Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile punktów do Curie w 2010 roku ?

Chodziło mu raczej o foto jako dowód, że się dostała, bo nikt raczej w ten cud nie wierzy Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-07-02, 17:13)Ari napisał(a): kamilus, o co chodzi z tym foto?
Tzw. tits or gtfo Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Pozwalam sobie odświeżyć wątek i zdać pytanie.
W tych wielu postach pojawiła się informacja o klasach z rozszerzonym angielskim zarówno w MC jak i LO2. Na czym te klasy różnią się od innych? Czy jest to nauczanie dwujęzyczne? a jeśli nie to czy w Tczewie takie klasy/szkoły istnieją?

Odpowiedz }
Plusy od

Więcej godzin języka angielskiego w tygodniu. Standardowo 2, na rozszerzeniu nie wiem czy 4 czy 6, nie pamiętam. Może jest ktoś na czasie i napisze ;p

Drugi język idzie standardowo swoim torem, ale zazwyczaj jest tak, że jak z jednego pisze się maturę to raczej drugi jest trochę odpuszczany przez prowadzącego.

Odpowiedz }
Plusy od

Czyli mam rozumieć że na poziomie rozszerzonym, angielski jest jedynie na zajęciach językowych (tzn. żaden inny przedmiot nie jest w nim prowadzony?)

Odpowiedz }
Plusy od

Tak, poziom rozszerzony różni się tylko tym, że masz w tygodniu więcej godzin angielskiego niż "normalnie" (4-5 tak jak pisał Proxx).
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-27, 14:11)Max napisał(a): Czyli mam rozumieć że na poziomie rozszerzonym, angielski jest jedynie na zajęciach językowych (tzn. żaden inny przedmiot nie jest w nim prowadzony?)

Nie, nie - to nie studia, gdzie masz anglojęzyczne zajęcia na danej specjalności. Więcej godzin i nic więcej - tak jak na każdym rozszerzeniu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-27, 14:43)ProxX napisał(a): Nie, nie - to nie studia, gdzie masz anglojęzyczne zajęcia na danej specjalności.
Akurat nie miałem na myśli zajęć uniwersyteckich lecz klasy prowadzone podobnie do IB.
Dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Złe wieści dla absolwentów Curie.

Cytat:Ekrany dotykowe i terminale do transakcji kartą wprowadzi w 7 tys. swoich restauracji w Europie McDonald's. Teraz częściowo kasjerów zastąpią maszyny.

Nowy system sprzedaży ma przyspieszyć średni czas zakupu o 3-4 sekundy.
Źródło: portalspozywczy.pl
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-17, 22:11)Ari napisał(a): Złe wieści dla absolwentów Curie.

Cytat:Ekrany dotykowe i terminale do transakcji kartą wprowadzi w 7 tys. swoich restauracji w Europie McDonald's. Teraz częściowo kasjerów zastąpią maszyny.

Nowy system sprzedaży ma przyspieszyć średni czas zakupu o 3-4 sekundy.
Źródło: portalspozywczy.pl

Jako absolwentka Curie cieszę się niezwykle, może po studiach znajdę pracę przy np. ulepszaniu tych ekranów dotykowych i terminalów. O ile zmieni się mój stosunek do maka.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie przejmuj się Arim, po prostu cholera go bierze jak doszło do niego że zmarnował niepotrzebnie dodatkowy rok w technikum i odgryza się na licealistach. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Młodzież wszędzie taka sama, mieszanka... tyle że w Curie w.y.d.a.j.e się im,
że są lepsi.
Moja osobista córka tam uczęszcza Undecided i ...przereklamowane.
Do Gdyni się dostała - dla oponentów.
Lepsza? Wcale.
Ciekawa, fajna osobowość, ale w tłumie? Taka sama.
Wkurza ją niejednokrotnie "granie i dopasowywanie się" na siłę.
Mnie nie wkurza, gorzej i ostrzej. Angry
Młodość, burza umysłów musi być.
W każdej szkole są jednostki, które muszą iść z falą.
I każde z nich znajdzie kiedyś swój upust, swoje pasje, mało ważne, którą skończy szkołę.

Odpowiedz }
Plusy od

k00rba, dokładnie! W Curie jest mnóstwo ludzi, którzy zarzucają ekstra terminologią, uważają się za lepszych od innych.

Przepiura, take it easy. Wink Nie bierz tego personalnie. Nie mówię, że wszyscy kończą w McD po Curie. Po prostu śmiać mi się chce, jak jeden z drugim/drugą z kiri tacy fifa rafa, co to nie oni, a potem w śmieciofoodzie ich spotykam.

Manif, pudło. Nie żałuję. Smile
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem k00rba.
Ja kończyłem 'budowlankę', kilka lat temu, ale znowu nie tak dawno..
Znałem trochę ludzi z Curie. Normalni ludzie, nikt się nie wywyższał, nikt cudów nie wciskał. Ot, LO jak każde inne, z trochę wyższym poziomem niż budo i trochę normalniejszymi klimatami niż katolik.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-17, 23:15)Ari napisał(a): k00rba, dokładnie! W Curie jest mnóstwo ludzi, którzy zarzucają ekstra terminologią, uważają się za lepszych od innych.

Uwielbiam takie uogólnienia. A w innych szkołach takich nie ma? W każdej masz grupkę lansów, grupkę nawiedzeńców, nijakich, innych, drechowatych, dichowatych, emowatych, nieprzystosowanych itp. Jedynie mogą różnić się proporcjami Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.