Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: epapierosy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tuniaimaro

Witam. Gdzie w tczewie można kupić e papierosa oprócz Kauflanda? Cały internet przekopałem a nie znalazłem.
To słabo kopałeś, Carrefour też ma wysepkę. Widziałem też kiedyś płyny w Gralu, więc jeśli nadal się tym zajmują, to może papierosy też mają.

marektczew

To ja może się podepnę, bo szukam dobrego miejsca gdzie kupię liquidy. I to w miarę taniego, bo po roku powróciłem do palenia e-fajek i wszędzie gdzie nie pójdę to liquidy mają jakieś kosmiczne ceny w porównaniu do cen z poprzedniego roku  Sad
Nie pal. Związek buddyjski z pewnością tego nie popiera.

solevita

a leclerc?

solevita

a leclerc? spróboj

igmk

Mam wrażenie, że moda na epapierosy spada. Spowodowane jest to chyba, nałożeniem akcyzy.

zenkar

Teraz sporo młodych osób ma iqosy, chyba w zależności od mody i to co wyprodukują, to ludzie będą się na to rzucać.

Grześ34

... a nie lepiej to odstawić? Jest tyle przyjemniejszych wydatków, a mimo wszystko e-papierosy zdrowe nie są. Jeżeli jednak musisz, to zamów online, są specjalistyczne sklepy, znajdziesz np. na Ceneo czy Allegro, ale raz jeszcze odradzam.
Pomijając dyskusję spamerów to mi udało się rzucić. Najpierw rzuciłem zwykłe, nie paliłem ładnych parę lat a potem kolega mnie namówił na elektroniczne. Całe szczęście i te rzuciłem.
Jestem wielki Tongue

Owska996

Ja bym wolała kupić coś takiego przez internet. Zawsze można wyłapać coś taniej lub coś lepszego
(2021-01-11, 20:00)wfe416n napisał(a): [ -> ]Pomijając dyskusję spamerów to mi udało się rzucić. Najpierw rzuciłem zwykłe, nie paliłem ładnych parę lat a potem kolega mnie namówił na elektroniczne. Całe szczęście i te rzuciłem.
Jestem wielki Tongue

Ja miałem dokładnie tak samo, w kwestii palenia oczywiście Smile
Brawo TY Big Grin 
Miałem swój sklep, baza plus oddzielnie nikotyna i wychodziło ok 15 zł za 100 ml, smak jaki dusza zapragnie.