Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

(2012-05-18, 13:43)thewill napisał(a): Do pakietu Cyfrowy1 oraz Cyfrowy2 dołączyły programy:
Fox SD i HD, National Geographic SD i HD oraz NG Wild SD i HD.
no to teraz czekam na 1 czerwca kiedy to tvp uruchomi tvp1 hd i tvp2 hd, a Telkab dołączy je do pakietów cyfrowych i pełnia szczęściaCool

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-17, 16:37)thewill napisał(a): Stracą odbiór tylko ci, co do tej pory posiadali własne analogowe anteny siatkowe. gdyż one po prostu nie będą już nic łapać.
A żeby złapać trzeba będzie kupić nową + dekoder dvb-t (chyba że takowy tv będzie już posiadać)

To nie jest prawda. Antena może zostać ta sama, konieczny jest tylko dekoder DVB-T, do którego podłączymy starą antenę (pod warunkiem, że działa), a dekoder do telewizora kablem (i to jest jedyne ograniczenie w możliwości użycia starego telewizora) Euro, HDMI lub chinch.

Jeśli telewizor posiada wbudowany tuner DVB-T, to wystarczy podpiąć antenę do telewizora, nie potrzebny jest dodatkowy, zewnętrzny tuner cyfrowy.

Nie rozumiem, skąd wszechobecne twierdzenie, że potrzebna jest jakaś "specjalna" antena do cyfrowej telewizji naziemnej. Nie jest potrzebna. Jeśli ktoś nie wierzy, to mogę zademonstrować działanie zwykłych starych siatek z tunerem DVB-T przynajmniej w dwóch lokalizacjach, a może nawet więcej.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-18, 13:43)thewill napisał(a): Do pakietu Cyfrowy1 oraz Cyfrowy2 dołączyły programy:
Fox SD i HD, National Geographic SD i HD oraz NG Wild SD i HD.

No fajnie fajnie, ale tak żeby jeszcze małą reformę na plus zrobić w pakietach internetowych to by było jeszcze fajniej. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-19, 22:44)TCZ.PL@2009 napisał(a): No fajnie fajnie, ale tak żeby jeszcze małą reformę na plus zrobić w pakietach internetowych to by było jeszcze fajniej. Tongue
Ja już nadzieję straciłem informowałem (że 1M to przeżytek), prosiłem o zmiany - i nic od ponad 2 lat jak grochem ścianę.
Od 2 tygodni darmowy internet Aero2 przyspieszył do 512k więc już złożyłem wypowiedzenie w Telkabie, wielkich różnic w ładowaniu stron nie odczuwam więc pożegnałem się z płatną ofertą.

Odpowiedz }
Plusy od

baardzo dawno TV nie ogladalam, dzis odpalam a jednego z niewielu programow ktore da sie ogladac wyszedł Sad niedlugo w ogole "niczego nie bedzie"
gdzie jest comedy central i MTV UK ja sie pytam Tongue
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-24, 12:23)Karolina napisał(a): baardzo dawno TV nie ogladalam, dzis odpalam a jednego z niewielu programow ktore da sie ogladac wyszedł Sad niedlugo w ogole "niczego nie bedzie"
gdzie jest comedy central i MTV UK ja sie pytam Tongue
proponuje zgłosić problem do bok,
wykaz kanałów jest na stronie http://www.tczew.net.pl
zarówno comedy central, jak i 4 kanały mtv polska, dance, hits, rock
cały czas w ofercie są.

pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-19, 22:44)TCZ.PL@2009 napisał(a): No fajnie fajnie, ale tak żeby jeszcze małą reformę na plus zrobić w pakietach internetowych to by było jeszcze fajniej. Tongue
Reforma malutkimi krokami się zbliża

Odpowiedz }
Plusy od

Do MACGYVER.
Jak to MUX1 czy MUX3 to to samo niezależnie skąd? Czy z Chwaszczyna czy z Bieszczad.
Już nie będę męczył o ustalenia odnośnie zaleceń KRRiT.
Ale mam problemy ze stroną www Telkab.
To jakieś nieporozumienie. Dotychczas tam wisi jakaś stara promocja do 30 kwietnia a piszę to 27 maja.
Nie widać w ofercie programów FOX.
Strona WWW Telkab to jakiś zapomniany skansen.
Dziwi mnie stanowisko firmy, gdyż na forum mają natychmiastowe odpowiedzi a główna strona Telkab to jakieś "stare" informacje.
Nie znam struktury działania tej firmy, ale po aktywności Thewill rozumiem, że każdy ma swoją działkę i każdy Sobie...
A może to sam Pan Adam jest odpowiedzialny za stronę WWW?
Może już mu się nie chcę?
Kto wie? I biedny Thewill zbiera joby bo nikt nic nie wie?
Hmm.
Zróbcie coś z tą stroną WWW bo już konkurencja czycha.
Abym nie był gołosłowny jeszcze raz sprawdziłem.
„Wiosenne emocje z CANAL+”
Czas trwania: 1 marzec – 30 kwiecień 2012
Aktualna data i godzina 27-05-2012; 0:51.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-27, 00:40)sting napisał(a): Do MACGYVER.
Jak to MUX1 czy MUX3 to to samo niezależnie skąd? Czy z Chwaszczyna czy z Bieszczad.

Ale pasma inne. Tak się składa, że u nas (w Tczewie) odbieramy te same multipleksy z kilku różnych nadajników. Na jakim kanale należałoby, według Ciebie, wprowadzić do kablówki?
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-25, 10:04)thewill napisał(a):
Reforma malutkimi krokami się zbliża

Dobrze chociaż malutkimi krokami, ale czy dojdzie do celu jak długo jeszcze.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam!
Powtarzam pytanie kolegi Rogi z 17 maja, bo nie padła na nie jeszcze odpowiedź, a też mnie to interesuje:

Cytat:Czy planujecie w przyszłości rozszerzenie oferty o możliwość korzystania z cyfrówki na kilku odbiornikach jednocześnie?

Odpowiedz }
Plusy od

witam, czy włączycie od jutra tvp1hd i tvp2hd (dostępne za darmo w dvb-t), bo nie wiem czy inwestować w nową antenę, a EURO2012 coraz bliżej.pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

W DVB-T już jest TVP1HD a platformy i największe kablówki zapowiedziały że włączą od 1 czerwca.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-31, 14:22)Maxx napisał(a): W DVB-T już jest TVP1HD a platformy i największe kablówki zapowiedziały że włączą od 1 czerwca.
z tego co wyczytałem to kablówki nie dostaną sygnału za free, będą musiały bulić - dlatego mam obawy co do Telkabu...ale obym się mylił.

Odpowiedz }
Plusy od

Posiadam pakiet cyfrowy1 i dekoder cyfrowy SD.
Chciałbym zamienić na dekoder cyfrowy HD w Telekab.
Czy jest taka możliwość i jak przedstawia się cennik.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.