Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-18

Czy jest u was MCM TOP,bo u mnie niema już kilka dni.

Na polsacie nie ma ostatnio teletextu jak możecie włączyć to było by dobrze.Smile

(2013-04-18, 09:50)Tomuś napisał(a): Rozmowy rozmowami ale konkretów nadal brak.

Vectra za 39.90 HBO, HBO2 i HBO Comedy, HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD, dostęp do serwisu HBO GO a także Cinemax, Cinemax2, Cinemax HD, Cinemax2 HD

Czy w końcu będzie Boooom i coś ciekawego się wydarzy w Telkabie ?

tak poza tym mam wrażenie że przez to że nie byłem podpisać aneksu na 25mb mam problemy z siecią (zamula, pinguje net).
Że co?jaki BOOOOM o czym ty właściwie piszesz?
Przecież całkiem niedawno pojawiły się te najbardziej oczekiwane kanały,czyli TVR,WORLD FASHION a więc czego ty jeszcze chcesz?Big GrinBig Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-18

w poprzednich postach wyraźnie wspominałem, że te kanały to nie te wyczekiwane zmiany, wiec oszczędźmy sobie tych zgryźliwości.
A jak już mam być formalistą, to pojawił się też Nickelodeon w HD.
Wiem też nieoficjalnie, że ma być paczka HBO w HD oraz HBO GO jak również Cinemaxy HD... ale raczej na przełomie czerwca niż maja.

No tak ale ty zwykle piszesz o pakietach premium a czy zmieni się coś np.w pakiecie CYFROWY 2 ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - lewy30111 - 2013-04-18

(2013-04-17, 23:55)zefir napisał(a):
(2013-04-17, 19:29)lewy30111 napisał(a): Witam chodziło o problem z tvp seriale ale dostałem odpowiedz teraz juz wiem na czym to polega.Takze temat zamykam a co do TVP Rozrywka mam nadzieje ze negocjacje z nadawca dojdą do skutku i program pojawi sie w ofercie pozdrawiam.

może podstawy używania forum poznaj.. możesz cytat umieścić w tym samym poście co odpowiedź Wink poćwicz Smile

Zapisałem się już na KOREPETYCJE.Zamiast krytyki może więcej informacji o programach o które pytałem.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-18

(2013-04-18, 18:27)aziorek napisał(a): No tak ale ty zwykle piszesz o pakietach premium a czy zmieni się coś np.w pakiecie CYFROWY 2 ?

ostatnio doszły World fashion, nickelodeon hd, tvr,
o innych które mają dołączyć na razie nie mogę nic więcej powiedzieć

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2013-04-18

Ale nie ma mcm top i disco. Co z nimi?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-19

Nie martw się jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku wrócą.Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-19

tv disco działa.
mcm awaria u nadawcy

RE: TELKAB -TV cyfrowa - rabit16 - 2013-04-22

http://www.pike.org.pl/index/artykul/id/1194 -1. Rezygnacja z procesu natychmiastowej zmiany warunków umów dla dotychczasowych Abonentów. Każdy z nich ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu.

info na stronie telkabu o 3 nowe pakiety CANAL+ - 05.04.2013 może wprowadżac w bład

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-23

A dziwi cię to?Oni często wprowadzają abonentów w błąd.Równo rok zapowiadali dołączenie do oferty kanału UNIVERSAL CHANNEL i jakoś nie ma go do dzisiaj.Huh

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-23

(2013-04-23, 11:35)aziorek napisał(a): A dziwi cię to?Oni często wprowadzają abonentów w błąd.Równo rok zapowiadali dołączenie do oferty kanału UNIVERSAL CHANNEL i jakoś nie ma go do dzisiaj.Huh
Nieprawda. Były informacje że pojawi się universal albo fox. I dokładnie rok temu dołączył kanał fox.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2013-04-23

(2013-04-23, 17:11)thewill napisał(a):
(2013-04-23, 11:35)aziorek napisał(a): A dziwi cię to?Oni często wprowadzają abonentów w błąd.Równo rok zapowiadali dołączenie do oferty kanału UNIVERSAL CHANNEL i jakoś nie ma go do dzisiaj.Huh
Nieprawda. Były informacje że pojawi się universal albo fox. I dokładnie rok temu dołączył kanał fox.

Masz pecha!Oto pełny cytat z faktury 1.03.2012 bez żadnych manipulacji:
"Informujemy,że program Zone Club od dnia 8 kwietnia będzie dostępny tylko w pakiecie cyfrowy2.W jego miejsce pojawi się program Universal channel.
Jednocześnie w związku z planowanym zakończeniem transmisji przez nadawcę programu Polsat futbol z końcem maja 2012, w przekazie cyfrowym zostanie udostępniony program Orange sport".
Cytat z faktury umieściłem tylko po to aby udowodnić ci kłamstwo.Jak widzisz nie ma ani słowa o kanale Fox.Jeśli ktoś nadal nie wierzy to wystarczy poszukać faktury z dnia 1.03.2012.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-04-24

ale zaraz po tej informacji był komunikat zarówno na stronie www, jak i plansza na samym kanale (po wyłączeniu zone club), że jednak w zamian za zone club w analogu nie będzie universal channel, tylko program FOX...
i to ten program zastąpił zone club, a dzięki temu, że pojawił się w ofercie zaraz potem ramówka powiększyła się o jego wersję HD, jak i NG HD i NG WILD HD co wyszło dla abonentów zdecydowanie lepiej. Dodatkowo FOX w wersji SD prezentuje lepszy poziom techniczny niż Universal Channel w SD.

ale masz rację, aby uniknąć takich sytuacji, będziemy się wstrzymywać z jakimikolwiek informacjami do samego końca. chyba wolę słuchać "kiedy coś będzie wiadomo" niż "wprowadziliście nas w błąd" :>

RE: TELKAB -TV cyfrowa - rmj - 2013-04-25

Czy jest już oferta CANAL + ?