Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kamilus - 2011-01-01

Nie każdy ma DVB-T? DVB-C to inny standard odbioru.
No i po co podłączać dwa źródła sygnału skoro można jeden?

Nasz lokalny wyprzedza zawsze o kilka miesięcy konkurencję. Miłe to. Fajnie mieszkać w Tczewie.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2011-01-01

(2011-01-01, 01:26)sting napisał(a): A tak na marginesie jaki jest sens zachowania kanału TVP HD. Przecież to telewizja publiczna i rzyczą sobie jakieś dodatkowe pieniądze oprócz abonamentu i reklam?
i to jest fenomen polskiego panstwa, tvp hd to najdrozszy program hd z tego pakietu, malo tego, tvp seriale tez dodatkowe pieniadze i to nie male... mam nadzieje ze 2011 rok przyniesie wyjasnienie tej kwestii i wszystkie przyszle i obecne programy hd ze stajni tvp beda publicznie dostepne (darmowe) - tvp sport tez jest platny.... zwroc uwage ze w transmisji cyfrowej naziemniej, sa tylko podstawowe kanaly tvp, ani tvp sport, ani seriale, ani tvp hd tam nie ma.

a co kanałow hd, to teraz na swieta i nowy rok (do niedzieli wlacznie) kazdy kto ma dekoder hd mogl bez dodatatkowych oplat ogladac nfilm hd, nfilm2 hd, nsport hd, mgm hd oraz mtvn hd

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kazik - 2011-01-01

Mnie generalnie bawi to całe spuszczanie sie nad abonamentami, skoro żeby oglądać TVP Sporty, Kultury, Seriale, Historia, HD trzeba i tak dodatkowo płacić telewizjom kablowym.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2011-01-01

(2011-01-01, 13:00)kazik napisał(a): Mnie generalnie bawi to całe spuszczanie sie nad abonamentami, skoro żeby oglądać TVP Sporty, Kultury, Seriale, Historia, HD trzeba i tak dodatkowo płacić telewizjom kablowym.

nie rozumiem o co ci chodzi,, przeciez wyraznie napisalem, ze tvp sport, tvp seriale i tvp HD sa programami platnymi, nie jest to wymysl kablowek/platform satelitarnych, tylko TVP. miej do nich o to pretensje

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kazik - 2011-01-01

(2011-01-01, 15:04)thewill napisał(a):
(2011-01-01, 13:00)kazik napisał(a): Mnie generalnie bawi to całe spuszczanie sie nad abonamentami, skoro żeby oglądać TVP Sporty, Kultury, Seriale, Historia, HD trzeba i tak dodatkowo płacić telewizjom kablowym.

nie rozumiem o co ci chodzi,, przeciez wyraznie napisalem, ze tvp sport, tvp seriale i tvp HD sa programami platnymi, nie jest to wymysl kablowek/platform satelitarnych, tylko TVP. miej do nich o to pretensje

Mnie się Panie rozchodzi o abonament RTV.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Maxx - 2011-01-01

(2011-01-01, 19:58)kazik napisał(a): Mnie się Panie rozchodzi o abonament RTV.

Mnie też, np w temacie uruchamianej za tydzień TVP 1 HD na wyłączność dla telewizji n - skoro kanał jest na wyłączność to i abonament RTV powinien być na na wyłączność dla klientów danej kablówki/platformy a pozostali abonenci pozbawieni kanałów telewizji publicznej powinni być też zwolnieni z jego płacenia Angry.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - leoncjo - 2011-01-02

Czyli co? Szykuje się wyprawa do Strasburga?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Maxx - 2011-01-02

Wygląda na to że w granicach naszej bananowej republiki załatwić się tego nie da Sad.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Riskbreaker - 2011-01-03

Orientuje się ktoś może kiedy będzie multiroom(kilka dekoderów na jednym kablu) w Telkabie? I czy będzie to płatna usługa?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - PapaSmurf - 2011-01-12

Wow jestem w szoku w końcu epg się wczytuje na TV Sony Bravia z polskimi znakami. Teraz to już jest prawdziwa przyjemność oglądania TV z modułem Conax bo do tej pory epg było tylko jak nie było pl znaków w tytule audycji. Teraz to tylko więcej kanałów HD i będzie jak w bajce. :D

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slother - 2011-01-12

(2011-01-12, 22:43)PapaSmurf napisał(a): Wow jestem w szoku w końcu epg się wczytuje na TV Sony Bravia z polskimi znakami. Teraz to już jest prawdziwa przyjemność oglądania TV z modułem Conax bo do tej pory epg było tylko jak nie było pl znaków w tytule audycji. Teraz to tylko więcej kanałów HD i będzie jak w bajce. Big Grin

Ubiegłeś mnie bo własnie chciałem ci wysłać PMke z info Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2011-01-19

NIe wiecie czemu w analogu nie ma disc discovery wszystkich ?

Discovery Science
Discovery Travel & Adventure

napisane jest tylko no-signal. ma ktoś taką sytuację i wie o co kaman ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - niunia9970 - 2011-01-19

Na Czyżykowie nie ma też World i Style, reszty już nie sprawdzałam

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2011-01-20

(2011-01-19, 20:17)niunia9970 napisał(a): Na Czyżykowie nie ma też World i Style, reszty już nie sprawdzałam

był problem... ale już rozwiązany

RE: TELKAB -TV cyfrowa - acid - 2011-01-24

(2011-01-12, 22:43)PapaSmurf napisał(a): Wow jestem w szoku w końcu epg się wczytuje na TV Sony Bravia z polskimi znakami. Teraz to już jest prawdziwa przyjemność oglądania TV z modułem Conax bo do tej pory epg było tylko jak nie było pl znaków w tytule audycji. Teraz to tylko więcej kanałów HD i będzie jak w bajce. Big Grin

u mnie nadal się wczytuje bez polskich znaków i tylko na niektórych programach Sad