Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Witam co się stało z cbs europa widnieje plansza brak uprawnień do oglądania mam nadzieje ze to jaka,s awaria. A skoro nie to gdzie była informacja ze kanał jest kodowany abonent powinień taka informację otrzymać z wyprzedzeniem . I kodować taki kanał to trochę dziwne ale może świadczyć ze telkab nie stać na kanał takiej średniej oglądalności i musi go oferować wyższej kwocie.

Odpowiedz }
Plusy od

CBS Europa oraz CBS Action zostały przeniesione 1 kwietnia do pakietu cyfrowy 2 droższego o 15 zł od pakietu cyfrowy 1,informacja była umieszczona na marcowej fakturze. Tradycyjnie już jak to bywa od kilku lat każda zmiana w Telkabie jest zmianą na gorsze mowa oczywiście o telewizji.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-05, 21:54)aziorek napisał(a): CBS Europa oraz CBS Action zostały przeniesione 1 kwietnia do pakietu cyfrowy 2 droższego o 15 zł od pakietu cyfrowy 1,informacja była umieszczona na marcowej fakturze. Tradycyjnie już jak to bywa od kilku lat każda zmiana w Telkabie jest zmianą na gorsze mowa oczywiście o telewizji.

od 1 kwietnia do oferty dołączył kanał TVP Seriale a prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dołączy kanał Sci-Fi.
to nie koniec nowości, pojawi się także sporo kanałów HD

Odpowiedz }
Plusy od

Do oferty cyfrowej dołączył kanał SCI-FI Universal.
Kanały BBC Brit oraz BBC Earth w wersji SD zostały zastąpione wersjami HD.

Odpowiedz }
Plusy od

Takie male pytanko. Dlaczego wszystkie kanaly nie sa HD ?Many 2015, telewizory 4k coraz tansze a tu jak wybiore jakis pakiet to 20% tylko HD kanaly? Dlaczego?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-17, 14:23)zenek8 napisał(a): Takie male pytanko. Dlaczego wszystkie kanaly nie sa HD ?Many 2015, telewizory 4k coraz tansze a tu jak wybiore jakis pakiet to 20% tylko HD kanaly? Dlaczego?

To pytanie powinieneś skierować do nadawców programów a nie do operatora kablowego,
bo to nadawcy nie nadają wszystkich swoich programów w HD.

Odpowiedz }
Plusy od

W polsce kanaly hd sa tylko z nazwy jeszcze wiele wody uplynie w wisle zanim hd bendzie z przyzwoitym birate i rozdzielczosci operator daje to co mu dadza a z drugiej strony operator

Odpowiedz }
Plusy od

W polsce kanaly hd sa tylko z nazwy jeszcze wiele wody uplynie w wisle zanim hd bendzie z przyzwoitym birate i rozdzielczosci . Bo to co ogladamy i nieraz placimy dodatkowa kase to w kablu ciezko nazwac prawdziwym hd

Odpowiedz }
Plusy od

Ale jest jednak kilkanaście kanałów HD które Telkab ma tylko w wersji SD.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-17, 23:13)Maxx napisał(a): Ale jest jednak kilkanaście kanałów HD które Telkab ma tylko w wersji SD.

Pomalutku.... nie wszystko na raz.
Ostatnio pojawiły się BBC Brit HD oraz Earth HD, dziś Edusat HD

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-20, 11:17)thewill napisał(a):
(2015-04-17, 23:13)Maxx napisał(a): Ale jest jednak kilkanaście kanałów HD które Telkab ma tylko w wersji SD.

Pomalutku.... nie wszystko na raz.
Ostatnio pojawiły się BBC Brit HD oraz Earth HD, dziś Edusat HD

Do oferty dołączył kanał TVN Fabuła HD.
Pozycja 140, dostępny od pakietu START HD

Odpowiedz }
Plusy od

Fashion TV SD zmigrował na HD.
To już 30-ty kanał HD w pakiecie C1 i 35 w pakiecie C2
Łącznie 50 kanałów HD w ofercie.
Za jakiś czas kolejne zmiany na lepsze.

Odpowiedz }
Plusy od

No jo ale co mi z fashion. Nie wiem może ktoś to ogląda na pewno nie ja.

Fajnie jest jak 50 kanałów HD z czego 60% w ogóle jakieś bzdety.

Ja tam czekam na coś z premium poza canal +

Poprawka moze nie bzdety ale dla określonego grona osób. m.in Brava HD Dj Jazz itp.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-24, 13:19)Tomuś napisał(a): No jo ale co mi z fashion. Nie wiem może ktoś to ogląda na pewno nie ja.

Fajnie jest jak 50 kanałów HD z czego 60% w ogóle jakieś bzdety.

Ja tam czekam na coś z premium poza canal +

Poprawka moze nie bzdety ale dla określonego grona osób. m.in Brava HD Dj Jazz itp.

Gwarantuje ci , że fashion ma sporą oglądalność. 
Każdy woli co innego, nietkórzy sport, niktórzy filmy, niektórzy discopolo, niektórzy jazz...
A jaki kanał w HD byś chciał ?

Odpowiedz }
Plusy od

Fajnie by było gdyby powróciło HBO w HD w całości + cienamxy w hd.
Z innych to Paramount Channel HD wygląda ok ale te powtórki (w sumie standard w ostatnim czasie)

Ja znowu jestem z osób które w ogóle nie oglądają seriali czyli w większości te nowe kanały (TVN FABUŁA) i kanały typu AXN itp są przeze mnie omijane.
Dlatego tak bardzo denerwują mnie te kanały bo w większości same seriale.

Kiedyś jak były kanały nPremium byłem zadowolony.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.