Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TELKAB -TV cyfrowa

Bez haczyków. Pytałem bo mapa google nie ogarnęła ulicy Słowackiego w Tczewie, a jak czegoś nie ma w googlach, to generalnie nie istnieje.
Mapa na tcz.pl bazująca też na mapie google odsyła na Słowackiego do Pelplina.

Dzięki za podpowiedź.

Odpowiedz }
Plusy od

Aż poszłam sprawdzić, faktycznie mapa na tcz.pl odsyła do Pelplina :|
Ale babol...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-07, 19:40)aga_piet napisał(a): Aż poszłam sprawdzić, faktycznie mapa na tcz.pl odsyła do Pelplina :|
Ale babol...

Jeśli danej lokalizacji, tutaj ulicy w Tczewie (a konkretniej obiektu) nie ma konkretnie na mapie - Google odsyła do najbliższej, znanej mu lokalizacji odpowiadającej kryteriom zapytania.

Aby to zmienić wystarczy dodać jakiś obiekt znajdujący się na ul. Słowackiego w Tczewie inaczej wciąż będziemy odsyłani do Pelplina.

Ciekawostka 1: wiecie jakiej najczęściej ulicy szukają mieszkańcy Tczewa? Odp. LOTNICZEJ.

Ciekawostka 2: wpiszcie w wyszukiwarce w mapie miasta "słowadzkiego"

Ciekawostka 3 i rozwiązanie zagadki: wpiszcie "juliusza słowackiego tczew"

Odpowiedz }
Plusy od

śmiga Wam Telkab bez problemów?

Odpowiedz }
Plusy od

Około 14:00 miałem gigantyczne pingi po 600ms, ale zrobiłem restart modemu oraz routera i od razu było OK.
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

miałem ten sam problem, tylko, że restart modemu nic nie dał. teraz pingi po 120 ms. telefon do BOKu oczywiście bez żadnej odpowiedzi.

Odpowiedz }
Plusy od

po długim czasie w końcu zdecydowałem się namówić mojego tatę na zmianę pakietu z 1MB na 16. co się okazało. że od bardzo długiego czasu płacimy 59,49zł za 1,5 MB!! obowiązywała nas jakaś stara promocja z przed kilku lat. Telkab niestety nie poinformował o tym, że moglibyśmy mieć 16MB w tej samej cenie. nie miał oczywiście takiego obowiązku, ale cóż.
mam nadzieje, że moje problemy z netem wreszcie się skończą...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-25, 13:03)ma7ias napisał(a): po długim czasie w końcu zdecydowałem się namówić mojego tatę na zmianę pakietu z 1MB na 16. co się okazało. że od bardzo długiego czasu płacimy 59,49zł za 1,5 MB!! obowiązywała nas jakaś stara promocja z przed kilku lat. Telkab niestety nie poinformował o tym, że moglibyśmy mieć 16MB w tej samej cenie. nie miał oczywiście takiego obowiązku, ale cóż.
mam nadzieje, że moje problemy z netem wreszcie się skończą...

reklamy na stronie www,
kilka razy po 15000 sztuk ulotek dokladanych do faktur.
kilka razy na fakturach byla dodatkowa informacja o przyspieszeniach
kanal info itd... plakaty w biurze itd...

ogolnie 1.5mbit to bardzo stara oferta, miedzy czasie zwiekszyla sie na 2, potem na 8, potem na 16... jakie bedzie nastepne przyspieszenie i kiedy na razie nie moge powiedziec..

dlatego tez warto odwiedzac strone tczew.net.pl i patrzec na aktulana oferte i promocje

Odpowiedz }
Plusy od

ma7ias: potwierdzam słowa thewilla. Sam kilka razy drukowałem te ulotki i były one dostarczane razem z fakturami do każdego.
Niektórzy uparcie nie chcieli podpisywać aneksów (znam takie przypadki Tongue) i w podobnej sytuacji był mój ojciec (po prostu nie chciał i basta). Mogę wręcz rzec, że takie osoby w BOK były informowane o tym, że fajnie byłoby zmienić, bo wbrew pozorom - trzymanie takiego pakietu dla samego Telkabu było w pewnym stopniu utrapieniem Wink

Ja zaś się zapytam - kiedy telefonia? Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

thewill mi brakowało właśnie informacji - zamień 1,5MB na 16MB za tą samą cenę

Odpowiedz }
Plusy od

od razu zastrzegam że nie widziałem tych ulotek

ale czy informacja

1,5mb za 5zł
16mb za 5zł

nie podsuwa Ci niczego? Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-25, 13:27)thewill napisał(a): jakie bedzie nastepne przyspieszenie i kiedy na razie nie moge powiedziec..
A czy można oczekiwać że przyśpieszenie obejmie tym razem pakiet 1MB który został pominięty przy poprzednich przyśpieszeniach tworząc wielką dziurę prędkości pomiędzy klejonymi pakietami? Czy może ta dziura będzie się pogłębiać?
Z chęcią podpiszę aneks na nowy okres czasu jeśli tym razem ktoś nie zapomni o abonentach najniższych pakietów.

Odpowiedz }
Plusy od

kaul, ja też nigdy nie widziałem tych ulotek.
i na stronach internetowych Telkabu nie ma w ogóle czegoś takiego archaicznego jak 1,5MB. mój błąd, że nigdy nie skontrolowałem wysokości rachunku za neta, bo zawsze płacę za TV i Internet razem.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie widziałeś, bo nie otwierasz rachunków. Były z rachunkami i na samych rachunkach. Na forum tutaj też było pisane. Naprawdę sporo przeoczyłeś bo to oferta chyba sprzed 2 lat? Najpierw było 2 Mb i ulotki, następnie 8 mb i ulotki z fakturami, 16 mb i również ulotki z fakturami. Po prostu twoi rodzice nie czytali i wyrzucili Smile

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.rtvmax.pl/go.live.php/PL-H3/s...=TX-P50U30

http://www.awa24.pl/product-pol-13591-Te...0U20E.html

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lc...u30e.bhtml

Nie wiem, gdzie o to spytać, to pytam tuSmile
Czy one się jakoś znacząco różnią, czy wybrać najtańszy?Wink
I nie chcę lcd, lubię plazmę.
Ktoś już raz mi pomógł - może jeszcze raz?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.