Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOMATOLOG

a Gebel? na Armii Krajowej?Wink
ja tam chodze na "przeglad" i jestem zadowolony, moja mama tam uczeszcza i mowie, ze naprawde jest pelen profesjonalizmWink
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Gebel nie jest zwolennikiem hasła " Tanie Państwo"

Odpowiedz }
Plusy od

ale jest naprawde dobry i konkretny Smile
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,
Interesuje mnie dobry dentysta, który oferuje usługi piaskowania i fluorowania zębów. Czy jest ktoś godny polecenia, kto na dodatek przyjmuje po godzinie 18? A szczytem marzeń byłoby jeszcze, gdyby przyjmował na fundusz Smile

Odpowiedz }
Plusy od

pani Stomatolog na Sobieskiego to Anna Kalamat-Góra.... czy sorry odwrotnie. Nad szklarzem. Tak potwierdzam super dokladna i delikatna, podczas borowania zagada ''na śmierć''- zapominamy o miejscu w fotelu. Tanio. za nieduży ubytek mozna zapłacić nawet 30 zł. Ake z terminami to gorzej....czasami ok 2-3 miesięcy trzeba czekać

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki! Mogłabym prosić o telefon?

Odpowiedz }
Plusy od

niestety nr nie posiadam, ale najpewniej jest samemu się pofatygować i osobiście umówić.........bo jak P. Ania ma sopro roboty to już tel nie odbiera za często
ale warto iść i potem poczekać a czasami można z drogi sie dostać- jak np ktoś odpadnoe albo się spóżni

Odpowiedz }
Plusy od

Godny polecenia jest zakład p. Anny Kalamat na Sobieskiego (przy zakładzie szklarskim). Profesjonalna obsługa, białe plomby na wszystkie zęby.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

polecam ta pania.super dentystka i tania za 2 zeby zaplacilam 100 zl w tym biale plomby i znieczulenie.fachowa obsluga.balam sie chodzic do dentysty ale dzieki niej zmienilam zdanie

Odpowiedz }
Plusy od

ja nie polecałabym panią na Sobieskiego - gdzieś w połowie :wink:
owszem robi dość tanio ale niestety niedokładnie. niemiłą niespodziankę zaserwowała mi z moim 9-letnim synkiem, chodziliśmy do niej na kontrolę co pół roku, podczas kolejnej wizyty kontrolnej okazało się, że syn musi mieć wyrwany ząb STAŁY. no nie wydaje mi się żeby ząb aż tak się zepsuł w pół roku, tym bardziej że wg jej opinii syn ma mocne zęby.
Od tej pory daliśmy sobie spokój z tą panią i teraz chodzimy na Armii Krajowej do pana Macieja Gebel, który ma domek na osiedlu Jurgo.
powodzenia

Odpowiedz }
Plusy od

AsiaTczew napisał(a):ja nie polecałabym panią na Sobieskiego - gdzieś w połowie :wink:
owszem robi dość tanio ale niestety niedokładnie. niemiłą niespodziankę zaserwowała mi z moim 9 synkiem, chodziliśmy do niej na kontrolę co pół roku, podczas kolejnej wizyty kontrolnej okazało się, że syn musi mieć wyrwany ząb STAŁY. no nie wydaje mi się żeby ząb aż tak się zepsuł w pół roku, tym bardziej że wg jej opinii syn ma mocne zęby.
Od tej pory daliśmy sobie spokój z tą panią i teraz chodzimy na Armii Krajowej do pana Macieja Gebel, który ma domek na osiedlu Jurgo.
powodzenia
Dziwne rzeczy wypisujesz. Lepiej dowiedz się co twój syn wcinał, że rozwalił tak zęba. Pani doktor Ania z resztek po zębie odbudowała mi zęba. Usuwanie dla Niej to ostateczność po długiej walce o ocalenie. Dla mnie twoja opowieść jest w 100% nieprawdziwa.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

polecam dr Agnieszkę Wasilewską, bardzo miła, delikatna i dokładna, w szczególności polecam ją jeżeli wybieracie się do stomatologa z dzieckiem, rewelacyjne przygotowanie nawet pod względem psychologicznym, potrafi przekonać i nie zrazić dziecka, które panicznie się boi.

Odpowiedz }
Plusy od

Od kilku dobrych lat chodzę do niej na przeglądy i ewentualne leczenie i mogę potwierdzić - również polecam. Wink

Tylko trochę długie terminy jak na prywatne wizyty. No ale trudno, opłaca się czekać.

Jeszcze trochę i będzie nowy gabinet. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

nie polecam kreft, tej z wiezowca na suchostrzygach...
niby miła, ale ma bałagan w kartotece i nie pamieta, że przychodziłem 3 razy co tydzien... wmawiała, ze "chyba cos mi się pomyliło". miałam wąską szczeline między zębami i czasami wchodziło mi tam mięcho Smile nic jej o tym nie mówiłem, sama wpadła na pomysł, że poszerzy szczeline... i teraz po kazdym jedzeniu coś sie tam chowa....

Odpowiedz }
Plusy od

byłam raz u pana Gebla, nie dał rady mnie znieczulić więc stwierdził, że nic nie zrobimy tego dnia, po czym skasował 30 zł za 3 ukłucia nieudane, więc się zraziłam i więcej tam nie pójdę. dobre opinie słyszałam o doktorze Schonhofferze, przyjmuje u Rogowskich, podobno dość drogo, ale niby stosuje ten żel bezboleśnie usuwający próchnicę. w każdym razie ciężko się dostać, terminy tak za miesiąc, a sekretarka juz dwa razy obiecywała oddzwonić jak cos sie zwolni szybciej i nic, ale może nikt u nich nie rezygnuje z wyprzedzeniem. nie wiem gdzie iść, idealny gabinet dla mnie byłby otwarty do 23, znieczulenie i białe plomby na standardzie plus miła atmosfera i odpowiednie podejście do pacjenta.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.