłużej, ale w razie czego zawsze można nie rzadziej niż raz na dobę robić screeny Tongue.
Moje wrażenie, że nic nie napisano na tcz.pl wynika stąd, że wyszukiwarka nic nie znalazła.