Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FRYZJERZY W TCZEWIE - kogo polecacie??

Prostowałam włosy kreatyną miesiąc temu, zapłaciłam 300 zł, a włosy mam do ramion, czyli nie za długie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, oprócz mycia nic nie muszę przy nich robić. Najgorsze są pierwsze trzy dni po nałożeniu kreatyny bo nie można włosów umyć, ani związać czy spiąć. Robiłam u Anity.
Kocie motto: Cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby to zrobił pies.

Odpowiedz }
Plusy od

Mogę teraz stwierdzić, że jestem zadowolona. Włosów wypadło znacznie mniej niż przed zabiegiem, są tez wygładzone. Rano starczyła tylko lokówko-suszarka. Włosy też się łatwiej podkręciły.

Odpowiedz }
Plusy od

A bez lokówko-suszarki jak wyglądają?
Po zwykłym wysuszeniu suszarką?
Musi być lokówka? Sad
Ciekawe na ile czasu wystarcza taki zabieg?

Odpowiedz }
Plusy od

Wszystko zależy od włosów. Moję są przed ramiona i cięzkie w ułożeniu. Myślę, ze sama suszarka by wystarczyła. Następnym razme jak umyję, to nie użyję lokówkiSmile
Zabieg podobno starcza na ok 3 m-ce.
Robiłam je u Renaty Bednarek, ma salon na Bajkowym w bloku, gdzie znajduję sie przychodnia Rogowskich.

Odpowiedz }
Plusy od

DziękiSmile

Odpowiedz }
Plusy od

ja polecam wspomniany kiedyś salon TRENDY pani Doroty Kality na Starym Mieście, ul. Dąbrowskiego
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-06, 23:03)karo napisał(a): DziękiSmile

Musiałam użyć lokówki, bo taki urok moich włosów, końcówki same niestety się nie podwiną. Po umyciu najlepiej zabrac się za suszenie, bo się odkształacają. Mokre włosy zgarnęłam na 20 minut za ucho i miałam "ślad".

Odpowiedz }
Plusy od

No paczWink, czyli plusy i minusy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-12, 23:00)karo napisał(a): No paczWink, czyli plusy i minusy.

niestety, sens nastepnego zabiegu będe musiała dokładnie przemyślećSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Witam, ja osobiście polecam nowy salon na ul. Wojska Polskiego GLAMOUR, super fryzjerka. Ostatnio robiłam kolor z obcieciem , super dobrała mi kolor farby , fryzurka też ładnie ułożona. Miła i fachowa obsługa , polecam!!!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-16, 17:06)parys77 napisał(a): Witam, ja osobiście polecam nowy salon na ul. Wojska Polskiego GLAMOUR, super fryzjerka. Ostatnio robiłam kolor z obcieciem , super dobrała mi kolor farby , fryzurka też ładnie ułożona. Miła i fachowa obsługa , polecam!!!

taaaa jasne:]
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

A mial ktos stycznosc moze z zakladem pana Szulca ktory strzyze na ul.Jasińskiego? Chodzi tu o meskie strzyzenie.Ładnie sie reklamuje wiec chcialem uslyszec tez opinie o nim. Z gory dzieki za odp. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

To ja się wypowiem, co prawda mojej głowy nie strzyże, ale męża takSmile

Bardzo dobrze strzyże, jak braliśmy ślub to miesiąc przed docinał tylko trochę, aby móc potem je odpowiednio ułożyć. Ślub był w Wielkanoc,ale przyszedł rano otworzyć zakład i podpicować wszystko.
Śmieję się, że więcej czas nad ułożeniem krótkich włosów spędzili niż fryzjerka nad moimi włosami.

Polecam, od 4 lat korzysta z jego usług. Znajomi też go polecają.

Odpowiedz }
Plusy od

Kurcze musze iść do fryzjera a w Tczewie jeszcze nigdy nie byłam ;-) A każdy poleca kogo innego i już nie wiem ;-). A gdzie może jakiś fajny salon żeby też i paznokcie sobie przy okazji zrobić ? ;-)

Odpowiedz }
Plusy od

Idź do Anity, koło wiatraka.
Nie mam w tym żadnego interesu, polecam "obirktywnie", po przetestowamiu miliona innych zakładów.Smile

Jest tam tez kosmetyczka.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.