Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2014-05-09

(2014-05-09, 08:08)Manif napisał(a): Nie wypowiem się odnośnie Telkabu, bo nawet nie próbowali podjąć współpracy, ale u mnie Vectra działa dobrze - przerwy w internecie są praktycznie niezauważalne, a transfer jest zazwyczaj dokładnie taki jak w umowie.

Cytat:z tego co wiem to u nich umowy są "dożywotnie"
Jak zwykle, wiesz dość mało..

W telkabie transfer również jest taki jak w umowie i nie "zazwyczaj" ale zawsze.I chyba to ty wiesz strasznie mało dla mnie umowa na 24 miesiące w Vectrze to umowa dożywotnia.Owszem stali klienci Vectry mają lepiej ale oferta dla nowych klientów jest tragiczna.Po za tym wychwalający Vectrę zapomnieli dodać,że około połowy kanałów tego operatora jest nie gwarantowana co oznacza iż po wyłączeniu takiego kanału niegwarantowanego abonent nie może bezkarnie rozwiązać umowy.Pozdrawiam!

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Manif - 2014-05-09

No, jak dla Ciebie umowa na 24 miesiąca = dożywotnia, to gratuluję - dla mnie nie, planuję żyć chwilkę dłużej (tym bardziej, że już kilka lat temu mi się ten okres zakończył..).

A użyłem słowa 'zazwyczaj', bo nie monitoruję sieci całodobowo. Jak coś ściągam, to transfer dochodzi do maksimum, połączenia sama zrywa rzadko (częściej z winy mojego routera), więc co tak naprawdę chcesz udowodnić? Ja jestem ze swojej usługi zadowolony, Ty ze swojej, więc po co wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy? Niedawno pisałeś jakieś nonsensy na temat Telkabu, teraz doczepiasz się że to jednak Vectra ssie - określ się!

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2014-05-09

(2014-05-09, 14:40)Manif napisał(a): No, jak dla Ciebie umowa na 24 miesiąca = dożywotnia, to gratuluję - dla mnie nie, planuję żyć chwilkę dłużej (tym bardziej, że już kilka lat temu mi się ten okres zakończył..).

A użyłem słowa 'zazwyczaj', bo nie monitoruję sieci całodobowo. Jak coś ściągam, to transfer dochodzi do maksimum, połączenia sama zrywa rzadko (częściej z winy mojego routera), więc co tak naprawdę chcesz udowodnić? Ja jestem ze swojej usługi zadowolony, Ty ze swojej, więc po co wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy? Niedawno pisałeś jakieś nonsensy na temat Telkabu, teraz doczepiasz się że to jednak Vectra ssie - określ się!

Nie wiem co brałeś ale lepiej to odstaw.
Nie zamierzam nic nikomu udowadniać jeśli nie znasz regulaminu swojego operatora to twój problem tylko nie zarzucaj rozmówcy,że pisze niestworzone rzeczy skoro o podstawowych sprawach nie masz zielonego pojęcia:http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/719912,nieczyste-zagrywki-vectry-51-kanalow-niegwarantowanych.html Jeśli jak twierdzisz nie jesteś abonentem Telkabu to nie wypisuj bredni o moich rzekomych nonsensach dotyczących tej firmy bo w moich postach zawsze zawarte były wyłącznie prawdziwe zarzuty.Jeśli natomiast wypada Telkab pochwalić to również to czynię i gdzie tu widzisz sprzeczność? I w końcu gdzie ja napisałem,że Vectra ssie? Napisałem iż pomimo pogorszenia oferty Telkabu w zeszłym to i tak jest lepsza niż oferta Vectry.Tak więc naucz się czytać ewentualnie załóż okulary.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Manif - 2014-05-09

aziorek napisał(a):Jeśli jak twierdzisz nie jesteś abonentem Telkabu to nie wypisuj bredni o moich rzekomych nonsensach dotyczących tej firmy bo w moich postach zawsze zawarte były wyłącznie prawdziwe zarzuty.

