Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOMATOLOG

Tutaj wymieńmy się opiniami na temat wizyt, cen i jakości usług stomatologicznych.

Odpowiedz }
Plusy od

a ja mam pytanie który plomunuje państwowo w miare dobrze ;>

Odpowiedz }
Plusy od

panstwowo i dobrze :lol: niezly dowcip...
prywatnie za punkt ok.50 zl ;]
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

60 na Kubusia Puchatka. (Chyba, że ktoś woli na żywca to taniej, a jak plomby mają być zwykłe to na książeczkę samą). Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

rozumiem, ze na Kubusia Puchatka wizyta to 60zl i w cenie są białe plomby?

Odpowiedz }
Plusy od

ja słyszałem tez, ze na Sobieskiego prywatnie dobrze robi zastanawiam się czy iść ;> Sobieskiego albo kubusia puchatka

Odpowiedz }
Plusy od

Mam dobre doświadczenia z trzema tczewskimi gabinetami. Na Kubusia (Maszotta), Sobieskiego - Trocha-Nadzieja. Jest jeszcze jeden gabinet na Sobieskiego, tak mniej więcej na środku mieści się w domu. Słyszałam pozytywne opinie.
No i przychodnia Dempsów na Lecha. Też są ok.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

chyba cos Ci się pomyliło z tym Maszottą, on nie jest dentystą. Na Kubusia Puchatka przyjmuje Ulanowska. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Do Dempsów nigdy więcej :/ mam złe doświadczenia u nich :/

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 17:27 ]
ja słyszałem duzo o Gabinecie na Sobieskiego własnie tak po środku Wink

Odpowiedz }
Plusy od

ja tutaj pytam o ceny i białe plomby, czy ktos ma pojęcie na ten temat??? Chyba zdecyduje sie na gabinet Na Kubusia Puchatka

Odpowiedz }
Plusy od

bebe napisał(a):chyba cos Ci się pomyliło z tym Maszottą, on nie jest dentystą. Na Kubusia Puchatka przyjmuje Ulanowska. Tongue
Na Kubusia przyjmują dwie dentystki (Maszotta to kobieta) Smile Chyba że mówisz o tym gabinecie pierwszym z lewej w ciągu pawilonów. Bo ja o tym co jest razem z ortodoncją (bodajże trzeci).
Ceny są wszędzie podobne (w tych o których wspominałam) w zależności od wielkości plomby 50-70 zeta.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.e-implanty.pl/ chodzi mi dokładnie o ten gabinet dentystyczny. Czy ktos tam był i orientuje sie na temat cen oraz tego czy wstawiaja białe plomby na tylne i przednie ząbki czy tylko na przednie. I czy plomby sa wliczone w cene wizyty czy trzeba placic za nie osobno?

Odpowiedz }
Plusy od

Ja chodziłam do dentysty na sobieskiego, z czystym sumieniem polecam. Niestety nie pamiętam nazwiska Pani dentystki :| ale gabinet znajduje sie nad sklepem stolarskim czy czegoś podobnego.

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 19:48 ]
Mam numer tel jak co to mogę podać.

Odpowiedz }
Plusy od

bebe napisał(a):http://www.e-implanty.pl/ chodzi mi dokładnie o ten gabinet dentystyczny.
Acha, czyli mówiliśmy cały czas o dwóch różnych Big Grin
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

O. Ja właśnie chodzę obok tych e-implantów. (W tym samym lokalu znajduje też się gabinet ortodontyczny bodajże).

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.