Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - mikus - 2010-01-10

To, że kabel jest blisko, to nie znaczy że się wstawi trójnik i pociągnie do Ciebie, nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale na pewno zrobienie przyłącza to nie koszt kabla, trzeba założyć jakiś wzmacniacz, skrzynkę abonencką, i czort wie jakie jeszcze urządzenia, aby sygnał był taki jak ma być ;d

RE: TELKAB -TV cyfrowa - leoncjo - 2010-01-10

Wiem, wiem. Właśnie jak pytałem o TV i Internet w Vectrze, mówili że rozgałęzienie światłowodu tyle kosztuje.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kamilus - 2010-01-10

Powiem tyle - bullshit Wink
Telkab CHYBA się szykuje z wejściem na Prątnicę. Upewnij się w BOKu Wink

RE: TELKAB -TV cyfrowa - jacek131 - 2010-01-10

u mnie koszt podlaczenia wyniosl 250pln, w tym pociagniecie kabla 50m+ skrzynka ze wzmacniaczem, proponuje kontaktowac sie z bezposrednio z p.Przybylowskim, a nie jak wszyscy to nieopatrznie czynia z "milym" panem w BOK.pzdr.

(2010-01-10, 19:29)jacek131 napisał(a): u mnie koszt podlaczenia wyniosl 250pln, w tym pociagniecie kabla 50m+ skrzynka ze wzmacniaczem, proponuje kontaktowac sie z bezposrednio z p.Przybylowskim, a nie jak wszyscy to nieopatrznie czynia z "milym" panem w BOK.pzdr.
Miły Pan już nie chodzi po tym padole :/
W BOKu siedzi Pani Weronika.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - cat-eye - 2010-01-10

(2010-01-10, 20:06)kamilus napisał(a): Miły Pan już nie chodzi po tym padole :/
W BOKu siedzi Pani Weronika.

Dzwoniłem niecały tydzień temu, odebrał Pan. Coś się zmieniło kilka dni temu czy w takim razie rozmawiałem z AP?

W BOKu na 100% nie siedzi Pan, o którym wspomniał jacek131.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-10

ostatnio czasami bywal w BOK Pan A.P.
a nie dlugo tez czasam bedzie przesiadywal A.P.Jr

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Ari - 2010-01-10

Nie mam pojęcia za co trzymali tego Pana w BOKu, bo grzecznością do klienta to na pewno nie świecił.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2010-01-11

to prawda, siedział tam jakby ze złości, że musi tam siedzieć. Taki komunistyczny przypadek w Tczewie

RE: TELKAB -TV cyfrowa - mikus - 2010-01-11

na telegazecie kanału informacyjnego wyczytałem, że wynajem dekodera HD 14,90 miesięcznie. Hmmm robi się ok 75 zł za miesiąc...

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Lucas - 2010-01-12

No... Mam od 2 dni cyfrówkę z TVK i od tygodnia cyfrówkę z Vectry... dekodery bez porównania. Vectrowe biją na głowę TVK.. Jakość? No cóż.. w sumie bez znaczenia nie licząc podłączenia vectry złączem hdmi, a tvk scartem..

No i oferta programowa... 150 kanałów w vectrze zrobiło na mnie wrażenie. No i jest HBO/HBO2.. a na tvk magiczny napis "brak dostępu".. cenowo prawie to samo.. Ale prawie robi wielką różnicę.. Czekam na poprawę w TVK i dekoder HD, bo póki co walka pomiędzy TVK i Vectrą przypomina paraolimpiadę.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-01-12

nie obrażaj paraolimpiad, tam przynajmniej graja fair i bez środków dopingujących

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kaul - 2010-01-12

(2010-01-12, 20:43)thewill napisał(a): nie obrażaj paraolimpiad, tam przynajmniej graja fair i bez środków dopingujących

bez środków dopingujących... bardziej od takich porównań pasuje tutaj walka dawida z goliatem, nie biorąc pod uwagę znanego zakończenia tej walki Smile

środki dopingujące, gra fair, thewill niefajne Smile

RE: TELKAB -TV cyfrowa - mikus - 2010-01-12

(2010-01-12, 18:01)Lucas napisał(a): dekodery bez porównania. Vectrowe biją na głowę TVK.. Jakość? No cóż.. w sumie bez znaczenia nie licząc podłączenia vectry złączem hdmi, a tvk scartem..

Nie porównuj dekodera SD z dekoderem HD. Co do tych zwykłych, to takie same stosują obaj operatorzy, a HD zobaczymy. Ile w V dopłacasz za wynajem dekodera HD? A co do obrazu to poprzez hdmi na dobrym telewizorze jesteś w stanie odróżnić obraz aniżeli jest podłączony przez eurozłącze, i nie chodzi mi o kanały HD.