Moje ulubione:

aziorek napisał(a):Jeśli korzystasz z WIFI,to o prędkości 25mb/s możesz zapomnieć.Tongue

aziorek napisał(a):Ale w analogu czy w cyfrze?Bo jeśli w analogu to przecież nie od dzisiaj wiadomo,że operator robi naprawdę dużo(słaby dźwięk,źle dopasowane proporcje obrazu,wyskakujące krzaczki,napisy itp.) aby abonenci brali droższe pakiety cyfrowe w których to takich problemów nie ma.

Cytat:Nie zamierzam nic nikomu udowadniać jeśli nie znasz regulaminu swojego operatora to twój problem tylko nie zarzucaj rozmówcy,że pisze niestworzone rzeczy skoro o podstawowych sprawach nie masz zielonego pojęcia:http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/art...anych.html

Nie wiem, nie obchodzi mnie to, utrzymuję abonament tv tylko ze względu na cartoon network / mini mini, reszty kanałów nie sprawdzam więc nie wiem czy Vectra coś wyłącza, czy nie - ale wystarczy przeczytać 5 Twoich losowych postów by zobaczyć, że Telkab też ma z tym wiecznie problemy (no chyba, że kłamiesz?).

Cytat:Napisałem iż pomimo pogorszenia oferty Telkabu w zeszłym to i tak jest lepsza niż oferta Vectry.

Ile zapłacę w TK za pakiet TV zawierający CN + MM wraz z internetem (min. 8 mbit rzeczywistej prędkości pobierania)?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - kamilus - 2014-05-10

Akurat co do internetu to nie można nic telkabowi zarzucić. Jak mieszkałem w Tczewie to miałem zawsze stabilne 50Mbps.
Odnośnie TV się nie wypowiadam, bo po prostu nigdy nie korzystałem i nie korzystam nadal. Obecnie mam UPC sam internet i nie jest tak różowo jak w Telkabie ze stabilnością, ale te 95% czasu mam te umowne 250Mbps. Jednak awarie są częstsze niż miałem w Telkabie w Tczewie. Niestety.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - aziorek - 2014-05-10

@Manif
W moich postach nigdy nie było i nie będzie zawartych kłamstw i by nie dolewać już oliwy do ognia dodam iż bardzo dobrze,że istnieje Telkab i bardzo dobrze że istnieje Vectra dzięki temu jest konkurencja która zawsze dla abonentów jest korzystna.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Łukasz - 2014-08-01

Pytanie, czy Telkab udostępni cztery nowe kanały Polsatu związane z Mistrzostwami Świata?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - zefir - 2014-08-04

......

RE: TELKAB -TV cyfrowa - slaw - 2014-08-09

(2014-08-01, 09:11)Łukasz napisał(a): Pytanie, czy Telkab udostępni cztery nowe kanały Polsatu związane z Mistrzostwami Świata?

Pytanie jest czy udostępni i ile będzie kosztował dodatkowy pakiet?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - karo - 2014-08-13

Zefir, co znaczy "......"???

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2014-08-20

Hej, Czy są jakieś problemy na Starym mieście z Telewizją cyfrową ? Ostatnio często mam info ze kanały są zablokowane np. AXN, History HD. Nie jeszcze nie byłem w BOK.

Ps. Czy wiadomo już coś na temat dodatkowych pakietów Cinemax HD oraz HBO HD?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - ma7ias - 2014-08-21

Ja mam często problemy z sygnałem na Starym Mieście - pixeloza plus urwane dźwięki Sad

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Rogi - 2014-08-21

Mi ostatnio też parę kanałów nie działało. Pomogło wyszukanie ich na nowo.

RE: TELKAB -TV cyfrowa - karo - 2014-08-24

(2014-08-04, 09:39)zefir napisał(a): ......

Trudno odpowiedzieć??? Czy będzie możliwość oglądania w Telkabie?

RE: TELKAB -TV cyfrowa - Tomuś - 2014-08-25

Pojawiła się informacją. Powiedzenia.

http://tczew.net.pl/mistrzostwa-swiata-w-pilce-siatkowej-w-tvk-telkab,n,137.html