Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Zapraszam też na facebook!
https://www.facebook.com/TelkabTczew

Odpowiedz }
Plusy od

Na waszej stronie kanału MCM już nie ma na liście,czy on w ogóle wróci?

Odpowiedz }
Plusy od

nie wiemy... MCM nie może sobie poradzić z problemem technicznym.
podobnie było w styczniu z kanałem Mezzo... póki co czekamy...

Odpowiedz }
Plusy od

Było by go szkoda,oprócz Stars tv to właściwie jedyny kanał muzyczny na dobrym poziomie na dodatek unikalny bo dostępny w bardzo niewielu kablówkach w polsce.Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Może jeszcze nie wiecie ale dzisiaj dołączono kolejny,trzeci już w tym roku po TVR i WF znakomity kanał czyli TVP ROZRYWKA.Teraz do pełni szczęścia brakuje już tylko TV REPUBLIKA.Big GrinBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

W tym roku doszedł jeszcze Stars.TV oraz Nickelodeon HD.
Tak więc razem to już 5 kanałów.
TVP rozrywka na razie jest testowo, mogą być chwilowe zaniki sygnału,
ale docelowo pozostanie tam gdzie jest, i będzie programem niekodowanym.
Rozmowy z TV Republika są na finiszu, z innymi nadawcami też.

Odpowiedz }
Plusy od

No tak ale zniknęły:
TV 1OOO,WOJNA I POKÓJ,MCM co prawda dwa pierwsze nie z waszej winy ale w przypadku mcm to myśle,że chyba trochę lejecie wode.Tongue
Podobno od sierpnia ma być tańszy multiroom,przynajmniej tak mówią pracownicy BOK czy to prawda?

Odpowiedz }
Plusy od

Przypadkiem włączyłem dziś teletext na lokalnym kanale informacyjnym i co ja tam widzę,że mamy 18 styczeń 1980 rok, no cóż za poczucie humoru.Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Się ciesz, że nie stan wojenny Tongue
Ale niedługo sierpień... Rolleyes
Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Na telkabowej stronie pojawiła się informacja,że multiroom ANALOGOWY kosztuje teraz 0zł.miesięcznie.Tylko on zawsze tyle kosztował,więc może byście lepiej napisali kiedy w końcu obniyżycie cenę za MULTIROOM CYFROWY!!!!!!!..............KONKURENCJA NIE ŚPI.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-06-03, 10:43)aziorek napisał(a): Na telkabowej stronie pojawiła się informacja,że multiroom ANALOGOWY kosztuje teraz 0zł.miesięcznie.Tylko on zawsze tyle kosztował,więc może byście lepiej napisali kiedy w końcu obniyżycie cenę za MULTIROOM CYFROWY!!!!!!!..............KONKURENCJA NIE ŚPI.
Po to jest ta informacja, bo niektórzy myśleli, że analogowy multiroom też kosztuje (przynajmniej jest komplet informacji)....a informacja o obniżce za multiroom cyfrowy pojawi się dopiero wtedy kiedy będzie obniżka za multiroom cyfrowy...
I wyłącz capslock bo zaczynasz mnie już irytować.

Odpowiedz }
Plusy od

A kiedy będzie??

Odpowiedz }
Plusy od

(mogę ja?)

Jak dadzą informację na stronie.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

aziorek narzekasz na Telkab w każdym poście. Po ch**** tam siedzisz zmień operatora.
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

tylko na jakiego? czekam na propozycje.Po za tym ja tylko pisze o faktach.
PS:czy teraz wielkość tekstu ci odpowiada?Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.