Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Rogi - 2010-01-04

Wreszcie! Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - yo!3k - 2010-01-04

Czyli mozna czekac spokojnie, ze wszystkie porgramy zaczna dzialac?(pakiet discovery, domo, kuchnia, itd. + te nowe ktore dojda)czy robic reinstalacje systemu?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-04

(2010-01-04, 22:38)yo!3k napisał(a): Czyli mozna czekac spokojnie, ze wszystkie porgramy zaczna dzialac?(pakiet discovery, domo, kuchnia, itd. + te nowe ktore dojda)czy robic reinstalacje systemu?

moment, dwie rzeczy....
1. chodzi Tobie, ze te programy miales, i nagle od kilku dni ich nie masz, i pytasz o ponowne wstrajanie dekodera ?
czy
2. pytasz czy same sie wstroja wszystkie nowe programy, ktore beda dochodzic...

jezeli 2. to odpowiadam, ze nasze STB w trybie standby pozostawione na noc, dokonują same skanowania sieci i w przypadku wykrycia nowych programów po ponownym wlaczeniu stb, same zapytaja czy dodac je a liste programów

jezeli 1. to zadnych problemow nie ma z zadnymi programami... jezeli co Tobie zniklo to zglos to do BOK, sie sprawdzi :>

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kazik - 2010-01-04

Paczka tematycznych programów HBO zostanie dodana do pakietu programów cyfrowych nieodpłatnie czy wymaga dodatkowej opłaty abonamentowej miesiecznej?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-04

(2010-01-04, 23:50)kazik napisał(a): Paczka tematycznych programów HBO zostanie dodana do pakietu programów cyfrowych nieodpłatnie czy wymaga dodatkowej opłaty abonamentowej miesiecznej?

tak jak we wszystkich innych telewizja kablowych w polsce, wymaga dodatkowej oplaty abonamentowej, taka polityke od 1 stycznia 2010 przyjelo HBO Polska, i nikt na to nic niestety nie jest w stanie poradzic

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kazik - 2010-01-04

czyli tak mniej wiecej + 20/25 zł do abonamentu?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-05

(2010-01-04, 23:58)kazik napisał(a): czyli tak mniej wiecej + 20/25 zł do abonamentu?

tak, + -

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slother - 2010-01-05

(2010-01-04, 22:38)yo!3k napisał(a): Czyli mozna czekac spokojnie, ze wszystkie porgramy zaczna dzialac?(pakiet discovery, domo, kuchnia, itd. + te nowe ktore dojda)czy robic reinstalacje systemu?

Przypomnę ci ze te kanały są w pakiecie DTV Podstawowym, a nie starym DTV za 9,90zl.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2010-01-05

czy jest możliwość posiadania tylko internetu w Telkabie?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - McB - 2010-01-05

thewill napisał(a):tak jak we wszystkich innych telewizja kablowych w polsce, wymaga dodatkowej oplaty abonamentowej, taka polityke od 1 stycznia 2010 przyjelo HBO Polska, i nikt na to nic niestety nie jest w stanie poradzic

Nie jest to żadna zaczepka, czy coś podobnego z mojej strony - jednak bądź co bądź telewizje w Tczewie zbliżają się już swoją ofertą do siebie (dziś kumpel powiedział mi, że nie ma w Telkabie HBO). Ciężko nowemu abonentowi w takiej sytuacji coś będzie wybrać bo brakuje już tej "karty przetargowej", która mówi "weź to, bo jest tu to i to, a tam tego nie ma". No i nie wiadomo jak się w takim razie potoczą losy konkurentów. Jedyną "kartą" będzie teraz tylko cena, a znając konsumentów to bardzo wielu ludzi kusi dziś bardziej cena niż np. jakość.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - lukee - 2010-01-06

Jaki jest obecnie koszt nabycia dekodera? Czy są różne oferty zakupu dekodera dla pakietu kanałów standardowego i rozszerzonego?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slother - 2010-01-06

(2010-01-06, 18:29)lukee napisał(a): Jaki jest obecnie koszt nabycia dekodera? Czy są różne oferty zakupu dekodera dla pakietu kanałów standardowego i rozszerzonego?

Set-top box SD jest bezpłatnie dzierżawiony, niezależnie od pakietu.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - lukee - 2010-01-06

(2010-01-06, 19:40)slother napisał(a):
(2010-01-06, 18:29)lukee napisał(a): Jaki jest obecnie koszt nabycia dekodera? Czy są różne oferty zakupu dekodera dla pakietu kanałów standardowego i rozszerzonego?

Set-top box SD jest bezpłatnie dzierżawiony, niezależnie od pakietu.

Aha, nie znalazłem info na stronie Wink Dlatego zapytałem.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Ari - 2010-01-07

Właściwie dlaczego ten temat nie jest w dziale Internet i komputery? Wink

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Marco - 2010-01-07

Dzisiaj będąc w BOK zapytałem o to, czy będą oferować dekodery HD.
Pani poinformowała mnie, że właśnie je testują.
Zauważyłem, że przy ich tv stał podłączony dekoder z napisem HDMI więc coś jest na rzeczy Rolleyes