Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ProxX - 2011-08-28

Może jednak Led? Za 3 tys naprawdę można sporo telewizorów wybrać w tym led bez efektu 3d w tym rozmiarze (46-47 cali) bądź 3d w rozmiarach 40-42 cale. A jest to kompromis pomiędzy jakością obrazu a poborem energii i świetnie wygląda na ścianie z uchwytem slim Big Grin

Aaa, i nie bierz telewizora powyżej 100 Hz. Są lepsze ale tylko w testach komputerowych. Różnicy nie zobaczysz, a tylko w reklamie ładnie wygląda 200-400-600 Hz.

Z ledów 46 cali mogę polecić Samsunga z nową serią D, która w Polsce pojawiła się w maju, koszt ok. 3300 zł za model 5500. Modele 6xxx z 3d to niestety w cenie 3000 zł ale za 40 cali - za to ma wbudowane wifi i 2 komplety okularów do 3d.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - karo - 2011-08-28

Na ciebie można liczyćSmile Dzięki.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ProxX - 2011-08-29

Jakbyś miała jakieś pytanie to pisz na prv.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - andresn53 - 2011-10-17

Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki można zastosować dekoder zamiast gniazda CI ?

czy może być sagem po cyfrze plus ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ProxX - 2011-10-18

(2011-10-17, 15:15)andresn53 napisał(a): Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki można zastosować dekoder zamiast gniazda CI ?

a zadzwonić i zapytać to problem ?:>

RE: TELKAB -TV cyfrowa - andresn53 - 2011-10-18

a zadzwonić i zapytać to problem ?:>
[/quote]

Twoja odpowiedź jest jeszcze głupsza niż moje pytanie Smile

Uwielbiam takie odpowiedzi, wiesz coś w temacie ? to pisz, nie wiesz, to

daj sobie spokój.

Po
1. Nie mogę się tam dodzwonić, ciągle zgłasza się automatyczna sekretarka

2. Miałem nadzieje, że odezwie się jakiś praktyk, czyli ktoś kto używa jakiś
konkretny dekoder, co bardzo by pomogło i oszczędziło niepotrzebnych kosztów

Pozdrawiam

RE: TELKAB -TV cyfrowa - jacek131 - 2011-10-18

(2011-10-17, 15:15)andresn53 napisał(a): Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki można zastosować dekoder zamiast gniazda CI ?

nie, to jest dekoder tv sat. a tu potrzebny jest dekoder tv kablowej, obslugujacy system conax, takie dekodery sa drozsze od satelitarnych, moim zdaniem nie warto kupowac, lepiej wziac od Telkabu, tym bardziej ze na czas umowy jest on za darmo.pzdr.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - MacGyver - 2011-10-18

Jeśli pytasz o to, czy dekoder do telewizji satelitarnej może służyć za dekoder do telewizji kablowej- nie, nie może, "nieco" inny sygnał.

Operatorzy tv kablowych dostarczają dekoder do odbioru w swojej sieci za małe pieniądze lub nawet za darmo. Zadzwoń, nagraj pytanie na sekretarkę, podaj dane kontaktowe, to ktoś oddzwoni.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ProxX - 2011-10-19

(2011-10-18, 13:03)andresn53 napisał(a): Twoja odpowiedź jest jeszcze głupsza niż moje pytanie Smile

daj sobie spokój.

Po

Pozdrawiam

Telakb daje dekoder sd przy podpisywaniu umowy. Poza tym google nie boli
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1571045.html

RE: TELKAB -TV cyfrowa - andresn53 - 2011-10-20

(2011-10-19, 15:11)ProxX napisał(a):
(2011-10-18, 13:03)andresn53 napisał(a): Twoja odpowiedź jest jeszcze głupsza niż moje pytanie Smile

daj sobie spokój.

Po

Pozdrawiam

Telkab niestety nie daje dekoder za darmo, jak podpisywałem umowę to chcieli 15 zł za dzierżawę dekodera miesięcznie, za darmo dostałem złącze CI.

Co do google, to dwa posty wyżej, koledzy byli uprzejmi udzielić stosownej informacji, a nie odsyłać do wyszukiwarki.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - mirtas - 2011-10-22

dziwne ja dekoder dostalem za darmo tylko umowe musialem podpisac na 9 miesiecy

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Star - 2011-10-23

(2011-10-20, 15:27)andresn53 napisał(a):
(2011-10-19, 15:11)ProxX napisał(a):

daj sobie spokój.

Po

Pozdrawiam

Telkab niestety nie daje dekoder za darmo, jak podpisywałem umowę to chcieli 15 zł za dzierżawę dekodera miesięcznie, za darmo dostałem złącze CI.

Co do google, to dwa posty wyżej, koledzy byli uprzejmi udzielić stosownej informacji, a nie odsyłać do wyszukiwarki.

14,90 wynosi koszt dzierżawy dekodera HD , dekoder SD i karta CI są bezpłatne.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ProxX - 2011-10-23

(2011-10-20, 15:27)andresn53 napisał(a): Telkab niestety nie daje dekoder za darmo, jak podpisywałem umowę to chcieli 15 zł za dzierżawę dekodera miesięcznie, za darmo dostałem złącze CI.

Wystarczy pomyśleć i dołożyć 100 zł do tv i kupić z DVB-C MPEG-4 aby móc odbierać kanały cyfrowe w HD za pomocą CI. Po 1. brak dekodera, po 2. brak dwóch pilotów, po 3. 15 zł miesięcznie zaoszczędzone. Zakładając, że telewizor wymienia się co 3-4 lata to masz oszczędność ok 600 zł.

Tak jak wyżej napisał SD i CI są za darmo.

ps. odesłałem Cię do google bo irytują mnie osoby, które pytają o różne rzeczy na forach, zamiast wpisać to samo w google i włączyć pierwszy link.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2011-10-23

(2011-10-23, 11:20)ProxX napisał(a):
(2011-10-20, 15:27)andresn53 napisał(a): Telkab niestety nie daje dekoder za darmo, jak podpisywałem umowę to chcieli 15 zł za dzierżawę dekodera miesięcznie, za darmo dostałem złącze CI.

Wystarczy pomyśleć i dołożyć 100 zł do tv i kupić z DVB-C MPEG-4 aby móc odbierać kanały cyfrowe w HD za pomocą CI. Po 1. brak dekodera, po 2. brak dwóch pilotów, po 3. 15 zł miesięcznie zaoszczędzone. Zakładając, że telewizor wymienia się co 3-4 lata to masz oszczędność ok 600 zł.

Tak jak wyżej napisał SD i CI są za darmo.

ps. odesłałem Cię do google bo irytują mnie osoby, które pytają o różne rzeczy na forach, zamiast wpisać to samo w google i włączyć pierwszy link.
już nie długo oferta dekoderów HD zostanie wzbogacona, będą nowe modele i niższe ceny, pojawią się też w najbliższym czasie nowe kanały w HD

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Eric - 2011-10-23

do telewizora z mpeg-2 mozna dokupic karte notion fta i tez korzystac z gniazda CI bez dodatkowego dekodera...