Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne

Pełna wersja: zagląda tu ktoś jeszcze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z ciekawości - zagląda tu ktoś jeszcze poza botami / spamerami?
Zagląda Big Grin
p.s. popatrzyłem po statystykach i cienko to wróży, nawet "ekipa" w większości nie logowała się od paru lat. Undecided

[Obrazek: buddy_offline.png]Kris
30-05-2016, 12:54
[Obrazek: buddy_offline.png]McB
09-11-2020, 10:21

Użytkownik
Ostatnia wizyta
[Obrazek: buddy_offline.png][b]lukee[/b]
30-05-2017, 22:05
[Obrazek: buddy_offline.png][b]MacGyver[/b]
05-01-2021, 12:04
[Obrazek: buddy_offline.png][b]maslak[/b]
11-02-2019, 20:49
[Obrazek: buddy_offline.png][b]Tcz.pl[/b]
05-01-2018, 11:33

Użytkownik
Ostatnia wizyta
[Obrazek: buddy_offline.png]aga_piet
31-12-2019, 11:16
[Obrazek: buddy_offline.png]Memory
25-09-2017, 19:37
O, cześć. Smile

Fakt, poza MacGyverem słabo to wygląda. Szkoda, kawał historii tczewskiego internetu.
Ja i trochę zaniedbałem swój temat :/
Wydawałoby się, że w dobie pandemii wszyscy siedzą przed komputerami i tylko czekają aby coś napisać.
W Tczewie ostatni raz byłem, chyba ze trzy lata wstecz. Huh

FUreCKA

Ja właśnie się zalogowałam żeby trochę sobie popisać, ale jest mało aktywnych ludzi i wątków :/
(2021-01-14, 14:48)FUreCKA napisał(a): [ -> ]Ja właśnie się zalogowałam żeby trochę sobie popisać, ale jest mało aktywnych ludzi i wątków :/

Wszystko przed tobą.
Hej, hej! Coś mnie tutaj przypadkiem sprowadziło i widzę, że trafiłem w dobry moment Wink Forum niestety umarło, co chyba było kwestią czasu...większość przeniosła się na FB. A sentyment jest, oczywiście!
Sto lat tu nie byłem Smile Przeglądałem tcz.pl i przypomniałem sobie o forum Smile
Teeeen, zapomniał o forum... Wink
Być może, po ostatnich problemach na FB, ludzie znów zaczną się "przytulać" na forach .... Zawsze bardziej podobały mi się fora... Są one bardziej przytulne Smile