Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: co to jest slasher?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy orientujecie się co to jest slasher i czy występuje w polskim kinie?
Wiele zagranicznych filmów tego typu było już na polskich ekranach, czy był jakiś polski reżyser, który zainwestował w ten gatunek?
Zacisze z 2017 to jedyny film polski w tym gatunku.
Elementy gatunku wykorzystano w komedii Show z 2003.
Według mnie ten film słabo odzwierciedla ten gatunek, no ale to też trochę kwestia gustu, bo mnie on nie podszedł. Z takich polskich filmów horrorów, słyszałam, że film Komasy zrobi robotę, niestety zanim wyjdzie na ekrany to jeszcze trochę minie, a wiadomo już że inspirował się Panem Polańskim.
Według mnie dobrym horrorem był film od Kondratiuka, rewelka, tylko niestety w czarno białych kolorach. 
Chociaż jakby tak głębiej pomyśleć, to na takim filmie bez kolorów można się lepiej skupić na fabule i dźwiękach prawda?
a oglądaliście [SPAM] ? Widziałam dośc fajne opinie na temat filmu, ale jeszcze nie znalazłam czasu na obejrzenie go.
a co myślicie o filmie [spam] Moim zdaniem podchodzi to troche pod ten gatunek
Dla mnie ten film jest świetny, wzruszający, pouczający, ale czy to jest horror, w dodatku slasher? Mam mieszane uczucia.
Oglądałam czarownicę, robi wrażenie na ekranach filmowych, muzyka jest przekozacka, ale nie jest to slasher Tongue