Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slaw - 2013-11-23

Jak byłem w Telkabie z prośbą o gniazdko na 2 wyjścia telewizyjne to kazano mi założyć sobie rozgałęźnik. Nawet powiedziałem, że za wymianę zapłacę 60zł i sam je sobie założę (tyle co za podłączenie drugiego gniazdka) to i tak było to nie do załatwienia. Powiedziano mi, że mam iść do Victora na Sobieskiego, tam kupić i samemu wymienić. Niestety u Victora nie mieli takiego gniazda więc musiałem zamówić od producenta co wyszło mnie z przesyłką jakieś 50zł tyle, że musiałem czekać jakiś tydzień a zależało mi na czasie.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Maxx - 2013-11-27

U mnie swego czasu technik nie mógł zrozumieć że (wymieszczony na wejściu) odgałęźnik 7dB ma na przelocie 2dB tłumienia i że jak do jego wyjścia jest podłączony (w innym pokoju) rozgałęźnik dwukrotny, to biorąc pod uwagę długość kabli biegnących do poszczególnych telewizorów mam na wszystkich trzech telewizorach najlepiej jak się da wyrównany sygnał.

A co do czułości stacjonarnych recorderów to na szczęście mój nie wykazuje jakiegoś zauważalnego odstępstwa w stosunku do telewizorów, a nawet jakby wykazywał to jak widać potrafiłbym sobie z tym poradzić.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2013-12-04

Dziś (4 grudnia) w godzinach 15 - 16 mogą wystąpić problemy z odbiorem niektórych programów cyfrowych i analogowych. Za utrudnienia przepraszamy.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2013-12-20

Czy wzorem Polsatu będzie w Telkabie Kino Polska Muzyka?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2014-01-15

Czy jakies nowe promocje się szykują ?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2014-01-15

A czy w telkabie kiedykolwiek były jakieś promocje po za tymi na Canal+ bo pomimo dobrej pamięci to nic sobie takiego nie przypominam.Po za tym od prawie roku na kanale Info można przeczytać wiadomość o słynnej "rozbudowie" a skończyło się wyłączeniem trzech porządnych kanałów i zastąpieniem śmieciami jak np.Family Sport.[Obrazek: 0doubledown.gif]

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2014-01-15

Niedługo aneksy za internet się kończą wiec pewnie coś będzie

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2014-01-26

Od tygodnia na kanałach niemieckich:RTL RTL2 SUPER RTL SAT.1 K.1 PRO 7 VOX brak jest teletextu.Jeśli to nie problem to proszę o przywrócenie.[Obrazek: witaj.gif]

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ma7ias - 2014-01-26

aziorek wszystko wyłapie Big Grin

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Gród Sambora - 2014-02-14

TVP ABC będzie od jutra w TelKabie?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2014-02-15

(2014-02-14, 23:09)Gród Sambora napisał(a): TVP ABC będzie od jutra w TelKabie?

Tak, program jest od dzisiaj dostępny.
Oficjalna informacja niedługo się pojawi.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2014-02-15

Uwaga !!! Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych wystąpiła przerwa w dostępie do programów TVP. Prawdopodobną przyczyną problemów są kłopoty z zasilaniem w TVP. Problem ten dotyczy odbiorców TV kablowej jak i naziemnej oraz satelitarnej w całej Polsce.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - sting - 2014-03-09

Kolego Thewill.
Co z telefonią Telkabu?
Jestem zainteresowany przejściem z neostrady na internet plus telefon z telkabu.

"Telkab- Telewizja Internet Telefon" tak mówią banery reklamowe.
Na www Telkabu jest zakładka "telefonia". Kolego dasz radę tam wejść? i znaleźć jakąkolwiek informację na temat telefonii?

Dział Telefonia zawiera zupełnie inne informacje.
Przypominam sobie, że pisałem o tym jakieś 5.000 lat temu na tym forum.
Tylko kolego nie gadaj głupot typu "idź do biura obsługi".

Wiem, że z kumplami wymyślicie jakąś fajną zabawną odpowiedź.

No ale może pokusicie się o wyjaśnienie jak działa usługa telefoniczna Telkabu? No i czy w ogóle takowa istnieje?

Zacytuję prawdopodobną odpowiedź:

No ale kolego Sting co chciałbyś wiedzieć?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - DEDEREPORTER - 2014-03-09

@up w Vectrze 40 Mb + telefon bez limitu w kraju wychodzi 95 zł bez 1 gr.
W Telkabie 50 Mb koszt 89 zł bez telefonu .... Tongue

RE: TELKAB -TV cyfrowa - thewill - 2014-03-09

Kolego kolegi który jest kolegą kolegi...

Pakiety telefoniczne jak i nowe pakiety internetowe są na ostatnim etapie przygotowań... aczkolwiek daty uruchomienia nie mogę podać gdyż nie jest jeszcze znana... wszystko się wyjaśni w przeciągu najbliższych tygodni...

Pozdrawiam