Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

- irek22222 - 2009-01-21

Jakie są dalsze plany rozwoju telewizji cyfrowej w Telkabie?Kiedy zostaną wprowadzone kanały TVP 1,2,3,Discovery itd?Dekodery HD też sa przewidziane w niedługim czasie?Oferta jest ciekawa tylko jakoś strasznie powoli się rozkręca.I jeszcze takie spostrzeżenie dotyczące odbioru programów z pakietu TVN na DTV.Kilkakrotnie się już zdarza,że nie idzie tych kanałów oglądac ze względu na zły odbiór.Sytuacja taka trwa kilka godzin i wraca później do normy.Czy to jakieś sprawy techniczne są jeszcze nie dopracowane?Z góry dziekuję za odpowiedź.Pozdrowienia dla Pana Adama P.

- miko - 2009-01-26

Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry

- ProxX - 2009-01-26

miko napisał(a):Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry
Bez sensu i nic nie wnosisz do tematu.

"Zamiast zacząć od dołączenia do oferty[...]" to co? Bo nie bardzo składnia mi tutaj wychodzi.

- miko - 2009-01-27

Moze jakbys zaczoł pracowac i płacic to by skladnia się zgadzała

- cat-eye - 2009-01-27

ProxX napisał(a):
miko napisał(a):Zamiast zacząc od dołonczena do oferty cyfrowej tv 1 /2 /info lub polsat to same badziewia-ja czekam na skonczenie umowy z telkabem przechodze do vectry
Bez sensu i nic nie wnosisz do tematu.

"Zamiast zacząć od dołączenia do oferty[...]" to co? Bo nie bardzo składnia mi tutaj wychodzi.
Tam było "dołonczena"! A to dopiero zmienia całą postać rzeczy i nadaje zdaniu sens... Wink

- ProxX - 2009-01-27

Nie mogłem się przełamać aby tak napisać Smile

- cat-eye - 2009-01-27

miko napisał(a):Moze jakbys zaczoł pracowac i płacic to by skladnia się zgadzała
ProxX napisał(a):Nie mogłem się przełamać aby tak napisać Smile
No ale zaczoł byś pracować, nie? Wink

- kamilus - 2009-01-27

A może chodziło o "zaczołbyś"? Wink

- ZIELEmale - 2009-01-29

Rozumiem ze jak BOK jest otwarty od 10.00 to powinien ktoś siedzieć przy tym telefonie od 10.00 i podnieść słuchawkę. Człowiek próbuje się dodzwonić a tam nikt nie raczy odebrać. Możliwe że godziny pracy uległy zmianie choć na stronie pisze wyraźnie

Biuro Obsługi Klienta,
poniedziałki i czwartki w godz. 10.00-18.00
wtorki, środy i piątki w godz. 10.00-17.00

- Ari - 2009-01-29

Czy może ktoś podać aktualną listę programów DTV Telkabu? Pytam, bo może są jakieś kanały, które nie są wpisane na stronie tvk.

- yo!3k - 2009-01-29

tez mnie to irytuje, ze co chwila mieszane jest na cyfrowce...to sie cos usunie to doda, a na stronie Telkabu cicho sza...

- ZIELEmale - 2009-02-22

też macie problem z C+ sport2 ?

- adam p - 2009-02-22

Mamy problem z karta. A właściwie to C+ nie my. Czekamy na nową.

- irek22222 - 2009-02-22

Fajnie,ze sie pan odezwał panie Adamie.Czy powie pan cos wiecej na temat planow jakie macie co do rozwoju telewizji cyfrowej?Kiedy wprowadzicie TVP 1,2,3 i programy typu Discovery oraz polsatowskie oraz technologia HD (dekodery) i czy w cenie wprowadzenie ww.programow jakos sie przelozy?Z tego co sie orientuje to konkurencja w Tczewie w postaci Vectry juz sie przymierza w naszym miescie do wprowadzenia oferty cyfrowej,a patrzac na ich oferte to wydaje sie ona atrakcyjniejsza takze panie Adamie konkurencja nie spi.

- yo!3k - 2009-02-24

Aby sie dowiedziec o to co pyta irek? to trzeba dzwonic do Telkabu?
pisialbym na firmowym forum, ale jego brak...
chcialbym sie dowiedziec jakichs news'ow, aktualizacji, itp.

Bardzo, by bylo milo ze strony TelkabuSmile