Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

- slother - 2009-07-03

Artek82Tcz napisał(a):No właśnie mój Technisat (DIGIT K3X) tego nie robi. W chwili jak to pisałaś miałem 70 kanałów i musiałem ręcznie zapuścić automatyczne szukanie i znalazł 1 kanał więcej (Tetka - jednak ciemny obraz na niej). Dodam, że zostawiam dekoder w trybie standby.
Może muszę tą opcję jakoś włączyć? Jednak czemu u Ciebie są 72 pozycje kanałów, a u mnie 71?

Moj blad. Niektore odbiorniki - w tym Digit K3X - nie wyswietlaja serwisow oznaczonych jako HD. Teraz po paru zmianach z 72 serwisow, twoj set-top powinien widziec 69 (72- 3 serwisy HD). Telewizja Tetka mysle ze niebawem pojawi sie rowniez.

@ yo!3k

Sproboj przywrocic STB do ustawien fabrycznych i zaprogramowac ponownie. Jezeli problem nie zniknie to proponuje skontaktowac sie z Biurem Obslugi

Tryb standby jest wtedy kiedy widzisz zegarek na STB .

p.s. Digit K3X rowniez ma zegarek, nie wiem czemu domyslnie jest wylaczony.

- yo!3k - 2009-07-04

ooo teraz to ja rozumiemSmile

- cat-eye - 2009-07-06

Dzisiaj dostałem pisemko z TELKABu z informacją, że od dnia 08.08.2009 r. programy Deutsche Welle i TV5 dostępne będą tylko w przekazie cyfrowym, a ich miejsce zajmą inne, równie atrakcyjne programy.

Czy już wiadomo jakie to będą te równie atrakcyjne programy? 8)

- Max - 2009-07-06

Pisalem o tym (a w zasadzie wyrazalem swoje rozgoryczenie) juz pare postow temu.
Jeden z niezwykle atrakcyjnych programow to TVP Historia :lol:
Oznacza to ze Telkab wycofal ze swojej oferty ostatnie programy nie polsko jezyczne (mnie szczegolnie boli DW ktory jako ostatni choc w czesci byl po angielsku), i niestety nie jest w stanie zaproponowac zadnego innego programu anglojezycznego.
Programy te dostepne sa jedynie w pakiecie cyfrowym ktory mozna wykupic jedynie gdy wykupi sie pelny pakiet oferty analogowej.
Osobiscie jako wieloletni zadowolony kliet Telkabu rozwazam obecnie oferty innych dostawcow.

- Karolina - 2009-07-09

to ciagle przemieszczanie sie kanalow jest dosc irytujace
ustawiam sobie kanaly a za tydzien myk blackscreen i szukaj wiatru w polu... albo sobie gdzies przeskoczyl albo do cyfrowej albo w ogole wsiakl

brakuje mi w pelnym pakiecie 4fun.tv i programow anglojezycznych glownie CNBC BBC i z tego co pamietam CNN tez kiedys byl

btw. przydaloby sie chyba uzupelnic oferte DTV na stronie bo chyba nie wszystkie programy sa wpisane

c+ - rico - 2009-07-17

Czy można juz podpisywac umowy na c+ na ta promocje nowa?

- miko - 2009-07-27

:evil: Nie ma 15 kanałów :evil:

- thewill - 2009-07-27

no to masz problem Big Grin... a czy go zglosisz w odpowiednie miejsce czy nie to juz zalezy od tylko od Ciebie...

- kaul - 2009-07-27

thewill napisał(a):no to masz problem Very Happy... a czy go zglosisz w odpowiednie miejsce czy nie to juz zalezy od tylko od Ciebie...
i za to zawsze będziecie ponad Smile

- cat-eye - 2009-08-11

Chrystofor napisał(a):Dzisiaj dostałem pisemko z TELKABu z informacją, że od dnia 08.08.2009 r. programy Deutsche Welle i TV5 dostępne będą tylko w przekazie cyfrowym, a ich miejsce zajmą inne, równie atrakcyjne programy.

Czy już wiadomo jakie to będą te równie atrakcyjne programy? 8)
Hmm... Mamy 11.08., a Deutsche Welle i TV5 nadal dostępne. Będzie jakaś zmiana programów czy DW i TV5 pozostają w analogu?

- Max - 2009-08-12

Być może się łudzę ale może ktoś rozsądny przeczytał te posty i zmienił zdanie na temat wyłączania tych ostatnich nie polskojęzycznych kanałów.

- cat-eye - 2009-09-05

Max napisał(a):Być może się łudzę ale może ktoś rozsądny przeczytał te posty i zmienił zdanie na temat wyłączania tych ostatnich nie polskojęzycznych kanałów.
Właśnie zauważyłem, że zamiast Deutsche Welle jest TVP Historia... Sad

Zostało jeszcze TV5.

- Titanium - 2009-09-14

TV5 też już nie ma z tego co zauważyłem.

TV Cyfrowa w Telkab to największa porażka. Telkab bardzo wywiązuje się z regulaminu z pkt.7.2 i o niczym nie informuje klientów co w dzisiejszych czasach jest karygodne. Bo oto utworzono kolejny pakiet cyfrowy za ok25 zł i tam mamy Discovery Paczkę, DOMO i kuchnię.tv i za te 6 kanałów trzeba płacić 15 zł bo pozostałe nadal są za 9.90 dla wcześniejszych umów. O zmianie dowiedziałem się dziś w BOK, bo od dłuższego czasu nie miałem tych kanałów wymienionych, no i okazało się takie coś właśnie.

Więc apeluję do Pana Przybyłowskiego o zmianę punktu 7.2 regulaminu i informowanie o wszystkim w kopertach z fakturą i na stronie internetowej, bo w dzisiejszych czasach to jest główny kanał informacji dla klienta a nie beznadziejny kanał Info i jego równie beznadziejna telegazetą.

- Maxx - 2009-09-14

Chrystofor napisał(a):Właśnie zauważyłem, że zamiast Deutsche Welle jest TVP Historia... Sad

Zostało jeszcze TV5.
DW, TV5 i sporo innych tego typu kanałów możesz odebrać na zestawie za <300PLN. Oczywiście ta cena to nie w Tczewie, bo tutaj głupi konwerter kosztuje drożej niż zamówiony przez Internet łącznie z kosztami dostawy.

- yo!3k - 2009-09-19

serio, przekaz informacji w Telkabie pozostawia wiele do zyczenia...
przez przydpadek wlaczylem informacyjny kanal Telkabu i dowiedzialem sie, ze jest juz dostepna telewizja HD (3 czy ile tam programow), ale jakakolwiek inna informacja z taze oferta sie nie pojawila...
w Internecie tez cisza...