Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Vzy telkab ma w planie uruchomienie jakis usług VoD lub coś w ten deseń ?

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego na liście pakietów premium brakuje Npremium 3 i 4 ?

Czy w planach jest usunięcie tych kanałów ? ?

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Aha najlepsze programy jakie mialem. Co teraz z ludzmi ktorzy podpisali umowy na 12 miesiecy na ten kanal? Czy do konca umowy kanaly beda dostepne?

O juz jasne pojawilo sie info na stronie telkabu

Odpowiedz }
Plusy od

Nie mamy jak retransmitować tych kanałów, skoro 4 kwietnia one giną u wszystkich w całej Polsce, także u abonentów "N"

A co do umów, tutaj jest wyjaśnienie.

http://tczew.net.pl/npremium-hd-koniec-n...,n,83.html

oczywiście dotyczy tylko osób, które wykupiły pakiet nPremium za 15 zł,
lub miały pakiet Cyfrowy2HD (w którym był program Wojna i Pokój HD)

Pozdrawiam

Dodam, że wiele wskazuje na to, że filmowe i sportowe prawa pakietu nPremium wzbogacą ofertę pakietu Canal+, jednakże nadawca nie potwierdził jeszcze żadnych informacji w tej sprawie.

Odpowiedz }
Plusy od

Ok dzieki za info. Ciekawe co zaproponuja za npremium i WiP jutro wpadne do biura. A czy Telkab ma w planie dodanie uslugi VoD?

Odpowiedz }
Plusy od

Za WiP z tego co kojarzę będą tvp seriale..
Za npremium na razie nic, bo szczerze mówiąc, nic innego nie ma Sad
Chyba że Canal+ coś wymyśli, bo gdyby npremium zostało wchłonięte w paczkę C+ to by było super.

Odpowiedz }
Plusy od

Widzę ze jest już usługa multiroom w telkabie. Na jakiej zasadzie to działa? w jednym telewizorze mam kartę, w drugim niestety nie mam wejścia. Rozumiem ze dostanę to tego drugiego dekoder? I czy do kosztów za multiroom (15zł) dojdzie jeszcze dzierżawa dekodera? dzięki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-08, 09:35)haman napisał(a): Widzę ze jest już usługa multiroom w telkabie. Na jakiej zasadzie to działa? w jednym telewizorze mam kartę, w drugim niestety nie mam wejścia. Rozumiem ze dostanę to tego drugiego dekoder? I czy do kosztów za multiroom (15zł) dojdzie jeszcze dzierżawa dekodera? dzięki

Tak, do kosztów 'multiroom' należy doliczyć standardowe koszta dzierżawy dekodera - tj. aktywacja 39pln + dzierżawa miesięczna 5 lub 10 pln.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak już mam jeden moduł to za drugi płacę też aktywację?

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-08, 15:49)zefir napisał(a):
(2013-03-08, 09:35)haman napisał(a): Widzę ze jest już usługa multiroom w telkabie. Na jakiej zasadzie to działa? w jednym telewizorze mam kartę, w drugim niestety nie mam wejścia. Rozumiem ze dostanę to tego drugiego dekoder? I czy do kosztów za multiroom (15zł) dojdzie jeszcze dzierżawa dekodera? dzięki

Tak, do kosztów 'multiroom' należy doliczyć standardowe koszta dzierżawy dekodera - tj. aktywacja 39pln + dzierżawa miesięczna 5 lub 10 pln.

To już wolę wziąć drugi moduł na babcię za 42 zł zamiast 33 i dopłacać jej różnicę Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dodam tylko (bo tego na stronie jeszcze nie ma), że wszystkie programy, które są w NTC (naziemnej telewizji cyfrowej) + dodatkowo Polsat HD, TVN HD, TV TeTka, TV Trwam, są w naszej ofercie cyfrowej niekodowane (nie wymagana karta deszyfrująca) i są w niskim paśmie, w związku z czym dostępne są bez dodatkowych opłat już od pakietu analogowego niebieskiego (p2) w górę. Oczywiście działają też jako darmowy multiroom, tak samo jak darmowy analogowy multiroom.
Aby mieć dostęp do tych programów, należy mieć TV z wbudowanym dekoderem DVB-C mpeg4.

Reasumują, abonenci pakietów analogowych P2 (niebieski) i P4(zielony), mogą na wszystkich telewizorach w domu (z wbudowanym dekoderem dvb-c mpeg4) oglądać ponad 20 cyfrowych kanałów bez dodatkowego abonamentu - w tym 4 kanały HD.
Natomiast abonenci cyfrowi, mogą te kanały oglądać również bez dodatkowych opłat na pozostałych odbiornikach + pełen analog.

W przypadku kiedy abonent chce mieć pełną ofertę cyfrową (np Cyfrowy1HD lub Cyfrowy2HD) na drugim odbiorniku, w tym momencie należy podpisać umowę na multiroom wg cennika.

Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

wyczytalem z informacji o nowym nc+, iz:

"Ze spotu wynika, że w ramach nowego pakietu Canal+ nadawane będą takie stacje jak Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport (nie ma już stacji Canal+ Gol i Canal+Weekend), w ofercie pozostaje za to kanał nSport HD, a znikają cztery kanały nPremium. "

czyli oprocz npremium w Telkabie pakiet cyfry tez odpada?
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-11, 01:46)yo!3k napisał(a): wyczytalem z informacji o nowym nc+, iz:

"Ze spotu wynika, że w ramach nowego pakietu Canal+ nadawane będą takie stacje jak Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport (nie ma już stacji Canal+ Gol i Canal+Weekend), w ofercie pozostaje za to kanał nSport HD, a znikają cztery kanały nPremium. "

czyli oprocz npremium w Telkabie pakiet cyfry tez odpada?

zostaje, ale na trochę innych zasadach.
szczegóły w kwietniu

Odpowiedz }
Plusy od

Jeszcze mam pytanie odnośnie zakłóceń głównie na programach HD. Czy może to być spowodowane wadliwym kablem antenowym?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.