Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - yo!3k - 2013-03-29

a na stronie o telkabu znowu ciszaTongue
takie newsy powinny sie tam pojawiac jako pierwsze, ze TVR sie pojawilo itp.
Czyz nie?Smile

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2013-03-29

Nie abym narzekał ale fajne filmy na tym TVR lecą

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-03-29

Dzisiaj w ramach niespodzianki świątecznej w pakiecie cyfrowy2 pojawił się tak długo oczekiwany WORLD FASHION.A więc nic tylko oglądać.Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - DEDEREPORTER - 2013-03-29

Wolałbym patrzeć w pustą ścianę......

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-03-31

Dlaczego multiroom jest u was tak drogi?Może jakaś promocja?Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - amplifier - 2013-03-31

Drogo i w dodatku tylko na dwa telewizory,więc oferta cyfrowa Telkabu jest przeznaczona dla mieszkań dwupokojowych.....

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-03-31

Multiroom u innych operatorów:

Cyfrowy polsat-5zł.Angel
Vectra-7.50złRolleyes

RE: TELKAB -TV cyfrowa - zefir - 2013-04-01

(2013-03-31, 21:04)aziorek napisał(a): Multiroom u innych operatorów:

Cyfrowy polsat-5zł.Angel
Vectra-7.50złRolleyes

a czy w tym multiroomie, w polsacie i vectrze masz 'dubel' całej oferty z pierwszego odbiornika ? i czy jest w nich opcja na więcej niż 2 tv ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-01

U obu tych operatorów na drugim dekoderze masz taki sam zestaw kanałów jak na pierwszym.Z tego co wiem nie ma opcji na więcej niż dwa dekodery,taką ma tylko nc+w niej możesz mieć do 6 dekoderów.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2013-04-03

ja zamieniłem telkab na polsat i jestem zadowolony. Za multiroom nie płacę nic, a i wybór kanałów znacznie lepszy za małe pieniądze (59 zł pakiet Family Max HD + Sport HD). Pól roku bez opłat i zero opłat za dwa dekodery przez całą umowę. Koszty w telkabie są dużo większe a i jakośc dużo słabsza. Nie wspomnę już o ilości kanałów HD jaki oferuje Telkab a jaki w tej cenie sam posiadam. Telkab był fajny przez 15 lat, ale jak stałemu klientowi nie potrafią nic ciekawego zaoferować to w końcu się takiemu usługodawcy dziękuje.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-03

Podzielam twoją opinię w100%.Ostatnio telkab w ogóle się nie stara zero promocji a na dodatek wyłączane są atrakcyjne kanały np.Disney channel.Nie ma dla nich znaczenia że ktoś jest abonentem przez 20 lat.Starali się w latach 2003-2008 jak przyszła konkurencja a dzisiaj nędza drogi Telkabie.Brak wypowiedzi z ich strony świadczy o tym,że nie mają swoim abonentom nic do powiedzenia.Sad

RE: TELKAB -TV cyfrowa - rabit16 - 2013-04-03

Tez czekam na tą rozbudowe zapowiadaną ale znając szybkość do nowości telkabie to troche to potrwa i oferta na pakiet canal + jezeli przesadza to tez sie zastanowie na zmianą dostawcy . Wiadomo ze canal + to osobny podmiot ale odczego sa negocjacje .

RE: TELKAB -TV cyfrowa - milorex - 2013-04-03

(2013-04-03, 13:43)aziorek napisał(a): Podzielam twoją opinię w100%.Ostatnio telkab w ogóle się nie stara zero promocji a na dodatek wyłączane są atrakcyjne kanały np.Disney channel.Nie ma dla nich znaczenia że ktoś jest abonentem przez 20 lat.Starali się w latach 2003-2008 jak przyszła konkurencja a dzisiaj nędza drogi Telkabie.Brak wypowiedzi z ich strony świadczy o tym,że nie mają swoim abonentom nic do powiedzenia.Sad

całkowicie się z Tobą zgadzam, ale nie tylko Disney channel wyłączyli, również Disney xD. W Telkabie nie ma już nawet lipnego Tele5 Tongue oj coraz gorzej, kiedyś był Filmbox - już tez nie ma Tongue coraz mniej kanałów, a cena ta sama Tongue nie wspomnę, że MTV zastąpili innym kanałem wg mnie gorszym.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2013-04-03

No w sumie w polsat cyfrowy pakiet premium za 89 ma już ciekawą ofertę HBO i cinemax itd.. Poza tym sama oferta family max jest ciekawa. A tylko 1 zł więcej.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-03

(2013-04-03, 15:02)milorex napisał(a): całkowicie się z Tobą zgadzam, ale nie tylko Disney channel wyłączyli, również Disney xD. W Telkabie nie ma już nawet lipnego Tele5 Tongue oj coraz gorzej, kiedyś był Filmbox - już tez nie ma Tongue coraz mniej kanałów, a cena ta sama Tongue nie wspomnę, że MTV zastąpili innym kanałem wg mnie gorszym.
mtv powróci, tele5, filmbox jak najbardziej w ofercie są
http://tczew.net.pl/telewizja-porownanie-pakietow