Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOMATOLOG

najlepszy stomatolog w tczewie to pani Magdalena Łempicka przyjmuje na pl. piłsudzkiego bardzo miła pani poprostu super

Odpowiedz }
Plusy od

Wcale nie! Tongue
Masz prawo do szaleństwa
I prawo do błazeństwa
Błaznuj i olewaj,
Szalej i wyśmiewaj!

Odpowiedz }
Plusy od

ja polecam przychodnie na górkach - doktor Małgorzata Bartnik. Przyjmują na książeczkę, ale biała plomba kosztuje 50 zł.

Odpowiedz }
Plusy od

a mnie interesuje kto w Tczewie zajmuje sie sprawami protetycznymi, typu koronki i mosty. Jeśli ktos jest zorientowany to prosze o info.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeden protetyk jest na Suchostrzygach, przy przychodni dr Wasilewskiej. Jeden chyba w pasażach koło PKS... nie powiem Ci na ile "dobrze robią", bo nie korzystam z usług protetyków Wink
Masz prawo do szaleństwa
I prawo do błazeństwa
Błaznuj i olewaj,
Szalej i wyśmiewaj!

Odpowiedz }
Plusy od

a czy ktos byl u dentysty na bema?jak tak to jakie wrazenia?Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-08-26, 09:37)malutka.kokosanka napisał(a): nie wiem gdzie iść, idealny gabinet dla mnie byłby otwarty do 23, znieczulenie i białe plomby na standardzie plus miła atmosfera i odpowiednie podejście do pacjenta.

Markowska przyjmuje nad apteka na armii krajowej kolo arniego czasem jak przechodze to kolo polnocy jeszcze sie swiatlo swieci

a propos protetyka to znam dobrego, jak cos to daj znac na PM po namiary
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

ja bylam miesiąc temu u pani Trochy-Nadzieji i musze przyznac ze jestem mile zaskoczonaSmile miła i fachowa obsługa, polecam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Czy oprócz tego na Kubusia Puchatka jest jeszcze jakiś ortodonta?
Jak wyglądają ceny "druta"?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

witam Wink
czy można prosić o numer telefonu do Pani Anny Góra Kalama na Sobieskiego Smile z góry wielkie dzięki Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-10, 12:51)Jose napisał(a): witam Wink
czy można prosić o numer telefonu do Pani Anny Góra Kalama na Sobieskiego Smile z góry wielkie dzięki Wink
Mam numer telefonu, ale trudno się dodzwonić, najlepiej iść umówić się osobiście Smile
(ps. Nazwisko po mężu troszkę zmieniłaś -eś) Wink
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

bardzo Cię proszę podaj mi ten numer telefonu Smile może być na prv dzięki !
ps. nie mogę osobiście podejść Confused więc będę próbować może odbierze ten telefon Big Grin
miłego dnia Smile
wielkie dzięki Fla za numer Big Grin
ja to szczęściara jestem Cool wykonałam jeden telefon i Pani doktor odebrała Tongue zapisy już na luty Confused

Odpowiedz }
Plusy od

moja żona kilka lat temu 3-krotnie zjawiła się u pani stomatolog przy ul. sobieskiego i nie ma najlepszego zdania, za każdym razem była poprawa tego samego zęba
od tamtego czasu tylko gabinety szarstuk i teraz jest okTongue
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2009-12-12, 11:25)robak napisał(a): moja żona kilka lat temu 3-krotnie zjawiła się u pani stomatolog przy ul. sobieskiego i nie ma najlepszego zdania, za każdym razem była poprawa tego samego zęba
od tamtego czasu tylko gabinety szarstuk i teraz jest okTongue
Na Sobieskiego do niedawna były dwa gabinety stomatologiczne. Pisz konkretnie, o który chodzi, bo o tym drugim słyszałem więcej negatywnych niż pozytywnych opinii. Nie twierdze, że inni dentyści są źli, tylko nigdy nie miałem problemów z zębami, od czasu jak Pani Ania zajmuje się nimi.

Pozdrawiam
FlaSmile

ps. gdzie są nasi społeczni poloniści Wink
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

siemka wszystkim. Mam pytanko chce sie wybrać do dentysty ale nie wiem do którego mam iść bo mam lęki przed dentystamiSmile. chciałbym się dowiedzieć gdzie można śmiało iśc i nie będzie bolało zbytnio.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.