Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOMATOLOG

Ja polecam gabinet dr Szarstuk na Górkach - a konkretnie dr Wojtczuk w tym gabinecie. Ostatnio nawet jestem miło zaskoczony cenami... fajnie bo rentgen na miejscu i nie trzeba biegać.

Odpowiedz }
Plusy od

A ja nie polecam tego gabinetu na Górkach

Odpowiedz }
Plusy od

rentgen na miejscu ma już wiele gabinetów...nie wiem czy to już nie jest wymóg...

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również polecam gabinety pani Szarstuk.
Lekarz dr Litwin . ma super podejscie. ogolnie dentystki w tym osrodku stomatologicznym maja super podejscie do ludzi.
ja wczesniej mialam wielki uraz do dentysty ... ale teraz chodze i chodze i nie narzekam. fakt-faktem to prywatne gabinety... ale robia doskonale. polecam w 100 %! Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam pania chyba kawczynska na baldowskiej przyjmuje tez z NFZ starsza ale dobra i mila Pani tylko za duzo gada podczas borowania zebow

Odpowiedz }
Plusy od

a czy ktoś chodził może do gabinetu na Bajkowym arrideo P. Barbary Piotrowicz?
I przy okazji chce się wymienić poglądamiSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-17, 14:14)Gosiak napisał(a): a czy ktoś chodził może do gabinetu na Bajkowym arrideo P. Barbary Piotrowicz?
I przy okazji chce się wymienić poglądamiSmile

Mój mąż był tam kilka razy prywatnie. Był bardzo zadowolony. Lekarka bardzo delikatna, miła i przyjemna.

Odpowiedz }
Plusy od

Mój mąż też był tam kilka lat temu. Też chwalił sobie panią Basię. Plomba do dziś siedzi w miejscu i nie ma z nią komedii. Sama się tam chcę wybrać.

Odpowiedz }
Plusy od

A powie mi ktoś jak to jest z tym wyrywaniem ósemek?
Słyszałam, że trzeba je usuwać i jest to strasznie bolesne Confused

akurat dzisiaj obudziłam się z obolałą szczęką, mam taka ósemkę jedną, która co jakiś czas trochę sobie dorasta i zastanawiam się, czy trzeba jej się pozbyć, czy pocierpieć jeszcze trochę i będzie dobrze
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-08, 11:25)Przepiura napisał(a): A powie mi ktoś jak to jest z tym wyrywaniem ósemek?
Słyszałam, że trzeba je usuwać i jest to strasznie bolesne Confused

akurat dzisiaj obudziłam się z obolałą szczęką, mam taka ósemkę jedną, która co jakiś czas trochę sobie dorasta i zastanawiam się, czy trzeba jej się pozbyć, czy pocierpieć jeszcze trochę i będzie dobrze

Ósemki usuwa się zazwyczaj dlatego że w jamie ustnej jest dla nich zbyt mało miejsca.Samo usuwanie nie jest bolesne, czasami po ekstrakcji mogą pojawić się różnego rodzaju dolegliwości, jak obrzęk, oraz ból, zimny okład oraz leki przeciwbólowe powinny pomóc.
Jeżeli ząb jest już widoczny to proponuję usunąć Big Grin
Kocie motto: Cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby to zrobił pies.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja mam wszystkie 4 ósemki, pierwsze słyszę ze trzeba je usuwać.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

bo na wp wczoraj tak napisali Wink
chyba tylko nagłówek przeczytałem

Odpowiedz }
Plusy od

O kurde... czyli muszę je teraz usunąć... Pzzechlapane Sad
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Mi chirurg szczekowy powiedział, że rwać nie będzie bo choć ósemki są położone to jednak nie ma tam próchnicy i nie ma po co ciąć dziąsła.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-08, 14:06)Nietutejsza napisał(a): Mi chirurg szczekowy powiedział, że rwać nie będzie bo choć ósemki są położone to jednak nie ma tam próchnicy i nie ma po co ciąć dziąsła.

Jeśli tak powiedział to pewnie ma rację, mam tylko pytanie czy te ósemki są widoczne domyślam się że tak skoro nie widać na nich próchnicy Smile
W takim przypadku rzadko wykonuje się cięcie dziąsła.
Kocie motto: Cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby to zrobił pies.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.