Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-05-03

(2010-05-03, 10:27)Pytek napisał(a):
(2010-05-02, 22:32)slother napisał(a): Jaki settop?
że co?Smile heheh
ja wkładam kartę czipem do dołu chyba dobrze?

przegladalem umowy i cos mi nie pasi z tymi nowymi blokami na bajkowym...

to nowa umowa na ten dekoder ? czy moze jakis pozyczony na dlugi weekend ? Big Grin

btw. dzwoniles do telkabu aby zglosic problem?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Pytek - 2010-05-04

Nie no jest to nowa umowa nowy dekoder, nie miałem możliwości zgłoszenia usterki bo przez długi łikeendSmile nikt tam nie urzędował dziś to zgłoszę zobacze co mi powiedząBig Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2010-05-04

(2010-05-04, 08:48)Pytek napisał(a): Nie no jest to nowa umowa nowy dekoder, nie miałem możliwości zgłoszenia usterki bo przez długi łikeendSmile nikt tam nie urzędował dziś to zgłoszę zobacze co mi powiedząBig Grin

to ze nie urzeduja nie znaczy ze nei nalezy zglaszac....
wiec sadze ze nawet nie dzwoniles :>

dlugi weekend dlugim weekendem, dyzury dyzurami

pozdr

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ZIELEmale - 2010-05-04

podobny problem miałem, co jakiś czas albo brak karty, brak sygnału, kanały za każdym razem na innym miejscu. Dwa tygodnie z rzędu w sobotę przy lidze angielskiej pokazał mi się któryś z komunikatów. Dekoder został spakowany i zwrócony.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slother - 2010-05-04

(2010-05-04, 18:04)ZIELEmale napisał(a): Dekoder został spakowany i zwrócony.

Wymienili na sprawny?

Nie chciałem drugiego oglądać Wink

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slother - 2010-05-04

(2010-05-04, 18:35)ZIELEmale napisał(a): Nie chciałem drugiego oglądać Wink

Liga angielska obejrzana, mozna oddac dekoder Wink

(2010-05-04, 18:39)slother napisał(a):
(2010-05-04, 18:35)ZIELEmale napisał(a): Nie chciałem drugiego oglądać Wink

Liga angielska obejrzana, mozna oddac dekoder Wink
w styczniu/lutym Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - PapaSmurf - 2010-07-30

Witam mam pytanie odnośnie AXN kanał się instaluje jednak cały czas jest komunikat brak sygnału. Wszystkie pozostałe kanały są ok. Technik z Telkabu był i sprawdził sygnał i stwierdził, ze wszystko jest prawidłowo. Problem występuje tylko z AXN. Mój TV to Sony KDL 32W5500 + moduł Conaxa.
Dodatkowe pytanie dotyczy kanałów HD czy i kiedy będą dodane dodatkowe kanały w jakości HD

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2010-07-30

Siemka
Ja z kolei od jakiegoś czasu mam problem z cyfrówką. Obrazy mi się czasami nakładają, niektórych kanałów w ogóle nie ma, a w innych przypadkach jest tylko fonia.... Restartowałem już dekoder, kable sprawdzałem i dalej nic... Co może być przyczyną?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Star - 2010-07-30

(2010-07-30, 08:57)Łukasz napisał(a): Siemka
Ja z kolei od jakiegoś czasu mam problem z cyfrówką. Obrazy mi się czasami nakładają, niektórych kanałów w ogóle nie ma, a w innych przypadkach jest tylko fonia.... Restartowałem już dekoder, kable sprawdzałem i dalej nic... Co może być przyczyną?

Jeśli się nakładają obrazy to winę raczej ponosi kabel euro ,brak styku lub słaby styk na pinie podającym sygnał do wyłączenia toru wejściowego odbiornika TV.
Wówczas do wzmacniacza wizji wchodzi jednocześnie sygnał TV analogowej i z tunera cyfrowego.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2010-07-30

dzięki za info, sprawdzę to
pozdrawiam

RE: TELKAB -TV cyfrowa - yo!3k - 2010-08-04

A na http://www.tczew.net.pl nadal NIC o ofercie HD...chociaz jest juz dawno w ofercie, ale o tym musialem sie dowiedziec w BOK'u.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - PapaSmurf - 2010-08-04

Jaka oferta HD TVN HD i polsat HD bo dzisiaj już nawet filmbox HD zniknął (brak sygnału) Pozostałe kanały HD są zakodowane tzn. TVP HD i MTVN HD no i jeszcze canal+HD ale tylko w paczce za 45 zł z pozostałymi kanałami pakietu canal+. tak więc o jakiej ofercie w BOK mówią skoro nie ma żadnego pakietu HD. Ogólnie blado to wygląda. Ja już od dłuższego czasu się zastanawiam nad n-ką tylko internet mnie trzyma w telkabie.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - sting - 2011-01-01

Długo w tym temacie nikt się nie wypowiada. Ostatni post z sierpnia. To znaczy, że wszystko jest ok i "nasz lokalny" dystrybutor TV jest OK i może spać spokojnie.
No i to prawda bo zdecydował się na udostępnianie t.zw. "modułów dostępu" co umożliwia pełne wykorzystanie nowoczesnych telewizorów i tym samym pozbycie się dodatkowej skrzynki i pilota. W sieciach UPC, Vectra czy Multimedia niestety nie jest to możliwe i ich użytkownicy są skazani na jakieś dodatkowe dekodery.
Mam tylko nadzieję, że Telkab będzie czynił starania o udostępnianie jak największej ilości kanałów w telewizji wysokiej rozdzielczości poza dodatkową opłatą za HD.
A tak na marginesie jaki jest sens zachowania kanału TVP HD. Przecież to telewizja publiczna i rzyczą sobie jakieś dodatkowe pieniądze oprócz abonamentu i reklam?