Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telkab, Vectra czy Internetia? (było: InterBit)

Wczoraj między 18 a 21 działała tylko sieć lokalna(tcz.pl, dc++)

Odpowiedz }
Plusy od

Ja właśnie próbuję przekonać męża do zmiany operatora, stwierdził że ostatnio się poprawiło. Nie zauważyłamSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Nowa oferta telkabu. Więcej na http://www.tczew.net.pl/index.php?page=net

Odpowiedz }
Plusy od

ProxX napisał(a):Nowa oferta telkabu. Więcej na http://www.tczew.net.pl/index.php?page=net
Niestety, nie dla mnie, bo nie mam TV...

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 20:48 ]
Manif napisał(a):Niestety, potwierdzam... Sad (ul. Kasztanowa)
Ja również...
Podobno to przez nieprawidłowo skonfigurowane routery, które ludzie podłączają sami do sieci.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak ktoś ma możliwość to naprawdę polecam Telkab. Ostatnio ciągle słysze, że IB strasznie zawodzi. W Telkabie od pół roku miałem może 2-3 awarie z (powiedzmy) ich winy Wink Reszta to mój sypiący się router... W Telkabie nie ma problemu "nieprawidłowo skonfigurowanego routera sąsiada", ani padającego śniegu, ani burzy z piorunami, ani innych krasnoludków Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

ProxX napisał(a):Nowa oferta telkabu. Więcej na http://www.tczew.net.pl/index.php?page=net
Dobra oferta poza jednym wyjątkiem - trzeba mieć pakiet zielony lub niebieski żeby skorzystać z niej, a według mnie to jest troszkę nie tak. Jakby nie można było oferować samego internetu bez zobowiązań dotyczących telewizji.
lukee napisał(a):W Telkabie nie ma problemu "nieprawidłowo skonfigurowanego routera sąsiada", ani padającego śniegu, ani burzy z piorunami, ani innych krasnoludków Wink
Śniegi i wiatry minęły, teraz w IB jest problem braku klucza do kłódki... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

a szkoda bo w interbicie był olbrzymi potencjał na bardzo dobrego operatora.

Co do telkabu też uważam że oferta internet nie powinna być powiązana z dostarczaniem telewizji ale podejrzewam że problem leży w tym że nie można zablokować pasma TV i strefa poza kontrolą dla telkabu.

Odpowiedz }
Plusy od

Jakość jest tego warta.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

PS. internet bez TV. Otóż można "zablokować pasmo tv" i "mieć kontrolę" (co za teksty!). Tylko, że takich podłączeń nie obejmuje żadna promocja. Czyli 244zł na początek.

Odpowiedz }
Plusy od

adam p napisał(a):PS. internet bez TV. Otóż można "zablokować pasmo tv" i "mieć kontrolę" (co za teksty!). Tylko, że takich podłączeń nie obejmuje żadna promocja. Czyli 244zł na początek.
Można prosić bliżej? Nic nie wiem o internecie bez TV w Telkabie.

Odpowiedz }
Plusy od

widzę kamilus edytuje posty zgodnie z zapotrzebowaniem ;>
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ja się po prostu nie znam także proszę się nie denerwować na mnie Smile tylko teoretyzuje. Co do możliwości podłączenia samego internetu szczerze powiedziawszy nie wiedziałem Smile Oczywiście że zapłacimy za położenie instalacji bo to chyba oczywiste Smile

Odpowiedz }
Plusy od

"Dzień bez usterki dniem straconym".
Od godziny nie mam wyjścia do Internetu, działają tylko lokalne strony.
Sieć Interbit/Netia.

Odpowiedz }
Plusy od

@MacGyver
Trzeba było usterkę zgłosić na telefon alarmowy :lol:
A nie sorry, "usterki proszę zgłaszać do godziny 18/19, później to najszybciej w dniu następnym od godziny 8".

Odpowiedz }
Plusy od

Chrystofor napisał(a):Wiesz... Ze mną podpisali umowę w grudniu 2008 i do tej pory im nie wychodzi podłączenie kabla. A umowa obowiązuje... Fajnie, nie? Wink
Najpierw twierdzili, że za duży mróz, potem chyba, że wiatry... Żyć nie umierać! Wink

u mnie tez tak bylo i powiedzialam im ze nie jestem ciemna osoba, i ze w zwizku z tym ze nie orzystalam -w moim wypadku 3 miesaice- z promocji to obowiazuje ona od momentu podlaczenia ! oni to wszystko maja u siebe w systemie kiedy CIe podlaczyli

w rezultacie placilam dopiero za okres uzytkowania, zrobilam jakas korekte w fakturach i jakis aneksik i luzik

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.