Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-03-12

(2013-03-12, 11:42)haman napisał(a): Jeszcze mam pytanie odnośnie zakłóceń głównie na programach HD. Czy może to być spowodowane wadliwym kablem antenowym?
pewnie może, jednakże pojęcie "głównie na programach HD" jest zbyt uogólnione.
byśmy musieli wiedzieć dokładnie o które HD chodzi.
ale taką informację jak już podaj do BOK, nie na forum

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2013-03-21

Czy jak zrezygnuje z oferty telewizji cyfrowej będę mógł pozostać przy pakiecie na sam internet ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Max - 2013-03-22

(2013-03-09, 15:12)thewill napisał(a): Dodam tylko (bo tego na stronie jeszcze nie ma), że wszystkie programy, które są w NTC (naziemnej telewizji cyfrowej) + dodatkowo Polsat HD, TVN HD, TV TeTka, TV Trwam, są w naszej ofercie cyfrowej niekodowane (nie wymagana karta deszyfrująca) i są w niskim paśmie,
Niestety od wczoraj Polsat HD został zakodowany - czy to już na stałe?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Rogi - 2013-03-22

Polsat HD już działa. Z tego co widziałem nie był zakodowany, tylko niedostępny.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-03-25

Przypomnę, że kanały nPremium3 i 4 oraz Wojna i Pokój/Sundance Channel dostępne są w ofercie tylko do 4 kwietnia (nadawca trwale zaprzestaje nadawania tych programów).
Jednakże, od wczoraj do terminu wyłączenia tych kanałów (czyli do 4 kwietnia) zostały one udostępnione wszystkim abonentom cyfrowym.

Życzymy miłego oglądania.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2013-03-25

A czy już jakieś nowsze więsci odnośnie oferty premium i co w zamian za WiP ?

Poza tym czy dostosujecie ofertę canal + do nowej czy jak to teraz będzie ?

(2013-03-25, 13:33)Tomuś napisał(a): A czy już jakieś nowsze więsci odnośnie oferty premium i co w zamian za WiP ?

Poza tym czy dostosujecie ofertę canal + do nowej czy jak to teraz będzie ?

zdajesz bardzo skrajne pytania, raz chcesz rezygnować, raz bardzo interesuje cię nowa oferta Big Grin

A tak poważnie, to na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie wiadomo odnośnie nowego Canal+

No tak bo jestem zmieszany. Za kilka dni będzie po Npremium (i tak już znok z nowymi premierami). Pytanie co w zamian..

Jak wiadomo Canal + pozamieniał parę rzeczy i teraz w ofercie ma:
Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport. Z tego co wnioskuję to stare programy Canal + film, gol, sport, weekend zostaną zastąpione nowymi. czy to na jakiejś inne zasadzie działa?
Pytanie co zrobić ?
a. Brać HBO - hmm nie wiadomo bo może będzie lepsza oferta premium z canal+ a umowe trzeba podpisać.
b. rezygnować.
c. czekać co nowego pojawi się w teklabie Smile

Ogólnie mętlik
A na pytanie i tak nie dostałem odpowiedzi

1. jezeli masz npremium to i tak zniknie tobie to 4 kwietnia.
2. chcemy dołączyć do oferty CinemaxHD i Cinemax2HD w zamian za npremium, ale i tak trzeba będzie podpisać nowe umowy na ten pakiet (kiedy zdążymy go włączyć, tego nie wiem.
3. nowa paczka C+ (6 kanałów) będzie dostępna do końca maja dla obecnych posiadczy paczki Canal+. w tym czasie będą mogli wybrać jedne z 3 nowych wariantów, albo zrezygnować całkowicie z paczki C+.
Największa paczka niestety będzie droższa niż do tej pory paczka C+,
ale będzie zawierała w sobie prawa C+ oraz npremium.

Na tą chwile nie są jeszcze znane ceny nowych paczek.
Ogólnie jak wspomniałem, trzeba poczekać do początku kwietnia.

Dzieki za odpowiedzSmile ps: moze warto zrobic jakas ankiete dla abonentow. O programach ktore by chieli aby byly dostepne w ofercie. Ja proponuje scifi-channel Smile

RE: TELKAB -TV cyfrowa - jacek131 - 2013-03-27

(2013-03-25, 21:53)Tomuś napisał(a): Dzieki za odpowiedzSmile ps: moze warto zrobic jakas ankiete dla abonentow. O programach ktore by chieli aby byly dostepne w ofercie. Ja proponuje scifi-channel Smile
moja propozycja to kanał ID.pzdr.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-03-28

Zgodnie z obietnicą TELKAB rozbudował dzisiaj swoją ofertę cyfrową i dołączył do niej kanał TVR.
Miłego oglądania!Tongue

RE: TELKAB -TV cyfrowa - rabit16 - 2013-03-28

http://m.satkurier.pl/84203-promax-nsport-i-zmiany-w-pakiecie-canal widac ze inni juz przedstawiaja swoje oferty na nowych warunkach a unas cisza Idea

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-03-28

Będzie dużo drożej niż dotychczas!Angry

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-03-29

(2013-03-28, 19:47)aziorek napisał(a): Zgodnie z obietnicą TELKAB rozbudował dzisiaj swoją ofertę cyfrową i dołączył do niej kanał TVR.
Miłego oglądania!Tongue
TVR po prostu dołączył do oferty, natomiast to nie ta rozbudowa o której wspominaliśmy wcześniej, na nią przyjdzie jeszcze pora.

Pozdrawiam
(2013-03-28, 21:18)aziorek napisał(a): Będzie dużo drożej niż dotychczas!Angry
witam,
niestety jest to wynik połączenia praw C+ z nPremium, i częściowego zsumowania licencji obu paczek.
Nasz oferta będzie znana dopiero po świętach, podobnie jak u większości kablówek.
(2013-03-28, 21:10)rabit16 napisał(a): http://m.satkurier.pl/84203-promax-nsport-i-zmiany-w-pakiecie-canal widac ze inni juz przedstawiaja swoje oferty na nowych warunkach a unas cisza Idea
obstawiam, że ceny będą podobne