Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne
TELKAB -TV cyfrowa - Wersja do druku

+- Tczew - TCZ.PL - Forum dyskusyjne (http://forum.tcz.pl)
+-- Dział: Kącik tematyczny (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Internet i komputery (http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: TELKAB -TV cyfrowa (/showthread.php?tid=1894)

- adam p - 2009-04-17

Jest drobny problem. Otóż nie wolno na programach, pod żadnym pozorem, puszczać "pasków na ekranie w hd". No i znów macie problem i nie musicie mi wierzyć.
PS. "może być o byle czym" - to podziwiam...

- miko - 2009-04-27

a gdzie HBO i HBO2 :twisted:

- adam p - 2009-04-27

A nie wiesz gdzie?

- nerVus - 2009-04-27

cały dzień nie było ;|

- miko - 2009-04-28

Niech zgadne zakodowali z satelity i jest problem :mrgreen:

- adam p - 2009-04-28

No.... Bo tej pory nie było kodowane. Ale mam beke miko.

- miko - 2009-06-05

kiedy nowe kanały Big Grin

Wycinka kanalow - Max - 2009-06-10

Wczoraj wraz z fakturą znalazłem informację że ostatni program który choć w części był w j.angielskim (DW) zostaje wyłączany.
W odpowiedzi na pytanie dlaczego usunięty zostanie ostani nie polskojęzyczny (nie licząc fr. TV5) gdyż BBC, CNN, BBC Prime już dawno usunięto usłyszałem że mam sobie kupić pakiet cyfrowy â?? jednak nie mam takiej możliwości bez dodatkowej opłaty do pełnego pakietu analogowego. Być może jestem przewrażliwiony ale taka polityka jest bardzo nieetyczna a ja będę rozważał rozwiązanie umowy.

- adam p - 2009-06-10

Tylko proszę nie pisać o bezczelności. Jeszcze tylko kilka lat analogu i.... tylko cyfra. Czy chcemy czy nie. Jest prawo. Chcieliśmy do UE więc ją mamy. W niedalekim Berlinie wyłączono analog rok temu. Tam państwo dopłaca do dekoderów, u nas nie.
PS. Tylko nie wiem co to ma wspólnego z etyką.

- Max - 2009-06-10

Nieetyczne jest twierdzenie ze mogę sobie ten program wykupić w platformie cyfrowej i sprawy nie ma. Tylko ze zmuszany jestem wtedy do wykupienia dodatkowej niepotrzebnej mi usługi pełnego pakietu analogowego. Być może usłyszę tu za chwilę informacje o â??braku technicznych możliwościâ? nie podłączania analogu ale w ten sposób wymusza się na mnie wykupienie pakietu który mi jest zupełnie niepotrzebny i nie zamierzam z niego korzystać.
Jednym słowem â?? wyłączacie państwo jedyny program anglojęzyczny i aby go oglądać muszę wykupić dodatkowo ponad 50 nowych programów (w którym także go nie ma) i wtedy mogę wykupić sobie platformę cyfrowa aby go oglądać.

A może tak być tak zastąpić DW innym kanałem w języku angielskim? W pełni usatysfakcjonuje mnie to rozwiązanie.

- adam p - 2009-06-10

No tak. Coś tu mi pasuje. BBC Prime zmienił nazwę i tak CNN był tylko w pakiecie pełnym, podstawowym. Podobne CNBC. Nikt nikogo nie zmusza ale... No właśnie. Spytam więc, czy teraz korzystasz z pakietu pełnego czy nie? O jakie dodatkowe 50pr.chodzi nie wiem.
PS. DW od dawna jest w podstawowej paczce cyfrowej. Jest tam jeszcze kilka innych programów obcojęzycznych nawet z wyborem języka czy napisów.

- Max - 2009-06-10

Właśnie w tym rzecz ze teraz nie mam pakietu pełnego (zrezygnowałem po wyłączeniu kolejnych programów anglojęzycznych).
Teraz mam niebieski i według uzyskanych informacji aby uzyskać dostęp do choćby podstawowego cyfrowego muszę wykupić pełny analogowy który już raz uznałem za zbędny (50 dodatkowych kanałów). Chyba ze uzyskane informacje sa nieprawdziwe i moge wykupic pakiet cyfrowy przy posiadanym niebieskim?

- miko - 2009-06-10

Po co się kłućicie/ kiedy nowe programy :twisted:

- adam p - 2009-06-10

Niestety tylko do podstawowego.
Może skuszę, może nie. Paczka 4xBBC(język do wyboru), 3xMTV, CNN, DW, RT(ang), France 24, TV5, CCTV(ang), wkrótce cały bukiet Discovery. Na filmowych wersje językowe...... Co jeszcze? Dużo niemców. Już przestaję liczyć.
Zapraszam.

- Max - 2009-06-10

adam p napisał(a):Niestety tylko do podstawowego.
I o tym właśnie pisałem. Aby oglądać to co już miałem muszę wykupić dodatkowo coś czego nie potrzebuję. Dlatego jako klient czuję się naciągany.

Ponawiam pytanie czy można zastąpić DW jakimś innym programem anglojęzycznym?