Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Ari - 2009-11-15

Pogubiłem się. To jak to jest w końcu z tą Vectrą. Wcześniej telewizja cyfrowa była w Tczewie w ogóle niedostępna i teraz jest wprowadzona? Czy masowo Vectra przechodzi w standard DTV?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - woro - 2009-11-15

Vectra w wszystkich miastach w których świadczy swoje usługi przechodzi powoli na cyfrówkę i w tych miastach jest dostępna już tylko ta usługa, a w Tczewie będzie ona dostępna od poniedziałku.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Marco - 2009-11-18

Ludzie, co Wy z tą Vectrą się uparliście, niepotrzebnie zaśmiecacie temat.
To jest wątek o TV Cyfrowej w Telkabie.
Na temat Vectry czytajcie i piszcie tutaj http://www.forum.tcz.pl/showthread.php?tid=2716

RE: TELKAB -TV cyfrowa - mikus - 2009-12-03

Czy ktoś wie, kiedy w Telkabie zaczną oferować dekoder HD?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Ari - 2009-12-03

Kiedy TeTka w HD? Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - lukee - 2010-01-02

Tematu o analogu nie widzę....to początek końca HBO? Póki co został jeszcze jeden kanał HBO, ale pewnie też zniknie - kiedy? Zamiast HBO(2) jakiś Polsat Film. Może dla odmiany jakieś inne filmy tam będą(?). Mam tylko nadzieję, że Comedy Central nie zniknie.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kamilus - 2010-01-02

HBO z analogu musiał niestety zniknąć Sad Była o tym mowa w innym temacie już kiedyś :/
Łasi na kasę nadawcy kanałów przechodzą na platformy cyfrowe.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Karolina - 2010-01-02

z jednej strony szkoda z drugiej szału nie ma
i tak jak sie filmy oglada to glownie w internecie, w Tv przyznam sie ze ogladam glownie tvn24 i dla odmozdzenia axn, comedy central i ftv no chyba ze scooby leci to nawet CN Wink
czuje ze predzej przerzuce sie na tv internetowa niz cyfrowke

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kazik - 2010-01-02

Na żadne Polsaty Filmy to bym nie liczył. Polsat chyba ogólnie przyjął politykę, aby ich programy cyfrowe były tylko z ich dekoderów - żądają sporej sumy za mozliwość nadawania przez inne telewizje cyfrowe.

W Vectrze zginęły niedawno Polsat 2 (w zamian Eska TV), Polsat Sport (TVP Sport), Polsat Sport Extra (nSport)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - yo!3k - 2010-01-02

Polsat Film w Telkabie na cyfrowce jest, ale zadna rewelacja to to nie jest.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - lukee - 2010-01-03

Na ogół też HBO nie oglądałem, ale wczoraj wieczorem akurat jakiś film mnie zaciekawił. A dziś już niestety żadnego HBO nie ma. No i powtórki nie obejrzę (bo zasnąłem w połowie filmu) Tongue

RE: TELKAB -TV cyfrowa - yo!3k - 2010-01-03

i znow troche programow w cyfrowej nie dziala (nie chce sie wlaczyc)znow trzeba reinstalacje systemu robic? czy powinno samo sie aktualizowac?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2010-01-04

W marcu kończy mi się umowa "cyfrowa" z Telkabem i kończę współpracę. Niestety, ale zawodzą coraz bardziej. Mam dość ciągłych zakłóceń, restartów i oferty HD bez dekoderów HD.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-04

jakie zakłócenia, jakie restarty ??

RE: TELKAB -TV cyfrowa - cat-eye - 2010-01-04

tczew.net.pl:

Nowości programowe - 2010-01-04

W odpowiedzi na wiele zapytań ze strony naszych Klientów, informujemy, że kanały Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra znajdują się w naszej ofercie programowej i nie planujemy ich wycofania.

Dodatkowo od niedawna tylko w naszej ofercie dostępna jest cała paczka programów Polsat (Polsat, Polsat2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Film oraz nowy program sportowy Polsat Futbol).
Pełna paczka programów znajduje się w podstawowym pakiecie cyfrowym.

Zmiany programowe! - 2010-01-04

Zgodnie z informacjami podawanymi na listopadowych i grudniowych fakturach oraz w naszym kanale info, decyzją nadawcy (HBO Polska) programy HBO i HBO2 od stycznia 2010 roku, są wyłączane z przekazu analogowego we wszystkich telewizjach kablowych w Polsce.
W miejsce tych programów pojawią się nowe, jednym z nich jest już uruchomiony program Polsat Film, a kolejny zostanie uruchomiony w najbliższym tygodniu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że rozszerzona paczka programów HBO (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD) jeszcze w styczniu pojawi się w przekazie cyfrowym.